Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
7°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.05.2019, 05:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Bratislavský sudca Michal Valent: Nafúkal, hoci nepil?!

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
antonspelec81
24.5.2019 16:04 | |
+1 -0
Reagovať
Michal Valent je nezávislý sudca zavislý na alkohole.Keďže bude súdiť sám seba tak sa neodsúdi bodka.Tak to u nás funguje!Mečiar,Fico mali dávno sedeť v base,ale tak to u nás funguje!
vaaau3.5.8.9.29.38.505
24.5.2019 09:19 | |
+10 -3
Reagovať
zapametajte si ..navlečený policajti v uniforme si sadajú za volant opitý s vedomím že uniforma je krycou maskou ich vlastného opilstva..navrhujem vznik civilnych hliadok s možnosťou dávať Policajtom fúkať !
bohol
24.5.2019 09:01 | |
+3 -1
Reagovať
Možná že naozaj nepil - vodu .
vaaau3.5.8.9.29.38.505
24.5.2019 09:15 | |
+12 -2
Vina je na strane polície....ktorá má každému vodičovi dať možnosť opakovane po 15minutách fúkať ak aj vtedy vodič namieta alkohol je tu druhé policajné poučenie:a to navrhnúť vodičovi ,možnosť odberu krvi ktorú si vodič sám zaplatí...len že policajti tak nerobia iba preto aby mali z ich práce nejaké tie výsledky za ktoré sú odmeňovaný..poznám to robil som s nimi.. a sú medzi nimi aj taký ktorý vykradali v nočných službách autá...preto som od nich odišiel...na druhý deň súdil zlodej zlodeja ktorý zlodejom nebol..sme všeliakí ľudia a policajti sú nimi tiež...je to banda!
peter1616
24.5.2019 08:38 | |
+7 -3
Reagovať
blbosť na entu. To som zvedavý ako to skončí. To každý može tvrdiť že nepil a krv prečo nedal? Azda má Janskeho plaketu. A výhovorky typu že čosi súdil nie sú namieste, Ja zaujímave že sa to stalo pred mesiacom a priznali až teraz. Pán sudca nedokázali Ste to ututlať a v tom je celý problém
vaaau3.5.8.9.29.38.505
24.5.2019 09:06 | |
+8 -3
Krv nedal preto lebo to po ňom polícia nevyžadovala ..na odber krvi majú právo policajti poslať iba preto aby Usvedčili nespokojného vodiča a mu dokázali že v skutočnosti pil! áá prečo policajti na odber krvi vodičov NEposielajú ???? no preto aby mali výsledky že niečo aj robia..Policajti sú väčší Darmožráči ako celý hárem nezamestnaných..tí aspoň neoberajú štát o peniaze ..na rozdiel od policajtov ktorý majú Platy pomaly ako prezident ..a za nič ..a ak tak za minimum ich policajtskej nič nerobiacej práce..znížiť policajtom platy aspon o 50%
CervenyKmer
24.5.2019 08:33 | |
+5 -4
Reagovať
V komunistickom gubernistane riadeným pobirmovanymi sudruhami zákony platia iba pre komunisticku bedac a chudobu.😋😋😋
ZOLLINO96
24.5.2019 08:35 | |
+8 -3
Nedavno nafukal vas clovek a pisal si ze o nic nejde len priestupok
CervenyKmer
24.5.2019 08:58 | |
+2 -2
A potom si sa zobudil a ruka v serbli😁 Už máš halucinácie ako ten t oj súdruh Fico, na ktorého útocia dlažobné kocky.😂😂😂
karlajj
24.5.2019 10:14 | |
+5 -2
Zolika ma pravdu s tym vasim opilcom hulakajucim a rozdrapujucim sa na podiu vraj slusnych
freelover
24.5.2019 08:28 | |
+6 -0
Reagovať
Raz chytili sudcu a ten odmietol aj dychovu aj krvnu skusku.Na druhy den povedal ze bol v soku a nepamata si ze by nieco odmietol.A bolo vybavene.Tento sa s toho tiez vylize.
sickwokmove
24.5.2019 08:22 | |
+9 -0
Reagovať
Neviem ci pil, v kazdom pripade ho mali podrobit krvnemu testu, ak ho odmietol mali s nim jednat ako keby bol pod vplyvom. Samozrejme policajti zamerne urobili niekolko chyb aby sa pripadne obvinenie dalo zmiest zo stola pre procesne chyby a pravdu sa uz nikto nedozvie.
ihla007
24.5.2019 07:51 | |
+10 -1
Reagovať
Aj ja som nafúkala a nepila, teda v ústach a dychu alkohol bol nameraný. A vraj ideme na odber ak tomu neverím. Požiadala som radšej o opakovanú skúšku. O cca 20 minút neskôr už bola 0. Prípad uzavretý - ústna voda obsahuje viac alkoholu ako víno, bohužiaľ :o) Svieži dych si žiadal svoju daň. Radšej počkať 15-20 minút ako si dať cicať krv - teda ak som si 100% istá že som nepožívala :o)
SkenderJana
24.5.2019 10:43 | |
+0 -1
je to mozne?
marekino06
24.5.2019 07:50 | |
+11 -2
Reagovať
stačí,keď je diabetik a má vysoký cukor. aj vtedy nafúkaš. mal ísť na odber krvi
Andrej52
24.5.2019 07:46 | |
+10 -12
Reagovať
Stanke je stara vykuchana buzna
pa224
24.5.2019 08:10 | |
+5 -4
Citanie robi problemy? Clanok je o sudcovi.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Horacio Cartes
Brazília vydala medzinárodný zatykač na paraguajského exprezidenta: Miesto jeho pobytu je neznáme
Romeo sa objavil s frajerkou na tenisovom zápase.
Mladý Beckham s frajerkou Mimi: Romeo má prvý vážny vzťah
Top secret folder.
Ruské ministerstvo zverejnilo odtajnené dokumenty: Venujú sa Slovenskému národnému povstaniu
Knife crime
Aktualizované
Útočník zabil na prednáške rečníka († 59): Obeťou má byť syn bývalého nemeckého prezidenta
South Korean Army Soldier Using Smartphones.
Muž sa vyhrážal bombou v škôlke: Súd ho poslal do väzenia
Tréner reprezentácie Slovenska Pavel Hapal počas zápasu.
Hapal po zápase zdôraznil jednu vec: Takáto je pravda o atmosfére v kabíne!
Andrej Babiš.
Babiš vyjadril podporu územnej celistvosti Ukrajiny: Odsúdil anexiu Krymu
Budú sa Slováci takto tešiť po novembrovom zápase s Azerbajdžanom?
Šanca na EURO 2020 stále žije: Slovensko spoznalo súpera v baráži
Premiér: Boris Johnson zatiaľ nevyhral ani jedno hlasovanie v parlamente. ni jedno hlasovanie v parlamente.
Johnson sa nevzdáva svojho sna o brexite: Británia má opustiť úniu 31. januára
V prípade sexu s rizikovým partnerom, čo je
Uganda stiahla z obehu vyše milióna kondómov: Niektoré mali v sebe diery
Na snímke vpravo hráč Slovenska Milan Škriniar a  vľavo hráč Azerbajdžanu Ramil Šejdajev.
Foto
Víťazstvo s horkou príchuťou: Slovenským futbalistom ostali len oči pre plač
Na snímke v strede hráč Walesu Aaron Ramsey oslavuje so spoluhráčmi Garethom Baleom (vľavo) a Joe Allenom (vpravo) svoj
Foto
Walesania sfúkli postupové nádeje Slovenska: Maďarov zdolali a idú na ME!