Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 7.
Iľja, Eliáš
21°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.05.2019, 19:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dara Rolins vedie k zdravému životnému štýlu aj dcérku: Lola ju odrovnala takouto hláškou!

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
29.5.2019 06:18 | |
+1 -1
Reagovať
mamička Darka pripravuje svoj poklad na zdravý raw-selfíčkovo-promi život a už už sa schyľuje k prvému rozhovoru pre TV či módny časopis..malá je proste výnimočná!
monika_1266
27.5.2019 19:49 | |
+2 -2
Reagovať
moznoze v jej kuchyni sa nevari gulas ... a to ze ona nie je zienka domaca, este neznamena, ze inde sa nevyvara ... a veruze vo vela rodinach sa neje iba salat a proteinove drinky ...
kritik48
27.5.2019 11:58 | |
+11 -2
Reagovať
kto uz videl, ako vyzera bohyna, nech mi da vediet.
Demelza
27.5.2019 11:47 | |
+14 -4
Reagovať
botox-lyfting-kyselina hyuluronova...sama prirodna krasa....
hajzlik
31.5.2019 13:23 | |
+5 -0
Zabudla si ešte tie neforemné plastové vaky na mlieko. Kým si ich nedala nainštalovať, tak svoje cecky nechávala spravidla doma a do spoločnosti chodievala zásadne bez nich. 😉
konik111111
27.5.2019 06:29 | |
+13 -8
Reagovať
To pisu o tej byvalej spevacke, co sa teraz stale vyzlieka?
ADKO03
26.5.2019 22:33 | |
+15 -26
Reagovať
k vrahyne GAMBOŠOVEJ len jedno: 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮 🤢🤮
bubl
26.5.2019 22:24 | |
+10 -16
Reagovať
Akou hláškou: SI ZABIL!! Alebo “Darina ti to dobre iebe “ ????? 😭😭
bubl
26.5.2019 22:28 | |
+15 -18
Malá sa jej spytala, “mama, si zabila!!??” A Darina: hej, mopedistu.😣
bubl
26.5.2019 22:36 | |
+19 -22
Fuchtle vyjazdenej trapnej by som na doživotie odobral vodičák!!! Tela jedno. Určite sa malovala za jazdy ako to robí kazda piata za volantom!! Toho pána na mopede mi je lúto.
ivetafilipakova
26.5.2019 22:08 | |
+28 -15
Reagovať
Wrexham odpovedám, áno ešte spieva, živí sa tým, má svoj klub aj svojich nadšencov v publiku, snaží sa a darí sa jej lepšie bez čierneho amuletu. Oceňuje to aj jej dcéra. Aj Dara aj Lola sú veselé, šťastné a hrdé ženy. Ja im fandím ako sa najviac dá. Možno sa riadia heslom, že kde sa niečo končí, tam sa niečo nové začína. A je to správne. Držím palce Darinka a Lolka
Bambulka5
26.5.2019 22:06 | |
+11 -8
Reagovať
starne ako každý nič moc
anavika
26.5.2019 19:39 | |
+38 -21
Reagovať
Nepochopim toto..hej som známa tým,že si nedavam servitku pred usta,ale nikdy sa nechodim odbavovat zo svojich problemov na diskusie a urazat tych o kom sa pise.. Rypem iba do tych ,co stekaju na nich a bez priciny...mali by zrusit vsetky diskusie a pokoj
XCSKING
26.5.2019 22:59 | |
+18 -12
...no, prepáč, ale ideš sama proti sebe...ak by zrušili všetky diskusie, čo by si potom robila ??? Veď si tu naforsírovaná denne, nonstop od rána do večera...kedykoľvek kuknem na diskusie, lups, a je to tam (teda anavika je tam...)
anavika
27.5.2019 06:47 | |
+7 -5
Tak sa divaj lepsie,si tu viac ako ja
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Dúhový pochod
Komentár Ľubomíra Jaška: Prečo nejdú všetci hrdí spolu na pivo Aktuality.sk
Ropný supertanker
Irán zadržal britský tanker: Pri zastavovaní boli použité vrtuľníky a ozbrojené motorové člny
Tím
Strata pre BORU-Hansgrohe: TdF opúšťa ďalší cyklista
Prezidentka
Prezidentka SR navštívila predstavenie v rámci podujatia Dúhový Pride: Na pochode sa nezúčastní
Palubová doska
Zranenia utrpelo 17 ľudí: Nepovolené preteky skončili nehodou
Na snímke bývalý
Slovan Bratislava oznámil meno dočasného trénera: Kto povedie belasých v úvodnom zápase Fortuna ligy?
Dievčatko
Foto
Dievčatko bolo po uštipnutí agresívne a nedokázalo spoznať rodičov: To najhoršie ešte len prišlo
Slovenský
Peter Sagan opäť zabával cyklistický svet: Aha, aký kúsok predviedol tentoraz
Výbuch plynu
V Číne výbuch zabil dvoch ľudí: Ďalších 12 osôb je nezvestných
Portrait of cute
Kvíz
TOP 10 anglických fráz len pre dobrých spíkrov: Poznáte všetky?
Záhrada
Mesto Prešov vyhlásilo už tretí ročník: Ide o súťaž o najkrajší balkón a záhradku
Návrhár Fero
Fero Mikloško si v lete užije dovolenku s priateľmi aj exotiku: Už 16 rokov chodí na ten istý ostrov
Salomon Rondon
Hamšík má nového spoluhráča: V čínskej lige sa predstaví útočník z Premier League