Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
8°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.05.2019, 18:15 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky: Lekárnici len krútia hlavou

56 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jozko.74
29.5.2019 12:03 | |
+3 -1
Reagovať
Tie Condrosulfy, Artrostopy sú ozaj ničomné a nikdy nikomu nepomohli. Alavis vo variante pre ľudí je účinný a funguje. Ale kto chce nech si chodí k ortopédovi predpisovať Condrosulf - svi ne lekári aj lekárni vedia, že tie prípravky sú neúčinne, ale predpisujú a predpisujú. Môj postreh je taký, že liečivá a lieky pre zvieratá sú lepšie ako pre ľudí, preto treba si pozrieť výrobcu a pozrieť aj variant pre ľudí - sú 100 x lepšie ako konvenčné lieky či z reklamy prípravky na kĺby a kolená. Moja skúsenosť aj skúsenosť zdravých. Asi im nejdú na odbyt tie neúčinne lieky tak si zaplatili za článok . Že rte si sami pani lekárnici aj lekári neúčinne a zbytočne lieky.
DnesPekne
26.5.2019 12:31 | |
+3 -2
Reagovať
Veľká pardubická sa blíži a odmena pre najlepšieho Čecha alebo koňa nad prekážkami je rovnaká...:-)))
Cano30
26.5.2019 12:07 | |
+1 -3
Reagovať
tak preto tovcera skoncilo 5:1, kanadania radsej javorovy sirup
kalmanb
26.5.2019 09:23 | |
+2 -2
Reagovať
Aj seno pomaha ? Ak ano, som v baliku !
Bilirubin
26.5.2019 08:18 | |
+4 -4
Reagovať
"Ty vole, no nekup to, kdyz je to levny"...
Anonymný nick
26.5.2019 00:41 | |
+29 -8
Reagovať
Novinar je nepoucitelny... Par rokov dozadu tu bol presne taky isty clanok ktory ohovaral jedno fitko s eshopom ze predava konsky pripravok sportovcom pricom oni predavali uz tu novu verziu pre ludi... Fitko ak by zazalovalo vtedy novinara pekne by zarobilo. Clanok je plny hluposti. Mimochodom cesi to jedia rovnako dlho ako slovaci. Za ludskou verziou je ceska firma a asi jej nejdu predaje lebo konsky je presne to iste co ludsky...ale ludsky samozrejme drahsi...zlozenie rovnake nalepka ina. Kto neveri nech si da urobit rozbor...je to z jednej linky plni sa to do rovnakych obalov a nalepky sa lepia podla potrieb trhu. Jedna verzia dve rozne nalepky... ale bulvar zas objavil senzaciu. Inak na konoch sa nesetri...na ludoch ano...
moto.12
25.5.2019 23:52 | |
+17 -4
Reagovať
nielen česi!!
hlavacf
25.5.2019 22:52 | |
+12 -5
Reagovať
Topiaci sa aj slamky chytá. Vyskúšal som všetko-Colafit,Condrosulf a aj Alavis. Nemal som s Alavisom žiadne problémy, ale asi mi nepomohol. Dnes už mám vymenený kĺb a som spokojný.
Anonymný nick
26.5.2019 00:25 | |
+13 -6
Co myslis ze ti po liekoch narastie novy klb? Toto nie je na amputacie a nevyrastie ti novy chvost ako jasterici...
Anonymný nick
26.5.2019 00:43 | |
+14 -1
Ak mas chrupavku uplne znicenu nepomozu ti ani kolagenove injekcie priamo do kolena...
Ciglfeld1948
25.5.2019 22:52 | |
+12 -5
Reagovať
Pepani maju radi aj psikov.V Dukle Jihlava bol sefkucharom na psacinu brankar Zahorsky
moto.12
25.5.2019 23:53 | |
+7 -4
aj sandalky....hehehe.....
Bilirubin
26.5.2019 08:22 | |
+3 -3
A biele ponozticky...
LEOPARD111
25.5.2019 22:01 | |
+23 -8
Reagovať
Ja ho beriem už týždeň až dnes som začal erdzat ako somár ia ia
1dracica710
25.5.2019 22:46 | |
+29 -4
na a v oktobri mozno vyhras aj Velku pardubicku....................
Anonymný nick
26.5.2019 00:26 | |
+8 -1
Ty by si erdzal aj bez toho. Pozri do rodokmena :D
Cano30
26.5.2019 12:09 | |
+2 -1
vsak si volil vcera PS, tak je to vysvetlene
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Lýdia Eckhardt
Módna návrhárka Lýdia Eckhardt to opäť dokázala: Známy herec ostal z jej počinu úplne paf
(ilustračné foto).
Žilinskí sudcovia sú znepokojení informáciami o zlyhaní kolegov: Veľavravné vyhlásenie
Chorvátsky tréner
Foto
Tréner Chorvátov Dalič má hlavu v smútku: Proti Slovákom bez veľkej hviezdy!
Spoluprácu vidia
Studená sprcha pre Most-Híd, Drucker odmietol spoločnú kandidátku: Vyjadrenie, ktoré zlepší Bugárovi náladu
Miss
Foto
Slovenka Alica zabojovala o titul kráľovnej krásy v Japonsku: Ako vyzerá nová Miss International 2019?
Vondráčková
Vondráčkovej kanadský film si vyslúžil zdrvujúcu kritiku: V prepadáku ukázala viac, ako by ste čakali
Slovenský tenista
Foto
Polášek cítil po druhej prehre sklamanie: Večer budeme držať palce Kubotovi s Melom
Bénes
Foto
László Bénes je smoliarom na zranenia: Radosť zatienila bolesť!
(ilustračné foto).
Kunám navždy zbohom: Chorvátsko chce prijať euro do roku 2024
Foto
Semifinálový sen sa vzdialil, Polášek s Dodigom prehrali aj druhý zápas
Správy o svojom
Čižnár odvolal krajskú prokurátorku v Bratislave Kopčovú: Toto je dôvod
(ilustračné foto).
Slovenskom sa preženie mimoriadne silný vietor: Na týchto miestach buďte opatrní!