Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 7.
Drahomír
26°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.05.2019, 05:00 | Správy | Politika

Diskusia: Šokujúce výsledky volieb prepisujú politickú mapu Slovenska: Títo poslanci sa prekrúžkovali do europarlamentu

728 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
emilka53
27.5.2019 19:37 | |
+21 -1
Reagovať
Ja som ziadneho soknuteho volica nevidela. Co sa tyka volieb, tak volila Bratislava a okolite dediny. My v nasej dedine, sme kynozili mandoliky zemiakove, dovezene z americkej pevniny, je ich uz viacej, ako vceliciek. Nepiste tu o fasistoch a nacistoch, Fasisti boli v Taliansku a nacisti v Nemecku. Ne ky daj te si do vlastneho hniezda, to robia iba nekompletni montaci.
scolos
27.5.2019 16:53 | |
+26 -3
Reagovať
Teda ,ja som nevedela,že su to volby politickych stran na Slovenku. Aký prepis,čo je to za chujovinu. A mimochodom,ve´d vyhrali DVE strany,/PS a SPOLU/ktoré sa dali dokopy,ale stale su to DVE strany. Tak aký viťaz. To uz opozicia, s tzv. politologami, spolu s oligarskymi mediami sa nezmestia do kože od radosti.Nech len tancuju, pripomina mi to Sulika,ktory si skoro odfaklil rruku,ke´d si myslel,že už bude vladnuť.
kveci
27.5.2019 17:30 | |
+12 -1
+++ A pritom všetci 14 v tom Bruseli nič nespravia, len sa pretlčú niekoľkoročným mizerným platom. Ako to len vydržia? :))))))))))))) PS. Je zaujímavé, že nikto nestíha žiadnu politickú stranu zo založenia, zosnovania a realizáciu zločineckej skupiny. Lebo každá jedna strana takou je!
Ello_Nice
27.5.2019 15:20 | |
+6 -13
Reagovať
ISLAND KRAJINA GEJZIROV,, FINSKO KRAJINA TISICICH JAZIER,, HOLANDSKO KRAJINA TULIPANOV DREVAKOV A VETERNICH MLYNOV,, FRANCUZKO KRAJINA MODY,, USA KRAJINA NEOBMEDZENYCH MOZNOSTI,, CINA KRAJINA FEJKOV,, ATD ATD ATD,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,A NAKONIEC SLOVENSKO KRAJINA EXTREMU,,,,,,,,,,,,,ZVOLENY POSLANCI DO EUROPSKEHO PARLAMENTU ZA SLOVENSKO FASISTI A ROM,,,
RomanKanala
27.5.2019 20:45 | |
+7 -0
A jedna kanadská pouličná kuvra.
StanoZorin
27.5.2019 23:11 | |
+3 -0
Ty hlupak, na Slovensku nie su fasisti. Fasisti boli volakedy v Taliansku, ale to bolo v prvej polovici MINULAHO STOROCIA. Ani dedkov ktori by si pamatali tie casy uz niet. Hlupaci ako si ty by nemali pravo vypisovat nezmysly a klamsva na forach na internete. Fasizmus bola nacionalisticka odchylka marxizmu-leninizmu. Bola vytvorena marxistickymi Zidmi Talianska. U nas nie su ludia s takouto ideologiou. Je u nas niekolko narodnych komunistov ale su na vymretie a ich narodna verzia komunizmu ma k fasizmu dost daleko.
yokoono123
27.5.2019 13:15 | |
+13 -11
Reagovať
Fico je líder Smeru,nič neukradol,nič neskorumpoval,nemá ani vlastný byt je veľmi sociálny k občanom,a zásluhou Fica je Slovensko ekonomický a životnou úrovňou občanom na vzostupe,nikto zo Smeru nekorupční a nekradne pre Smer ale sa obohacuje osobne a protizákonné!
bobor5
27.5.2019 14:08 | |
+6 -11
zarobil si si. už netrep.
jastercc
27.5.2019 14:21 | |
+8 -3
už zalez pijavica
andronicvs
27.5.2019 16:16 | |
+5 -12
Kradol, kradne. Ale dlho uz kradnut nebude...
scolos
27.5.2019 16:55 | |
+16 -8
Maš pravdu,čo ukradol Fico,nože daj....To už Sulik raánjkoval s Kočnerom,Kiska pozemkovy podvodnik.,psychomatovič nahrab´va si rozhovory, matka sa mu vozi den ,noc v aute cely t´ok...Galko odpocuva rozhovory od šoferov až po Radičovu.....
scolos
27.5.2019 16:56 | |
+13 -5
Veru Kiska kradol, možno kradne neviem, ale už dlho nebude...máš pravdu
kveci
27.5.2019 17:32 | |
+0 -4
youkonoo, ty si neskutočný a nenapraviteľný somár! A to asi urážam to úbohé zviera!
BLAVEX
27.5.2019 20:33 | |
+0 -2
NO FAKT máš PRAVDU = ZMRZAČIL 2 GENERÁCIE MLADÝCH a urýchlil SKON MEČIAROVÝCH VOLIČOV = KOZA SMERU SKAPALA LEN ON BLAHORODIE DON ROBERTO JE GEROJ A OCKO NÁRODA...A TERAZ TO LEN PRÍDE: SMER *ZNÁRODNÍ* skupinka KE a ZAČNE PEKLO - MAZNÁK za BA nemá nikoho i STROMČEK je už v politickom hrobe...TN je sólo znárodnený rodinou a je veľkým RYBNÍKOM, ZA opozícia, BB - rodinný STREDOVEK, PREŠOV ? znárodnilo KDH...TO BUDE FAJNOVÝ politický CIRKUS-VOĽBY v R2020. A capitánov KVETOSLAV sa pripojí k ŠAMORÍNU.
RomanKanala
27.5.2019 12:04 | |
+33 -13
Reagovať
Hlavne ze hlupák Sulík chcel byť premiérom :))) Sas už má iba 9% a stále prudko klesá. Ešte keď Prašivý úžernícky potkan založí stranu, tak to môže zabaliť.
Asmodeei
27.5.2019 12:07 | |
+25 -2
Sulik doplaca na svoju hlupu personalnu politiku. Vyhadzal odtial konkurentov, nechal si tam len zeny (ako Meciar) a zopar zuflacov ako Galko a Poklus. ZIADNA NOVA TVAR vo vyhlade. A na toto on dojede...
scolos
27.5.2019 16:57 | |
+14 -1
SAS klesa,ale media čušia, stale počuvame SMER,SMER,SMER....pritých útokoch ,sa čudujem,že SMER sa drŽi
yokoono123
27.5.2019 21:31 | |
+2 -0
však vieme proti komu médiá sú!
Asmodeei
27.5.2019 12:00 | |
+22 -8
Reagovať
Hlavne, ze KAPITAN BUDZOGAN chcel byt povodne premierom, potom uz len kapitanom, potom uz len JUDrom a terazky je KCKOT. Ja som to jednej sedlani z tej sovinistickej partaje vravel uz na vianoce - vy sa uz do NRSR viac nedostanete. Vypadnu 3.x a dufam, ze uz konecne NAVZDY.
RomanKanala
27.5.2019 11:59 | |
+20 -4
Reagovať
Som zvedavý, či Nicklosonka v Bruseli zvýši ceny. Alebo jej bude stačiť 5 kanadských $, ako doteraz.
skajo3000
27.5.2019 12:01 | |
+15 -3
...myslíš za svoje služby?
Mato75xxxx
27.5.2019 14:04 | |
+3 -15
No vidíš ona 10000 eu mesačne a ty sa tu strápnuješ za pár Drobných od Kotlebu !!
scolos
27.5.2019 16:59 | |
+12 -2
Ja som zase zvedava,čo jej deti. Vôbec jej nevadi,že ide do bruselu a čo všetko robila v naďsom parlamente kvôli deťom. To je ale matka!!!!
RomanKanala
27.5.2019 11:56 | |
+21 -7
Reagovať
Dúfam že Nicklosonka nebude zase v pléne všetkým ukazovať svoje zjazdené diery.
Asmodeei
27.5.2019 11:57 | |
+17 -7
Sorry, ona tam zastupuje 3. pohlavie.
skajo3000
+7 -5
...myslíš ten TUNEL?
skajo3000
27.5.2019 11:55 | |
+13 -8
Reagovať
pupusykosic - cez víkend si bol na GAY párty so ŠIMEČKOM a s MIUKOM BEBLAVÝM!!! ...vraj ste robili vláčik a Ty si bol v strede!!!
RomanKanala
+10 -7
Pupuš bol rušňovidič. Funel ako parná lokomotíva :)))
tjlaktjlke
27.5.2019 11:54 | |
+7 -3
Reagovať
ani jeden z nasich poslancov tam nic nedokaze vsetci su tam len do poctu tak sa ukludnite a budte radi ze mame demokraciu a su tam zastupcovia aspon ako tak podobni 20percentam obyvatelstva SR
Asmodeei
27.5.2019 11:56 | |
+14 -6
Mas(KO)kot nasich poslancov v EP bude smr adlavy, obezny, stary, nechutny, tupy a retar dovany CIZ.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Elizabeth Hurley
Foto
Elizabeth Hurley ukázala svoje prsia v plnej paráde: Šteklivá fotka hore bez
Novozvolená
Foto
Dobrý výsledok pre Európu, skvelý pre Nemecko: Osobnosti reagujú na novú šéfku Európskej komisie
Float Plane
V Kanade sa zrútil hydroplán so 7 ľuďmi na palube: Tragická bilancia
Hráč Sharks Joe
Viaceré hviezdy a legendy v NHL stále bez zmlúv: Na kontrakt čaká aj Daňo
Londýnsky
V Londýne mal vyrásť nový mrakodrap: Starosta výstavbu zakázal
Dieťa pohrýzol
Nevídaná rodinná tragédia! Husky napadol novorodenca: Dieťatko († 3 týž.) prehralo boj o život
Kittel
Veľký rival poriadne prekvapil: Nečakané slová na adresu Petra Sagana
Zákazníčka sa
Žena sa pokúsila zaplatiť hračkárskymi kreditkami: Skolabujete, keď uvidíte jej telefón!
Ursula von der
Je to definitívne: Ursula von der Leyenová sa stane prvou ženou na čele Európskej komisie
Gabrielle si
Foto
Diváci si mysleli, že je to súčasť programu: Krásna cirkusová akrobatka sa zrútila z 11 metrov!
Poznáte hity
Kvíz
Kvíz len pre skutočných fanúšikov: Otestujte sa, ako dobre poznáte TOP hity kapely IMT Smile
Andrej Danko
Danko sa zúčastní na pochode Hrdí za rodinu: Rázne vyjadrenie o adopcii detí homosexuálmi