Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.05.2019, 11:10 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Obrovský požiar zničil historickú pamiatku v Maďarsku: Smutné vyjadrenie primátora mesta

Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Dominika žila dlhé roky s Timom vo Fínsku.
Otázniky okolo sexuálnej orientácie Gottovej manžela: Ten status musel Dominiku zaskočiť
relaxed young woman twists her head and long hair blows in the wind
SHMÚ varuje pred nebezpečenstvom na horách: Ak sa chystáte na túru, radšej si to premyslite
Hokejisti Trenčína a Zvolena zatiaľ nezaznamenali v A-tímochani jeden pozitívny prípad.
Tipos extraliga v zovretí koronavírusu: Šesť tímov v karanténe, päť môže hrať
Valéria Cehulová (73)
Vláda zháňa 20-tisíc zdravotníkov na plošné testovanie: Lekári povedali, či sú ochotní ísť
Katarína (40) chodí s deťmi pravidelne obzerať napájadlo.
Foto
Letná pomoc operencom v Košiciach sa zvrtla na celoročnú aktivitu: Jedálne pre vtáčiky sú hitom sídliska
Saudskoarabský novinár Džamál Chášukdží
Snúbenica obviňuje princa Saudskej Arábie z objednávky vraždy Chášukdžího: Rázny krok
Na snímke minister obrany SR Jaroslav Naď.
Desaťdňová karanténa, opatrenia a testovanie na hraniciach: Reakcia ministra na tieto témy hovorí jasne
Bývalý šéf katalánskej regionálnej polície Josep Lluís Trapero
Padol mu kameň zo srdca: Súd oslobodil exšéfa katalánskej polície súdeného za vzburu
Najbližšie dni budú pre české zdravotníctvo ťažké.
Česko v zovretí koronavírusu: Ďalší hrozivý rekord! Hlásia tisícky nakazených
Vľavo zosnulý lekár Melek, vpravo jeho kamarát Zanovit.
O smrti lekára († 48) z Oravy prehovoril jeho kolega: Nakazil sa od pacienta?!
Zomrel bývalý československý futbalista Jozef Obert.
Foto
Smrť trénera Oberta († 82) ho zasiahla: Rozplakal som sa, bol mi ako otec, tvrdí Tittel
Zimnýkoval bol tvárou kulinárskej relácie.
Juniorovej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja zvoní umieračik: Vážne ju chcú nahradiť týmto?