Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.05.2019, 23:23 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Slamky a vatové tyčinky to majú zrátané: Ministri EÚ sa dohodli na dátume ich zákazu

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
JJ_channel
22.5.2019 11:51 | |
+0 -0
Reagovať
presne o tomto je video, človek keď sa pozrie okolo seba všade je plast... veď pozrite video...plastová stolička, pero, mobil, monitor, súčiastky..., milióny plastových fliaš, veď pozrite video https://www.youtube.com/watch?v=NLeR7nda2dw
ibapravda3
22.5.2019 07:42 | |
+0 -1
Reagovať
Správne. Čistiarne vôd si nevedia s tyčinkami poradiť a skoro každý ich hádže do toalety.
Nihilnovi
22.5.2019 07:03
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
kayakaya
22.5.2019 04:00 | |
+10 -1
Reagovať
Toto je mini kozmeticke opatrenie. Ved na zapade je v obchodoch vsetko naskatulkovane a naporcovane v plastovych skatulkach. To su tony a tony plastov. Preco sa vsetko ma predavat v obaloch? Uz sa pomaly neda kupat v oceane, okolo teba plava viac plastov ako ryb. Neda sa uz ani pouzivat morska sol, ani ryby nie su zdrave, lebo obsahuju mikroplasty. Ludstvo sa takto vyhubi.
Zlatica.Strieborna
22.5.2019 01:32 | |
+4 -13
Reagovať
vatove tycinky mozu zrusit ... ale sezamove tycinky nech nechaju, aby som mala co chrumkat pri telke
efekto
22.5.2019 00:15
efekto
22.5.2019 00:16
Trubadur0001
22.5.2019 00:33 | |
+34 -5
ovečky sa chytajú na populizmus, poplašné správy a oj.eby ozaj a ešte zbierate podpisy na vypísanie referenda o vystúpení z EU ( inak väčšina tých štvrtí vznikla nie terajšou vlnou migrácie počas EU ale ešte v 70 , 80 rokoch hmmm )
Esperanza
22.5.2019 01:11 | |
+8 -14
Trubadur - keď chceš písať o ovciach a populizme, tak sa pozri hlavne na seba a na Tebe podobých, kks.. dobre? Nikto nechce vystúpiť z EÚ, ale 90% Európanov chce tento "najfantastickejší projekt" zreformovať a očistiť od marxistov ako je Juncker, Merkelka a atď, chápeš? :)
007iwb
22.5.2019 00:04 | |
+51 -8
Reagovať
ako obycajne sa eu zaobera sprostostami a blbostami. potom sa cuduju preco briti usli. radsej by sa mohli zaoberat chudobou a korupciou vo svete, aby migranti prestali utekat do eu. podporit vzdelavanie ludi na celom svete.
Trubadur0001
22.5.2019 00:11 | |
+10 -5
to sú podľa teba blbosti ? to vzdelávanie ti kvitujem i ty by si mohol zapracovať na tom a zistiť si aký dopad majú jednorazové plasty na svet,životné prostredie
peter140788
22.5.2019 06:50 | |
+5 -0
Prečo by sa aj zaoberali chudobou, veď Nemci, belgicania Holanďania, Dáni sa predsa majú dobré, netrpia chudobou..
efekto
22.5.2019 00:01
Trubadur0001
21.5.2019 23:59 | |
+39 -0
Reagovať
Tradičné politické pro európske strany to riešia už sú podpísané dohody s Egyptom ,Tuniskom,Líbyou o zastavení nelegálnej migrácii a prevádzačstva a prináša to výsledky nelegálna migrácia klesá a po druhé ak sa nebude dodržiavať Parížska klimatická dohoda a bude pokračovať globálne oteplovanie obrovské suchá stracanie vody v Afrike, Ázii tak nik ani Kotleba a jeho Lsns ani Le Pen či Kollár ani postavenie múru alebo armády nezastaví migráciu ľudia nezostanú tam kde niet vody ani ja by som nezostal a čo vy áno ?
Andimann
21.5.2019 23:56 | |
+19 -8
Reagovať
Cela europa to ma zratane. Nie len tycinky. Automobilovy priemysel to ma zratane, povodne obyvatelstvo europy to ma zratane. Vsetci to mame zratane. jediny ciel EU je znicit europu
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
Tragická nehoda pri Nitre má 12 obetí. Primátor Hattas povedal, že cesta bola dlho problémová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Radosť hráčov
Obrovský trapas slávnej značky: Dresy Ruska vyrobila so zlou vlajkou
Bývalý bolívijský
Exprezident Morales deň po úteku z Bolívie pripustil návrat do vlasti, má len jednu podmienku
Lampard sa vrátil
Prídeš neskoro, tak platíš mastnú pokutu: Lampard je na hráčov Chelsea poriadne prísny
Trump privítal
Po napätí ani stopy: Trump privítal tureckého prezidenta Erdogana ako dobrého priateľa
Mohutné pne
Smutné správy z východu: Na hrebeni Belianskych Tatier vyčíňal orkán, škody sú fatálne
Na snímke gólová
Boženík si na Chorvátov verí: Sme dobre prípravení a zápas zvládneme
Záchranné zložky
Foto
Ministerstvo obrany poskytlo pozostalým obetí nehody vojenských psychológov
Chára po zápase
Chára strelil gól, ale po zbabranom stretnutí zúril: Tieto zápasy musíme udržať
Alena Zsuzsová
Foto
Alena Zsuzsová zostáva vo väzbe, jej obhajca sľubuje zvrat: Na povrch toho vyjde viac!
Situácia v obci
Foto
Príroda ukázala svoju silu: Na Liptove zaplavilo domy aj cesty! SHMÚ nemá dobré správy
Tatran Prešov je
Mali zabojovať, ale dostali debakel: Prešovčania už nemajú nádej na postup
Pri pohľade
Pri pohľade na túto krkavčiu matku vám príde zle: Nepochopiteľné, čo robila vlastnej dcére