Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.05.2019, 22:30 | Šport | Hokej

Diskusia: Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou: Fíni senzačne zdolali Kanadu a zo Slovenska si odnášajú zlato!

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zuj-muj-chuj
26.5.2019 23:41 | |
+14 -15
Reagovať
Krásne! Skvelí Fíni, veľmi ma teší ich triumf! ;)) Zo srdca som im to zlato prial, a moja radosť bola o to väčšia, keď som videl skysnuté ksichty tých kanadských šmejdov. :) Škoda len, že Česi tak škaredo skončili, tých mi je fakt ľúto aspoň ten bronz keby im pripadol. Moja predstava bola, že Česi zlato, Fíni striebro, Rusom bronz, a Kanade potatoes medal...
Blanche
27.5.2019 01:00 | |
+20 -4
A ja som rada že sa tvoja predstava nenaplnila :D no a Finom tu zlatu prajem tiež!
flasy
26.5.2019 22:46 | |
+39 -1
Reagovať
Ďakujeme chlapci pekný hokej dole klobúk pred Suomi
dodinho
26.5.2019 22:44 | |
+28 -2
Reagovať
Pekne mali sme doma silnú skupinu z našej boli finalisti. Gratulujem priniesli mi 120 eur 12kurz na víťaza ďakujem fini.
Blanche
27.5.2019 01:03 | |
+5 -2
No tak pekne ... pekne, pekna vyhra 120€ takže velka spokojnost na oboch stranach :)
dodinho
27.5.2019 18:46 | |
+1 -0
áno
Bandita85
26.5.2019 22:38 | |
+35 -2
Reagovať
Naco hracov z NHL :-)))))))))
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Martin Dubéci
Týždeň vo svetových médiách: Budapešť útočí na Progresívne Slovensko Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Jurčo
Jurčo si pýta pozvánku do NHL: Slovák strelil dva góly a rozhodol o víťazstve
Pavel Hapal.
Foto
Tréner Hapal sa nepoučil: Bál sa zasiahnuť do zostavy a doplatilo na to celé Slovensko
17. november 1989 predstavoval začiatok konca totality na Slovensku.
Pohľad do minulosti: Čo písali noviny pár dní pred 17. novembrom 1989?
Český premiér Andrej Babiš a slovenský premiér Peter Pellegrini sa stretli vo Valticiach.
Protestujúci čakali na Babiša s nepríjemným odkazom: Kam to nesieš, ty zbabelec
Róbert Mak dostal červenú kartu.
Foto
Mak si nepriznal svoje zlyhanie: Pri druhej žltej karte som určite cítil krivdu
Skladací bicykel Eska
Retro vecičky stále lákajú aj dnes: Aj toto boli výdobytky socializmu
Stanislav Lobotka si vymieňa dres s Lukom Modričom.
Foto
Svetové médiá ospevujú Chorvátov: Chválu na adresu Slovenska by ste hľadali márne
Zúčastnení si uctili 33 nedávno nájdených obetí masakry v Srebrenici.
OSN spomína na obete dopravných nehôd: Ľudský život nie je náhradná súčiastka do auta
Carola Rackete (31)
Nemecká lodná kapitánka Carola Rackete: Záchrankyňa ľudí či pašeráčka migrantov?!
Archeologický výskum začal v Šoldove realizovať Archeologický ústav Slovenskej akadémie vied v Nitre v roku 2013.
Foto
V zaniknutej osade v Tatrách vzniká archeoskanzen: Takto bude vyzerať!
Tomáš Tatar (uprostred) sa raduje so spoluhráčmi.
Tatar má skvelú formu, bodoval už v štvrtom zápase v rade
Americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo
USA zaviedli voči kubánskemu ministrovi vnútra sankcie: Mike Pompeo kritikou nešetrí