Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.05.2019, 15:04 | Správy | Peniaze

Diskusia: Sláva šéfkuchárovi nepomohla: Reštaurácie Jamieho Olivera zbankrotovali

104 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
abvydavatelstvi
23.5.2019 18:22 | |
+3 -1
Reagovať
On zase neco vymysli a postavi se na nohy .... Vezmete si treba TRUMP ...ten zkrachoval nekolikrat ..potom se dal dokopy s temi spravnymi lidmi a je z neho prezident .... Nebo Henry Ford ...vysel z pate tridy ..fascinovaly ho auta a motory ..no a kam se dostal ....nebo hotelier Hilton ..zacinali s nocleharnou u nadrazi ....a patri mu nejvetsi a nejluxusnejsi hotely po cele zemi ..
milos1961
22.5.2019 18:16 | |
+6 -0
Reagovať
Ked sa snazi predat malo za vela tak kazdy skrachuje ja ked vidim tie porcie tak je mi do placu ved by som umrel od hladu
abvydavatelstvi
23.5.2019 18:17 | |
+3 -1
To musis jit k nemu do restaurace uz najezeny ...a to co ni podavaji, si dat jako jednohubku ...
derslowake
21.5.2019 21:53 | |
+5 -0
Reagovať
Briti zeru radsej kebab.
Pax12
21.5.2019 16:51 | |
+10 -4
Reagovať
Divné. 25 reštaurácií skrachuje naraz? Chápal by som , keby boli stratové len niektoré a tie by zatvoril.
lena62
21.5.2019 16:51 | |
+0 -5
trochu inak sa to v článku píše..
Pax12
21.5.2019 16:52 | |
+0 -3
Ako ?
lena62
21.5.2019 16:55 | |
+0 -4
že už v r. 2018 zatvorili pobočky..
D2M2N-L
21.5.2019 17:44 | |
+4 -10
to bol hnus kuchár u toho by som sa nikdy nenajedla,,,,,,,,,,,špinavy brudny,,no.grc,grc,,,,,
lena62
21.5.2019 16:49 | |
+1 -10
Reagovať
konečne ľudia, čo len nežeru ale vychutnávajú krásu jedla..
bohol
21.5.2019 16:47 | |
+10 -13
Reagovať
Ja sa ani nečudujem - pozeral som pár jeho vystúpení , no tie grci čo varil by som nejedol .
lena62
21.5.2019 16:50 | |
+3 -11
nedivím sa, podľa tvojich vyjadrení budeš na babičkovskej kuchyni a na dovolenke niekde v stredomorí trpíš miestnym jedlom..
bohol
21.5.2019 18:37 | |
+6 -2
lena - Ja som mal rád kuchyňu mojej babičky , svokry , mami a manželky . Varili jednoducho ale chutne a zdravo . Na dovolenke jem málo a vyberám si tiež jednoduché jedlá . Bol som aj v Anglicku , ale ich stravu nemusím a to čo predvádzal ten veľký kuchár , varia asi len v hoteloch . Lebo 70 % Angličaniek nevie uvariť ani polievku to je ich štatistika .
derslowake
21.5.2019 21:49 | |
+3 -1
Lena,poznas lepsiu kuchynu ako babicky??????
abvydavatelstvi
23.5.2019 18:28 | |
+4 -1
KAZDY STAT MA NARODNI JIDLO ... na Slovensku jsou to BRYNDZOVE HALUSKY ... hodne lidi se jde po nich umlatit ... v Praze na jedne velke trznici je stanek, ve kterem prodavaji Slovenskou bryndzu a syry ..i jine vyrobky .. kolem poledne uz nemaji co prodavat ... lide to hned vykoupi ..
Intermediary
21.5.2019 16:38 | |
+5 -2
Reagovať
"Gordon Ramsey bankrotuje! Nejslavnější kuchař přišel o svou restauraci! Gordon Ramsey (47) je jedním z nejznámějších kuchařů na světě. Jeho pořad Kitchen Nigtmare, předobraz českého Ano, šéfe měl obrovskou sledovanost. Bohužel v podnikání se mu tak nevede. Jeho restaurace totiž zbankrotovala." 08.08.2014
Intermediary
21.5.2019 16:33 | |
+1 -3
Reagovať
To je normálne. Slabé kusy padajú! Ved napríklad aj Pohlreichova tchyně zbankrotovala: Dluží 1,2 milionu" Dům v hodnotě okolo 800 tisíc korun musela matka Pohlreichovy ženy odevzdat jako první. Užila si ho necelé dva roky. Sice nejde o honosné sídlo, ale ve srovnání v bytovým domem, ve kterém žije teď, jde o parádní bydlení. „Aspoň že dělá v jídelně místního JZD. Nemusí se tak starat, kde vezme na jídlo,“ poukazuje její známá na to, že po exekuci na plat zbyde Květě P. na živobytí jen pár korun.
milan5321
21.5.2019 16:32 | |
+13 -1
Reagovať
Oliver ma vela aktivit a malo casu,aby sa mohol na vsetky dostatocne sustredit.varovne cisla z restauracii sa nedostavia hned,z nenazdania.keby pred takymi dvomi rokmi zredukoval pocet restauracii,dnes by nemusel byt v nutenej sprave.
lena62
21.5.2019 16:32 | |
+6 -4
další rozumný názor
Demelza
21.5.2019 16:41 | |
+15 -3
to je tiez pravda...nabral si toho vela a stale len poletoval po svete...gastronomia je tvrdy biznys a ked na to denne nedohliadal tak to zacalo ist dole vodou...myslel si, ze nauci Anglanov zdravo jest - ani nadludsky vykon ich to nenauci...koho kuchyna sa zaklada na receptoch typu:barani loj, ladvinky,brzlik,pluca a "puding" ktory nikdy pudingom nebol a to vsetko zapiect do "kolaca" ...ten nema zrejme sancu...
derslowake
21.5.2019 21:48 | |
+2 -0
Neviem,ci si bol niekedy v jeho restauracii.Na letisku Gatwick ma 3.Chcel som si tam posedit niekolkokrat.Vzdy tam ludia cakali v rade.Len co z toho,ked si tam niekto kupil jedno pivo a sedel tam 3-4 hodiny pri jednom pive...............
motomotomoto1
21.5.2019 16:24 | |
+4 -2
Reagovať
tha co, mal draho?
lena62
21.5.2019 16:28 | |
+9 -5
tak určite, nebolo robotnícke meníčko za 3 libry..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Mechanizmy na búracie práce paneláku
Panelák v Prešove rozoberú za symbolické euro: Je to charita, tvrdí firma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan.
Šatan vyzdvihol po zbabranom turnaji jedného debutanta: Príležitosť ešte určite dostane
Rysová patrí medzi naše umelecké legendy.
Herečke Rysovej zomrel muž na rakovinu, syn žije v Kanade: Vianoce o samote?
Umelec má kladný vzťah k ľahkým drogám.
Foto
Spevák Hůlka otvoril trinástu komnatu: Otvorene o tom, za čo vďačí svojej rodine
Exminister školstva: Čaplovič dlhodobo odmieta pochybenie.
Slovensko príde o milióny eur: Kurzy pasenia oviec predražili 30-násobne
Veľký prehľad platov na Slovensku: Ktoré profesie si polepšia najviac
David Púchovský: Autor knihy o páde lietadla na Zlatých pieskoch.
Bývalý novinár Púchovský o katastrofe letu 001: Do poslednej chvíle mali šancu sa zachrániť!
Letters and fountain pen
Našli najstarší list Ježiškovi: Dievčatko ho napísalo pred viac ako sto rokmi
Počasie si vo Francúzsko vyžiadalo 2 obete.
Francúzsko sužuje počasie: Dažde a veterná smršť zabili dvoch starčekov
Ruský prezident Vladimir Putin
Firma chcela používať Putinovu agentskú prezývku: Súd im to zatrhol
Cenné foto  so Španielom  Puyolom.
Bývalý futbalista Hricov má novú skúsenosť: Zo stavby rovno na MS, kde bol Puyol aj Ronaldinho!
Oboch zadržala polícia.
Posun v prípade Daňa a Vaského: Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie!
Corbyn po odvolení v parlamentných voľbách.
Corbynovi synovia mu naďalej veria: Jeho čas podľa nich ešte len príde