Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
2°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.05.2019, 20:38 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena sa vydala za dobre stavaného Francúza: Uvidíte ho v plnej kráse, vybuchnete do smiechu

68 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Alex1006
17.8.2019 15:29 | |
+6 -0
Reagovať
Hahaha...toto ma rozosmialo rovnako ako ta, co sa vydala za luster🤣🤣🤣🤣🤣🤣
helix15
28.5.2019 15:59 | |
+12 -0
Reagovať
plytvate miestom pre pripady hodne akurat tak pre doktora Chocholouška.
SashaT
25.5.2019 19:08 | |
+1 -14
Reagovať
Každý má právo na svoje šťastie. Pna už evidentne šťastná je a nikomu tým neubližuje, za mňa palec hore, šéfe.
felicitee
23.5.2019 19:29 | |
+50 -1
Reagovať
chorá myseľ, choré správanie. Len neviem, či človeku pomôže, keď ho v jeho ochorení utvrdzujeme, teda podporujeme, hmm.
666444
23.5.2019 19:18
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Intermediary
23.5.2019 17:30 | |
+13 -6
Reagovať
Aj ona je dobrý stabilák...
LisiacikVUK
23.5.2019 15:50 | |
+46 -2
Reagovať
A ked sa ten most nahodou zruti, ako ten v janove, dostane vdova aj vdovske myto, ci ako?
sickwokmove
23.5.2019 14:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
ajajha
23.5.2019 11:25 | |
+4 -16
Reagovať
Neviem ako to je myslené, nečítal som ten článok, ale nie je nás málo čo sme zaľúbení do určitých vecí staráme sa one vrážame do nich peniaze, zarobené svojou lopotou, žiarlime ak sa ich chce niekto zmocniť alebo zmocní bez nášho zvolenia, atď. Takže až taký rozdiel v tom nevidím ,akurát je toto nejaký ešte väčší exhibicionizmus.
ajajha
23.5.2019 11:28 | |
+8 -8
Nejak čudne funguje táto stránka. Najprv mi nezobrazilo komentár potom keď som ho odoslal ešte raz tak naskočili obidva.
ajajha
23.5.2019 11:25 | |
+1 -8
Reagovať
Neviem ako to je myslené, nečítal som ten článok, ale nie je nás málo čo sme zaľúbení do určitých vecí staráme sa one vrážame do nich peniaze, zarobené svojou lopotou, žiarlime ak sa ich chce niekto zmocniť alebo zmocní bez nášho zvolenia, atď. Takže až taký rozdiel v tom nevidím ,akurát je toto nejaký ešte väčší exhibicionizmus.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Robert Fico a Andrea Kalavska
Ministerka Kalavská odchádza z funkcie aj kvôli Ficovi Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Robert Fico
Honz, ktorý dozoruje Ficov prípad: Odmietam politické zásahy do činnosti prokuratúry
Fico poúča škôlkarov, v skutočnosti však odkazy adresuje opozičným politikom.
Fico šokuje predvolebným videom: Narážky na Trubana, Beblavého aj Kisku!
Ministerka vnútra Denisa Saková.
Zmení sa pred voľbami protiextrémistický zákon? Veľavravná odpoveď ministerky
Bénes robí ramená po tom, čo si Borussia udržala 1. miesto v tabuľke.
V Európskej lige sa hrá ešte o 11 postupových miesteniek: Ktorí Slováci hrajú o šestnásťfinále?
Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská.
Kalavská končí ako ministerka: Bez okolkov povedala, s kým mala najväčší problém
Macocha s Marfušou: Mrchu zahrala bravúrne.
Už v pondelok tretie CD z edície Čas na rozprávku: 9 zaujímavostí o vianočných príbehoch
Feet of a newborn baby in the hands of parents. Happy Family oncept. Mum and Dad hug their baby's legs.
Foto
Fotky novorodenca obleteli svet: Uvidíte výraz bábätka, vybuchnete do smiechu
Tisícky Maďarov protestovali v Budapešti.
Kultúrna vojna v Maďarsku? Ľudia protestovali, časť poslancov si nasadila čierne masky
Na snímke dánska tenistka Caroline Wozniacka.
Wozniacka ukončí kariéru exhibičným duelom s bývalou svetovou jednotkou
Herečka miluje sviatky.
Foto
Herečka Haasová sa pred sviatkami stretáva s rodinou: Podelila sa o krásnu vianočnú tradíciu
Českú nemocnicu paralyzoval počítačový vírus: Rušia všetky operácie
Rokom 2019 hýbali historické udalosti aj tragédie.
Foto
Bilancia roka 2019 trochu inak! Pozrite, čo vyhľadávali Slováci na Googli najviac