Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.05.2019, 07:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Tragická dohra streľby pre milostný trojuholník: Zastrelil sa Dušan († 43) pred policajtmi?

79 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poloprofik
24.5.2019 21:18 | |
+4 -2
Reagovať
Že by ho policajti zastrelili aby ho uchránili od sebevraždy ? 😁
molon.labe
24.5.2019 13:30 | |
+21 -4
Reagovať
Proti nelegálnym zbraniam by mala EU zakročiť a nie proti legálnym ako sa snaží od r.2015, len nanešťastie si to stále odse*ieme my, ktorí ich vlastníme legálne, kedže na tých druhých sú prikrátki. Ja som už predvčerom tušil, že tam nebude niečo kosher ak spomenuli "pištoľ s tlmičom", kedže tlmič je podľa doposiaľ platnej legislatívy zakázaným doplnkom zbrane. V legálnej držbe je v SR približne 360 tis. strelných zbraní, bolo by zaujímavé vedieť, koľko je tých nelegálnych, odhady sa pohybujú od 10 tis. až po pol melóna. Každopádne po tomto prípade -2 "čierne" zbrane...
Pravdaze
24.5.2019 12:42 | |
+18 -3
Reagovať
Všetko jebpekne napisane,ale stale mi tam nieco chyba... Zas podla svedka Dušan po strelbe nasodol do čierneho BMW k nejakej osobe a usiel.Číal som to do konca a zas ta 3 osoba nebola u PZ SR spomenuta ani nieje v hladačiku.Dosť záhadna vec ... Je to divne.Ale nikto sa o toho tretieho nezaujima.Otazka zne? Prečo?
poloprofik
24.5.2019 21:17 | |
+8 -1
Asi tá tretia osoba bol : náš človek ...
101970
24.5.2019 11:10 | |
+76 -8
Reagovať
Toľko voľných a pekných báb sa motá po svete a dvaja blbci sa postrieľajú kvôli jednej.
bugmenot2
24.5.2019 12:06 | |
+24 -4
Možno takéto ksichty zaznamenávajú nedostatok neprchajúcich báb, ochotných sa s nimi spriahnuť.
Vasniia
24.5.2019 12:33 | |
+34 -4
101970 Peknych a volnych je vela ale normalna baba nebude chciet chodit s basmanmi.Iba taka im podobna.Ako uviedla ta protivna exfarmarka Kallayova,bol to clevek s dobrym srdcom,Jasne,ved preto bol niekolkokrat v base a agresivny. Vrany k vrane sadaju.
ajajha
25.5.2019 00:38 | |
+0 -7
Vasniia, podľa znenia tvojho komentára ani ty nie si pod vplyvom svätého ducha ,ale určite si pod vplyvom ducha diabla a agresivity. Tak o čom točíš , či o svojej sprostosti?
Chylo1
24.5.2019 11:00 | |
+36 -4
Reagovať
Jakubikovci to bola na tej ulici znama a obavana rodina uz pred 30 rokmi....
renton25
24.5.2019 10:35 | |
+50 -7
Reagovať
Primitívni debilkovia čo konajú pudovo, buď títo nemali zbrojáky vôbec alebo ich dostali za úplatu... keby na Slovensku začal za neveru každý strielať tak by sme zrejme zmizli z mapy Európy
brit30
24.5.2019 10:49 | |
+13 -6
Len Slovensko by zmizlo?a čo taký Las Vegas či Hollywood?
renton25
24.5.2019 10:51 | |
+17 -4
Ak sa to zoberie globálne, tak ľudstvo by zrejme vyhynulo
Intermediary
24.5.2019 11:09 | |
+5 -12
Tam to nehrozí ak len nelegálnych migrantov v USA pracuje 11 miliónov, boľševik!
bugmenot2
24.5.2019 12:09 | |
+11 -3
Zbojné preukazy - čo si pamätám aspoň za posledných 10 rokov, tak pri strieľajúcich vyšinutcoch som nezaznamenal ani raz info o tom, žeby nemali preukaz... Bol by som zvedavý na tých odmietnutých, ktorým ho nepriklepnú - asi len nejaký bežný človek.
molon.labe
24.5.2019 13:44 | |
+7 -1
Tak v článku je napísané, že polícia začala aj trestné stíhanie z trestného činu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami, čiže zbrane zjavne neboli v legálnej držbe. Nemyslím si že 150 tis. držiteľov ZP v SR predstavuje problém, ak by to tak bolo, vedelo by sa o tom, alebo skôr nie, lebo by tu už asi nik nežil...
bugmenot2
24.5.2019 15:38 | |
+2 -3
Máš pravdu, je to tam. No stále nie je vylúčené, že element bol držiteľom zbrojného preukazu; ako píšeš inde, povolenie je členené aj na konkrétne zbrane (+s pravidlami na ich legálne použitie), iste sa v tom vyznáš lepšie, túto tému osobne príliš nepitvem. TZ hrubé krky často mávajú aj zbroják, aj X nelegálnych zbraní.
bugmenot2
24.5.2019 15:42 | |
+6 -1
Ak si myslíš, že tí držitelia sú všetci v poriadku, tak ja určite nie, aj v súvislosti s mojím predposledným príspevkom, aj s tým, že som párkrát videl rôzne "typy" osôb, ktoré preukaz mali, a neručil by som za ich vyrovnanosť (spojenú s výbušnou agresisivitou, ti premyslenou chladnokrvnosťou), ani 50 centami.
bugmenot2
24.5.2019 15:45 | |
+1 -1
(pár preklepov spôsobených tým, že tu práve trávim asi 5x viac času, než je na napísanie a odoslanie potrebné, niekedy príspevok ani na 6x neprejde, vrátane vynúteného opakovaného prihlasovania... už ma to tu prinajmenšom nadnes dostatočne otrávilo)
molon.labe
24.5.2019 15:58 | |
+3 -1
Štatisticky je určite možné, že určití ľudia prešli psychotestami na ZP úplatkom, či skrátka boli natoľko inteligentní, že dokázali svoju "vadu" pred psychológom šikovne maskovať, no drvivá väčšina z nás si myslím že musí byť v poriadku, kedže vlastníme 360 tis. strelných zbraní od rôznych jednoranových malorážok po poloautomatické verzie útočných pušiek či guľometov a napriek tomu je kriminalita páchaná legálnymi zbraňami takmer nulová. Iba veľmi, veľmi hlúpy človek by spáchal trestný čin s legálne držanou zbraňou. Zrejme drvivá väčšina trestných činov spáchaná legálne držanou zbraňou bola evidovaná ako trestný čin z dôvodu, že šlo o neprimeranú obranu, či neúmyselné zranenie, či usmrtenie. Každopádne v omnoho väčšej miere sa u nás ubližuje bodno-sečnými zbraňami, či fyzickou silou, než zbraňami strelnými...
fated
24.5.2019 10:32 | |
+43 -3
Reagovať
tragediou by bolo, ak by utocnik zil a museli by sme si ho niekolko rokov v chlieve zivit... aspon voci sebe zachoval charakter, ked ho uz nevedel zachovat pri inom... dakujem mu, ze si prestrelil tu vypatlanu palicu a tym to ukoncil... neprajem si zit medzi takymito...
JozefSVK
24.5.2019 10:30 | |
+55 -2
Reagovať
Wau! Vidim, ze sa nam vracaju stare ,,zlate" 90 roky. Pistol s tlmicom a druhy akter sapik, to su bezne nosene zbrane. Sapik, tak lahko oficos nekupite a tlmic je zakazany, takze tu ma skor zaujima odkial tito pani maju takuto vyzbroj? Co su zac? Urcite ide o poctivych obcanov, ked ide po ulici s buchackou s tlmicom.
LEOPARD111
24.5.2019 10:32 | |
+18 -4
casy su tu stale , len boli utlmene .
Intermediary
24.5.2019 12:18 | |
+13 -9
Poprava Kuciaka to dokazuje! Hoci žiadal o ochranu!
molon.labe
24.5.2019 13:32 | |
+8 -2
no legálne to určite nemali... nvm o aký "sapík" ide, tipujem SA vz.58, čo je vlastne útočná puška, ale to je jedno, no vlastniť LEGÁLNE je možné len jej samonabíjaciu (poloautomatickú) verziu na športové účely, plne funkčnú len na základe výnimky ministerstva vnútra...
Romankokolmanko
25.5.2019 05:50 | |
+0 -3
Inerkoko.tko žiadaj doktora o izbu..v blazinci... Cheechecheee👍🖕💃😂😂
Evka212
24.5.2019 10:12 | |
+28 -43
Reagovať
Ja nechápem prečo keď chlapa nechá ženská tak sa mstí jej priateľovi a nie jej. Chlapi ved keď vám ujde za iným tak s ňou si to vybavujte a nie s jej priateľom, ten predsa za to nemôže. A toto je stále tak, či v realite alebo vo filmoch. Ved schytím ženskú pod krk a nie zmlátim jej nového priateľa.
Elfka12345
24.5.2019 10:39 | |
+34 -21
chytim zensku pod krk ?????? to co je toto ?
renton25
24.5.2019 10:46 | |
+20 -11
Elfka... čo je toto? To písal chlap pod ženským nickom
Dalila18
24.5.2019 10:48 | |
+25 -10
A možno je Evka na takéto riešenia navyknutá...
Elfka12345
24.5.2019 13:16 | |
+10 -5
Renton vdaka. na slovensku su ludia bezne proti LGBTI a ' slnieckarom' ale vidim ze pohlavie sa na AZET meni jedna radost. tak co uz. do toho ....Evka drzim palce. Rozum sa uz nevrati.
Evka212
24.5.2019 16:45 | |
+7 -7
Elfka som žena. A stojím si za tým čo som napisala.
Lothus
24.5.2019 10:03 | |
+1 -2
Reagovať
RIH
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Situácia
Hasiči zasahujú pre silné búrky. Vyliali sa potoky, vietor vyvracal stromy Aktuality.sk
Slovenský
Skvelý výkon Sabbatiniho na The Open: Najlepšie vystúpenie v slovenských farbách
V preslávených
Film Avengers: Endgame sa stal najvýnosnejším filmom všetkých čias: Predbehol aj Avatara
O domácom násilí
Úrad vlády podporí projekty v oblasti rovnosti medzi ženami a mužmi: Bojujú proti domácemu násiliu
Herbert a Marilyn
Manželmi boli 71 rokov: To, čo sa stalo dvanásť hodín po smrti starčeka, nemohla byť náhoda
Bheem Goyal (8)
Nádherné gesto futbalového klubu: Chlapec bojujúci so zákernou chorobou si zachytal proti Dortmundu
Moderátor Andrej
Moderátor Andrej Bičan po dvoch rozvodoch prekvapuje: Tretie manželstvo a ďalšie dieťa?!
Silné búrky
Severným Slovenskom sa prehnali silné búrky: Na Kysuciach zasahujú desiatky hasičov
Robert Mueller
Vyšetrovateľ má prehovoriť o Trumpových previneniach: Spolčil sa s Ruskom?
Kapitán
Crosby berie inšpiráciu od Federera: Čo na ňom obdivuje najviac?
Dráma v Košiciach: Muž sa pokúsil zabiť mladíka, pri úteku spôsobil vážnu nehodu
Policajt
Ankin prípad nemá v Trnave obdoby: Neslýchané, o čo sa mal v jej byte pokúšať policajt
Amanda zverejňuje
Foto
Štvornásobná mama minula desaťtisíce na obrie prsia a plastiky: Šokuje vás, ako vyzerala pred zákrokmi