Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.05.2019, 14:10 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Opitý Patrik narazil autom do karavanu: Po dychovej skúške sa zaradil medzi "alkoholových rekordérov"

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
banka32
22.5.2019 03:37 | |
+1 -0
Reagovať
29rokov mam vodicak a neviem jednoducho pochopit,ze kazdy den niekto nabura,zrazi cloveka,jazdi ozraty.to co su za ludia.to su fakt podaktori fakt j e b l i?
jolkipalki
21.5.2019 06:35 | |
+0 -1
Reagovať
AK by bol primatorom Popradu, tak ide domov a nič sa mu nestane...
hlavacf
20.5.2019 15:08 | |
+8 -3
Reagovať
Ešte trochu a mohla byť ďaľšia remíza východniarov s alkoholom.
Intermediary
20.5.2019 17:25 | |
+4 -2
A *** Štánke prehral s východniarom na promile...
staramama45
20.5.2019 14:57 | |
+10 -0
Reagovať
Ides cez dedinu 200, dostanes 800€ pokutu, ides ozraty na 5 promile, po 2 dnoch si na slobode, vytvoris si umelo nepriatela, mas ochranku platenu statom dozivotne, v tomto state vladne ukazkova anarchia, kazdy so systemom v y j e b a v a ako sa mu zachce.
DnesPekne
20.5.2019 14:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
kolibaba
20.5.2019 14:39 | |
+16 -1
Reagovať
Ja si pamätám, keď ešte na cestách jazdilo pár automobilov, neboli diaľnice a dokonca bola aj istá tolerancia na alkohol, ale takéto zverstvá ako dnes sa nediali. Dokonca počas víkendov a vo večerných hodinách chodili SNBáci na cesty robiť dýchankové kontroly, a aby sa nedalo manipulovať, tak chodili do regiónov na výmenu. Dnes policajta stretnete akurát tak v bufetoch na benzinkách, ale vyvážať svoje tlsté schránky v bavorákoch na cestách širokých kde by mohli pristávať aj boeingy. Nechápem, či také "meračky" dostávajú za odmeny od svojich šéfov, ale nejaký racionálny dôvod na meranie rýchlosti medzi Bajčom a Štúrovom nevidím, cesta široká a rovná, tam by som kľudne povolila aj 110-ku. Počas pracovných a teplých dní sa tam prevážajú a ak nikoho nečapnú, čo nečapnú, lebo vodiči poznajú ich autopark, tak sa vybujačia na traktoristoch. Ale počas víkendu, keď sa vracajú ľudia z kúpaliska VADAŠ smerom na Nové Zámky, a kde to vyzerá ako na pretekárskej dráhe, tam už pandúrov nestretnete. Mr. Lučansky vaši podriadení ani nemusia robiť zo seba hlupákov, lebo oni naozaj sú...
kolibaba
20.5.2019 14:40 | |
+13 -0
Zabudla som to, čo som pôvodne chcela - práve pri ceste domov z VADAŠu by sa vám aj vaše dregery zavarili a zapiekli, veď v stánkoch bežne počuť, dúfam, že nebudú na ceste fízli.
Intermediary
20.5.2019 17:22 | |
+0 -4
Nuž,... vtedy nebolo toľko "kravavanov"...Opitý mal poľahčujúcu okolnosť.
Anonymný nick
20.5.2019 14:34
petronel165
20.5.2019 14:22 | |
+18 -5
Reagovať
A zase napity vodic kur.. robte tvrde sankcie s nimy 15000 uro pokuta a potom uvidite aky bude klyd a zobrst papire do konca zivita bez moznosti vratenia ka bych im dak spinam najeban...
kolibaba
20.5.2019 14:45 | |
+6 -2
Mal si 3x mínus, čiže to väčšine nebude voniať, ale s niečim podobným som sa tu už objavila aj ja, reku keď ich nechcete areštovať, treba zrušiť takéto sráčkové zákony a zaviesť - do 1 prom. 3 roky stop papiere a 2000 evri, do 1,5 prom. 3 roky papiere a 3 tis., do 2 prom. 4 r papiere a 5 tis.... Jasné, aj vtedy by sa našli kaskadéri, ale určite by si aj oni druhýkrat pri dvojnásobnej taxe rozmysleli. Ja naoazaj nechápem, ako môže sadnúť za volant niekto, kto ide z práce a v sebe má 1,5 promile?! Desné!
dzusoblok1000
20.5.2019 14:22
banka32
20.5.2019 14:21 | |
+9 -0
Reagovať
aj smerovky daval ten c h u j o z r a l y?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Zásah záchranárov, hasičov i policajtov po výbuchu a pri požiaru paneláka v Prešove – 6. december 2019
Po výbuchu plynu v prešovskom paneláku obvinili troch ľudí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Kvetka Horváthová
Vianočné želanie Kvetky Horváthovej je skromné: Skutočne túži len po týchto dvoch darčekoch?
HLAVNÝ PREJAV: Fica nahradil líder kandidátky do volieb, premiér Pellegrini.
Politologička dala premiérovi studenú sprchu: Z tvrdej reakcie mu zamrzne aj úsmev na tvári
Slovenské florbalistky dostali na úvod očakávaný debakel od Švédiek.
Slovenky dostali od Švédiek 23 gólov: Úprimné slová trénera
Muradov svojho protivníka dokonale uzemnil.
Neskutočný knokaut v podaní českého bojovníka: Muradov nedal súperovi najmenšiu šancu!
ilustračné foto
Nemecká polícia zastrelila vyčíňajúceho muža s kladivom: Agresor ničil autá a ohrozoval ľudí
Snímka kapsule Dragon pri prílete na ISS.
Raketa firmy SpaceX dopravila na ISS zásoby: Astronautov potešia aj vianočné darčeky
FILM: Hlavnú postavu stvárnil Michael J. Fox (58,vpravo).
Foto
Šialený fanúšik Návratu do budúcnosti: Za 95-tisíc € si vyrobil auto z filmu
Čitateľ si dvihol adrenalín hneď ráno.
Foto
Prvý zasnežený deň odhalil, akí vodiči jazdia po Bratislave: Ak chcete dvihnúť tlak, stačí sa pozrieť na TÚTO fotku
Son Heung-Min.
Gól roka v Premier League? Hráč Tottenhamu vyškolil súpera geniálnou akciou
Exprezident a premiér si dávali zabrať.
V diskusnej relácii to medzi Pellegrinim a Kiskom iskrilo: Politici si nič nedarovali, v tomto sa však zhodli
Na mieste naďalej zasahujú záchranné zložky.
Tragický výbuch bytovky v Prešove: Polícia obvinila troch ľudí
Kapitán Washingtonu Capitals Alex Ovečkin sa teší po strelení gólu.
Ovečkin povedal, kedy ukončí kariéru: Po tomto ma už na ľade neuvidíte