Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 7.
Iľja, Eliáš
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.05.2019, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Matka nechala dieťa samo v izbe, náhle zomrelo: Osudná chyba, ktorú si bude vyčítať do konca života

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
niktonikdynikde
24.5.2019 19:59 | |
+9 -88
Reagovať
Novorodenci sú katastrofa. Dieťa by sa malo narodiť tak, aby vyzeralo ako šesť ročné. Novorodenec sa ani nepodobá na dospelého človeka. Desivé, malé, otravné.
Chvostik
25.5.2019 01:24 | |
+28 -0
Veľmi zaujímavé! A ty keď si sa narodil už si vedel chodiť, rozprávať, čítať, písať, počítať?? Chúdence tvoje deti,teda ak nejaké máš a ak nie tak poteš košte!
k1234567
24.5.2019 19:59 | |
+27 -4
Reagovať
Wau 5V zabilo dieta ??? A co spravi potom 9V bateria ked si ju date na jazyk ?
Zlatica.Strieborna
24.5.2019 22:37 | |
+6 -19
ak by si chodil na zakladnu skolu, tak by si vedel, ze nezabija napatie, ale prud
BlackShark1985
24.5.2019 19:36 | |
+45 -4
Reagovať
Čo? To čo je za blbosť? Podľa mňa bola tá nabíjačka poškodená, prerazený kábel alebo čo? Schválne som to teraz skúsil (samozrejme pod dohľadom môjho psychiatra) a prežil som...
gakisova
24.5.2019 20:27 | |
+19 -4
ale ty nie si v indii-malý indian
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Mesto Chagan sa
Dozimetre sme nemali, ale k atómovému jazeru sme sa neodvážili (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Martin Baláž
FK POHRONIE podpichuje úradujúceho majstra: Ružová šatňa pre belasých
V Trnave žijú
Prečo cudzinci obľubujú Trnavu? V meste ich žijú tisíce, pochádzajú z 80 krajín!
Výbuch v Číne má
V Číne vybuchol plynárenský závod: Zahynulo desať ľudí, devätnásti sú vážne zranení
Súkromné
Štát ušetrí pol miliardy za Ficov zákaz zisku zdravotných poisťovní: Penta prehrala spor so štátom!
Dúhový pochod
Dúhový pochod a pochod Hrdí za rodinu v Bratislave: Vodiči, rátajte s dopravnými obmedzeniami
Rybka žije
Kórejský návrhár zostrojil invalidný vozík: Chorým rybkám pomáha plávať
Michael Matthews dostal ranu pod pás od vlastného tímu: Prečo mi zakázali bojovať so Saganom?!
Natália si
Attila Végh ukázal svoje bývanie: K domu prišiel vďaka náhode
Herec doplatil
Oldřich Kaiser po infarkte: Musí sa vzdať jedného zlozvyku
Náhrobok v tvare
Príbuzní dali Božke († 56) urobiť náhrobok, ten zmizol: Veľký zvrat po dvoch týždňoch
Z tejto väznice
Richarda zatkli v Mali, zostal bez dokladov: Prípad sa pohol, väzeň sa vracia domov
Apollo 17
50 rokov od misie Apollo 11: Takto ste Mesiac ešte nevideli