Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 7.
Dušana
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.05.2019, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Zúfalá Nikola zmobilizovala celé Slovensko: Expartner jej synčeka vrátil až po 2 dňoch

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
carmen431
22.5.2019 14:18 | |
+2 -0
Reagovať
Presne tak otcovia si myslia, že majú neobmedzené právomoci najprv sa o dieťa nezaujíma a potom chce dieťa je veľká pravda ze na Slovensku hlavne na súdoch, ide veľká karta mužom poznám tiež jednu, ktorej ex zaprel syna a teraz si chce nárokovať naň pomaly dostať ho do starostlivosti a všetci sú mu naklonení lebo štát hlavne súdy držia otcom nie matkám a neriešia mužov
kokoshanel
22.5.2019 17:14 | |
+0 -0
Trepete blbosti. Nezaprel syna, ale nebol istý, že je jeho - kto pozná ženy sa mu nečuduje. Keď sa dokázalo, že náhodou je jeho, tak sa k nemu priznáva a chce sa oň starať. Keby ho nezapísala do rodného listu, tak by si nemohol nič nárokovať, ale ani ona.
Tomii1990
22.5.2019 10:22 | |
+2 -0
Reagovať
Nesrať sa s takým chrapúňom a zabasnúť ho. Matka mu dala dieťa v dobrej viere, nebránila mu v stretnutí sa s dieťaťom a on jej ho chcel uniesť. DEBIL Tu bránite niektorí otca ale najviac trpelo dieťa. Ako pise pani Evka (udajne babka maleho) ze je na slobode. Dcera nech sa s nim neserie aj ked je otcom maleho. Urobil blbost nech za to pyka. Jemu bolo jedno ako trpi matka a dieta ze je bez matky tak nech aj jej je jedno ze on zhnije v base ale uz jej ho nikdy nevezme. Nabuduce by si to rozmyslel.
kokoshanel
22.5.2019 12:48 | |
+0 -0
Pozrime sa na to z druhej strany. Chlap má zamestnanie, stará sa o rodinu. Jeho žena zanedbáva domácnosť, všade bordel, nenavarené a stále sa vyhovára na dieťa. Keď jej to vyčíta, zbalí sa k matke, stovky kilometrov, matka jej vybaví nevyhnutné opatrenie starostlivosti o dieťa, stovky eur výživné na oboch. A ona ako že láskavo mu po dvoch mesiacoch dovolí na dve hodiny dieťa. Nie mladý muž, ak nemajú stanovené, kedy si ho môže zobrať, tak si ho môže zobrať hocikedy a ako chce dlho. Je rodič má rovnaké práva.
Brblosko1
21.5.2019 12:07 | |
+11 -2
Reagovať
ja som sa tiez rozisiel s partnerkov no nikdy ma nenapadlo riesit problemy cez dieta..dohodli sme sa a malu som si bral ked chcel kolko chcel vedela ze ju neunesiem ze sa o nu postaram..sme 14r rozideny ale kedykolvek chcela pomoct ex urobil som to zdoraznujem nezistne nic za ,,odmenu,,nik nam neveri ze sme byvali partneri lebo sa smejeme nezazerame po sebe..hoci zjíjeme kazdy svoj zivot
Evka212
21.5.2019 09:18 | |
+15 -14
Reagovať
Prosím vás odpustite si tie bezcitné komentáre. Vratko je môj vnúčik, všetko dobre dopadlo a to je hlavné. Ďakujeme všetkým ktorí to zdielali. Je tu dosť zlých ľudí ktorí do toho nevidia a píšu tu hrozné veci. Stačilo mi prečítať si týchto pár komentárov, viac nemusím. Našťastie hlupákov je len zo pár, my sme včera zažili úžasnú podporu od stovky ľudí, tí ľudia to prežívali s nami, či už v komentároch, správach, v zdieľaní. Majte sa pekne.
kokoshanel
21.5.2019 14:34 | |
+3 -1
Čo dobre dopadlo, otec ho týral? Ja byť na jeho mieste podávam jedno trestné oznámenie za druhým.
carmen431
22.5.2019 14:25 | |
+0 -0
Henten kokoshanel je dobre prepaty
JozefSVK
21.5.2019 09:01 | |
+13 -2
Reagovať
Chuda dieta. Je mi luto, ze mas takych rodicov.
Evka212
21.5.2019 09:27 | |
+5 -14
Náš Vratko vôbec nie je nijaký chudák. Pekný deň.
mam.pravdu
21.5.2019 10:53 | |
+10 -8
pani babka, vratkovi ste sa postarali o paradne detstvo. vyrastie z neho nestastny clovek. keby ste nebola hlupa, obmedzena a bezcharakterna osoba, tak by ste chapali, ze dieta potrebuje aj otca a svojimi cinmi sice otca naseriete, ale ublizite tomu dietatu. ale hlupakovi plnemu zloby je zbytocne toto vysvetlovat.
Evka212
21.5.2019 11:18 | |
+7 -5
mam. pravdu - dieťa otca psychopata nepotrebuje. otec, ktorý mu nadával do kokosov atď. .nežijete náš život,tak nepíšte blbosti.
mam.pravdu
21.5.2019 11:29 | |
+9 -5
ja tu patologiu v spravani pozorujem najma u vas, vzhladom na to ako velmi sa v tomto celom angazujete. ich vztah vas pritomnost nemohol vydrzat ani nahodou.
Evka212
21.5.2019 11:40 | |
+5 -2
mam. pravdu ja som s nimi nežila ty mudrlant, oni žili v zahraničí. Angažujem? Ide predsa o moju dcéru.
kokoshanel
21.5.2019 14:33 | |
+2 -2
Tak sa ona vrátila len pred dvomi mesiacmi domov? A to stihla aj podať nevyhnutné opatrenie o zverení do jej výchovy? Pani, dosr@li ste život dcére a svojmu vnukovi.
felicitee
21.5.2019 08:50 | |
+13 -7
Reagovať
zrejme bol nespoľahlivý a nedalo sa s ním dohodnúť. Tal ako aj teraz, keď sa dohodli, že ho zoberie na 2hoiny do ZOO a potom že ho berie do Česka, či inam. Toto má byt zodpovedný otec? Také malé dieťa potrebuje hlavne matku a otec má hlavne poskytovat obom ochranu a bezpečie...on ju vystrašil..a ak by dieta nevrátil, tak vystraši aj dieťa, ktoré hľadá svoju mamu.Toto nerobia správni tatovia, ani ked sa rozídu s partnerkou.
Feroo338-1
21.5.2019 08:54 | |
+4 -7
S tou co s nou, nervoznou vasou famililou? Ked pridem k vam, vzdy sa vadite, niet trochu kludu v tom vasom byte...
Feroo338-1
21.5.2019 08:47 | |
+17 -11
Reagovať
Nazor som si urobil uz vcera, ked tu vypisovala hystericka babka pod nickom Evka. Z kazdeho slova doslova srsala nenavist k tomu muzovi. Myslim, ze v tej rozhadanej rodine neni ani jedineho bez viny. Baba sa vobec netajila snahou dostat chlapcovho otca do basy a teraz sa im naskytla prilezitost, aby hned volali do judeplatku..
Evka212
21.5.2019 09:37 | |
+9 -12
Fero dcéra odišla od neho lebo ju psychicky týral keď spolu žili. A teraz jej malého nechcel vrátiť, už ste pochopili že to bolo znova psychické týranie z jeho strany ? Prosím vás dajte nám pokoj ,keď do toho nevidíte , zdržte sa blbých komentárov. Vsetko je v spisoch na PZ v Prievidzi,ja tu nemám dôvod klamať ľuďí. Majte sa pekne.
Evka212
21.5.2019 17:44 | |
+1 -1
Ona ho nechcela dostať do basy . Ani tam nie je. Tak tu nepíš hovadiny.
hopo33
21.5.2019 08:34 | |
+20 -6
Reagovať
Za rozchod v manželstve, vždy môžu obe strany, tak ako manželka tak aj svokra :-) :-) :-). To nepatrí k tomuto prípadu, nepoznám nekomentujem.
TeplyEskimak
21.5.2019 08:21 | |
+14 -16
Reagovať
A prečo ste sa rozišli, sliepočka? A teraz budeš slobodná mamička a hľadať nejakého zúfalca, čo bude chcieť slobodnú mamičku?
Evka212
21.5.2019 09:39 | |
+5 -7
Prečo sa rozišli som písala vyššie Ferovi, i keď ja nie som povinná to tu vysvetľovať. Predstav sI že dcéra nikoho nehľadá, aj keď nemá núdzu o mužov. Apropo -by si sa čudoval koľko chlapov chce ženu s jedným dieťaťom.
Diktator-Bob
21.5.2019 10:44 | |
+5 -5
Evka212 - Ani zasexovať si jej netreba? :-D
mam.pravdu
21.5.2019 10:59 | |
+8 -5
radsej nech uz nesexuje, lebo na svete bude dalsie nestastne dieta.
bubinko5
21.5.2019 07:42 | |
+26 -24
Reagovať
Mala si viac premyslat kym si nohy roztiahla
jakubcik11
21.5.2019 07:47 | |
+21 -21
toto je národy špor Sloveniek,roztahovat,a nerozmýšlat.
Brblosko1
21.5.2019 12:11 | |
+4 -1
aj chlap ma rozmyslat ked mu zena roztahuje ci on nie je pritomny ? vsetko zvalit na zenu je jednoduchsie
Cano30
21.5.2019 12:50 | |
+0 -2
brblosko však teraz matka roka povedala, źe je to jej dieťa a otec ho uniesol, tak ako?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Dúhový pochod
Komentár Ľubomíra Jaška: Prečo nejdú všetci hrdí spolu na pivo Aktuality.sk
Palubová doska
Zranenia utrpelo 17 ľudí: Nepovolené preteky skončili nehodou
Na snímke bývalý
Slovan Bratislava oznámil meno dočasného trénera: Kto povedie belasých v úvodnom zápase Fortuna ligy?
Dievčatko
Foto
Dievčatko bolo po uštipnutí agresívne a nedokázalo spoznať rodičov: To najhoršie ešte len prišlo
Slovenský
Peter Sagan opäť zabával cyklistický svet: Aha, aký kúsok predviedol tentoraz
Výbuch plynu
V Číne výbuch zabil dvoch ľudí: Ďalších 12 osôb je nezvestných
Portrait of cute
Kvíz
TOP 10 anglických fráz len pre dobrých spíkrov: Poznáte všetky?
Záhrada
Mesto Prešov vyhlásilo už tretí ročník: Ide o súťaž o najkrajší balkón a záhradku
Návrhár Fero
Fero Mikloško si v lete užije dovolenku s priateľmi aj exotiku: Už 16 rokov chodí na ten istý ostrov
Salomon Rondon
Hamšík má nového spoluhráča: V čínskej lige sa predstaví útočník z Premier League
Miška a Zuzka
Foto
Z krásy Stredosloveniek onemiete: Zistíte, z akého mesta sú Zuzka a Miška, budete sa tam chcieť presťahovať!
Mladá mamička
Kráska († 23) záhadne zomrela 17 dní po pôrode: Rodina a priatelia sa nevedia spamätať
Julian
Foto
Famózny Alaphilippe ovládol časovku: Sagan sa umiestnil v prvej stovke