Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.05.2019, 05:00 | Správy | Politika

Diskusia: Šokujúce výsledky volieb prepisujú politickú mapu Slovenska: Títo poslanci sa prekrúžkovali do europarlamentu

728 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
emilka53
27.5.2019 19:37 | |
+21 -1
Reagovať
Ja som ziadneho soknuteho volica nevidela. Co sa tyka volieb, tak volila Bratislava a okolite dediny. My v nasej dedine, sme kynozili mandoliky zemiakove, dovezene z americkej pevniny, je ich uz viacej, ako vceliciek. Nepiste tu o fasistoch a nacistoch, Fasisti boli v Taliansku a nacisti v Nemecku. Ne ky daj te si do vlastneho hniezda, to robia iba nekompletni montaci.
scolos
27.5.2019 16:53 | |
+26 -3
Reagovať
Teda ,ja som nevedela,že su to volby politickych stran na Slovenku. Aký prepis,čo je to za chujovinu. A mimochodom,ve´d vyhrali DVE strany,/PS a SPOLU/ktoré sa dali dokopy,ale stale su to DVE strany. Tak aký viťaz. To uz opozicia, s tzv. politologami, spolu s oligarskymi mediami sa nezmestia do kože od radosti.Nech len tancuju, pripomina mi to Sulika,ktory si skoro odfaklil rruku,ke´d si myslel,že už bude vladnuť.
kveci
27.5.2019 17:30 | |
+12 -1
+++ A pritom všetci 14 v tom Bruseli nič nespravia, len sa pretlčú niekoľkoročným mizerným platom. Ako to len vydržia? :))))))))))))) PS. Je zaujímavé, že nikto nestíha žiadnu politickú stranu zo založenia, zosnovania a realizáciu zločineckej skupiny. Lebo každá jedna strana takou je!
Ello_Nice
27.5.2019 15:20 | |
+6 -13
Reagovať
ISLAND KRAJINA GEJZIROV,, FINSKO KRAJINA TISICICH JAZIER,, HOLANDSKO KRAJINA TULIPANOV DREVAKOV A VETERNICH MLYNOV,, FRANCUZKO KRAJINA MODY,, USA KRAJINA NEOBMEDZENYCH MOZNOSTI,, CINA KRAJINA FEJKOV,, ATD ATD ATD,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,A NAKONIEC SLOVENSKO KRAJINA EXTREMU,,,,,,,,,,,,,ZVOLENY POSLANCI DO EUROPSKEHO PARLAMENTU ZA SLOVENSKO FASISTI A ROM,,,
RomanKanala
27.5.2019 20:45 | |
+7 -0
A jedna kanadská pouličná kuvra.
StanoZorin
27.5.2019 23:11 | |
+3 -0
Ty hlupak, na Slovensku nie su fasisti. Fasisti boli volakedy v Taliansku, ale to bolo v prvej polovici MINULAHO STOROCIA. Ani dedkov ktori by si pamatali tie casy uz niet. Hlupaci ako si ty by nemali pravo vypisovat nezmysly a klamsva na forach na internete. Fasizmus bola nacionalisticka odchylka marxizmu-leninizmu. Bola vytvorena marxistickymi Zidmi Talianska. U nas nie su ludia s takouto ideologiou. Je u nas niekolko narodnych komunistov ale su na vymretie a ich narodna verzia komunizmu ma k fasizmu dost daleko.
yokoono123
27.5.2019 13:15 | |
+13 -11
Reagovať
Fico je líder Smeru,nič neukradol,nič neskorumpoval,nemá ani vlastný byt je veľmi sociálny k občanom,a zásluhou Fica je Slovensko ekonomický a životnou úrovňou občanom na vzostupe,nikto zo Smeru nekorupční a nekradne pre Smer ale sa obohacuje osobne a protizákonné!
bobor5
27.5.2019 14:08 | |
+6 -11
zarobil si si. už netrep.
jastercc
27.5.2019 14:21
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
andronicvs
27.5.2019 16:16 | |
+5 -12
Kradol, kradne. Ale dlho uz kradnut nebude...
scolos
27.5.2019 16:55 | |
+16 -8
Maš pravdu,čo ukradol Fico,nože daj....To už Sulik raánjkoval s Kočnerom,Kiska pozemkovy podvodnik.,psychomatovič nahrab´va si rozhovory, matka sa mu vozi den ,noc v aute cely t´ok...Galko odpocuva rozhovory od šoferov až po Radičovu.....
scolos
27.5.2019 16:56 | |
+13 -5
Veru Kiska kradol, možno kradne neviem, ale už dlho nebude...máš pravdu
kveci
27.5.2019 17:32 | |
+0 -4
youkonoo, ty si neskutočný a nenapraviteľný somár! A to asi urážam to úbohé zviera!
BLAVEX
27.5.2019 20:33 | |
+0 -2
NO FAKT máš PRAVDU = ZMRZAČIL 2 GENERÁCIE MLADÝCH a urýchlil SKON MEČIAROVÝCH VOLIČOV = KOZA SMERU SKAPALA LEN ON BLAHORODIE DON ROBERTO JE GEROJ A OCKO NÁRODA...A TERAZ TO LEN PRÍDE: SMER *ZNÁRODNÍ* skupinka KE a ZAČNE PEKLO - MAZNÁK za BA nemá nikoho i STROMČEK je už v politickom hrobe...TN je sólo znárodnený rodinou a je veľkým RYBNÍKOM, ZA opozícia, BB - rodinný STREDOVEK, PREŠOV ? znárodnilo KDH...TO BUDE FAJNOVÝ politický CIRKUS-VOĽBY v R2020. A capitánov KVETOSLAV sa pripojí k ŠAMORÍNU.
RomanKanala
27.5.2019 12:04 | |
+33 -13
Reagovať
Hlavne ze hlupák Sulík chcel byť premiérom :))) Sas už má iba 9% a stále prudko klesá. Ešte keď Prašivý úžernícky potkan založí stranu, tak to môže zabaliť.
Asmodeei
27.5.2019 12:07 | |
+25 -2
Sulik doplaca na svoju hlupu personalnu politiku. Vyhadzal odtial konkurentov, nechal si tam len zeny (ako Meciar) a zopar zuflacov ako Galko a Poklus. ZIADNA NOVA TVAR vo vyhlade. A na toto on dojede...
scolos
27.5.2019 16:57 | |
+14 -1
SAS klesa,ale media čušia, stale počuvame SMER,SMER,SMER....pritých útokoch ,sa čudujem,že SMER sa drŽi
yokoono123
27.5.2019 21:31 | |
+2 -0
však vieme proti komu médiá sú!
Asmodeei
27.5.2019 12:00 | |
+22 -8
Reagovať
Hlavne, ze KAPITAN BUDZOGAN chcel byt povodne premierom, potom uz len kapitanom, potom uz len JUDrom a terazky je KCKOT. Ja som to jednej sedlani z tej sovinistickej partaje vravel uz na vianoce - vy sa uz do NRSR viac nedostanete. Vypadnu 3.x a dufam, ze uz konecne NAVZDY.
RomanKanala
27.5.2019 11:59 | |
+20 -4
Reagovať
Som zvedavý, či Nicklosonka v Bruseli zvýši ceny. Alebo jej bude stačiť 5 kanadských $, ako doteraz.
skajo3000
27.5.2019 12:01
Mato75xxxx
27.5.2019 14:04 | |
+3 -15
No vidíš ona 10000 eu mesačne a ty sa tu strápnuješ za pár Drobných od Kotlebu !!
scolos
27.5.2019 16:59 | |
+12 -2
Ja som zase zvedava,čo jej deti. Vôbec jej nevadi,že ide do bruselu a čo všetko robila v naďsom parlamente kvôli deťom. To je ale matka!!!!
RomanKanala
27.5.2019 11:56 | |
+21 -7
Reagovať
Dúfam že Nicklosonka nebude zase v pléne všetkým ukazovať svoje zjazdené diery.
Asmodeei
27.5.2019 11:57 | |
+17 -7
Sorry, ona tam zastupuje 3. pohlavie.
skajo3000
27.5.2019 11:57
skajo3000
27.5.2019 11:55
RomanKanala
27.5.2019 11:57 | |
+10 -7
Pupuš bol rušňovidič. Funel ako parná lokomotíva :)))
tjlaktjlke
27.5.2019 11:54 | |
+7 -3
Reagovať
ani jeden z nasich poslancov tam nic nedokaze vsetci su tam len do poctu tak sa ukludnite a budte radi ze mame demokraciu a su tam zastupcovia aspon ako tak podobni 20percentam obyvatelstva SR
Asmodeei
27.5.2019 11:56 | |
+14 -6
Mas(KO)kot nasich poslancov v EP bude smr adlavy, obezny, stary, nechutny, tupy a retar dovany CIZ.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
Tragická nehoda pri Nitre má 12 obetí. Primátor Hattas povedal, že cesta bola dlho problémová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zrážka autobusu
Tragická smrť 12 ľudí pri Nitre zasiahla celé Slovensko: Mimoriadne zasadnutie vlády!
Záchranné zložky
Foto
Ministerstvo obrany poskytlo pozostalým obetí nehody vojenských psychológov
Chára po zápase
Chára strelil gól, ale po zbabranom stretnutí zúril: Tieto zápasy musíme udržať
Alena Zsuzsová
Foto
Alena Zsuzsová zostáva vo väzbe, jej obhajca sľubuje zvrat: Na povrch toho vyjde viac!
Situácia v obci
Foto
Príroda ukázala svoju silu: Na Liptove zaplavilo domy aj cesty! SHMÚ nemá dobré správy
Tatran Prešov je
Mali zabojovať, ale dostali debakel: Prešovčania už nemajú nádej na postup
Pri pohľade
Pri pohľade na túto krkavčiu matku vám príde zle: Nepochopiteľné, čo robila vlastnej dcére
Český prezident
Aktualizované
Tragédia pri Nitre: Rodinným príslušníkom obetí kondolujú aj prezidenti z Česka a Maďarska
(ilustračné foto).
Mužovi v Hlohovci začala od suseda tiecť voda: Privolaným policajtom sa naskytol hrozný pohľad
Poznáte tieto
Foto Kvíz
Spoznáte na fotkách TOP 10 filmov z 90. rokov? Otestujte sa v kvíze
(ilustračné foto).
Bratislavská MHD kolabuje: Extrémne meškanie autobusov a trolejbusov, autá trčia v kolónach
Fínsky
Kakko bol postrachom Slovákov na MS: Konečne sa rozbieha aj v NHL!