Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 7.
Oľga
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.05.2019, 11:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Monike († 38) sa stal osudným náraz v zákrute: Smrť po hádke o výlet

130 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
anton.ivanov.mi
21.5.2019 14:03 | |
+5 -0
Reagovať
Ja mám vodičák 35 rokov ale 180 som ešte neišiel.Len či to nebol úmysel.
Sorbon105
21.5.2019 09:19 | |
+13 -1
Reagovať
bohužiaľ za túto hroznú smrť si môže Monika sama. Na ceste, kde je povolená rýchlosť 90, zastavil sa tachometer na 180tke........Pozostalým vyslovujem úprimnú sústrasť a deťom želám veľa sily.....ach jo....ďalšia zbytočná smrť :-(((((((((
pent
21.5.2019 09:39 | |
+6 -1
ak sa "zasekla" na 180, nemusi to znamenat, ze tolko aj isla. pri prudkom naraze aj cloveka povyzuva z topanok a nikto nebude tvrdit, ze riadil bosy. ked sa topanky "zaseknu" na mieste spolujazdca ci az na ceste. vlastne je skor len nahoda, ze sa rucicka nezasekla az daleko za touto hranicou.
Zlatica.Strieborna
20.5.2019 22:55 | |
+40 -8
Reagovať
ja ked sa pohadam s manzelom, tak nesadnem za volant, ale idem do zahrady a tam vybijem zlost motykou ... uz som ich zopar polamala
hajzlik
21.5.2019 00:05 | |
+16 -1
Tak ty nie si kendický Schumacher, to bude asi tým.
Anonymný nick
21.5.2019 07:10 | |
+5 -20
Totálne si trápna, nasilu chces byť zaujímavá... otrasné
abvydavatelstvi
21.5.2019 17:39 | |
+1 -0
Nekdo chodi do posilovny si vybit zlost ...nekdo do zahrady ...Nejlepsi reseni je zit v klidu ...nehadat se nerozcilovat ...skodi to zdravi a krase ...
mcmcmcmc68
20.5.2019 18:42 | |
+28 -1
Reagovať
naburala v 180 a čelné sklo je v pohode ?
fosforus
20.5.2019 21:46 | |
+22 -2
Keby naburala v 180-tke,tak auto by sa na auto ani nepodobalo
abvydavatelstvi
20.5.2019 18:36 | |
+42 -10
Reagovať
Hodne lidi pacha sebevrazdu v aute a vypada to jako nehoda ... Staci chvilkovy zkrat ... nastvani .. zamysleni ... a nestesti je na svete ... Nikdo nikdy by nemel na nikoho tlacit ...ani v manzelstvi ne ...a hlavne se nehadat pred detmi ...A VUBEC SE NEHADAT ...ZBYTECNE SI LIDE NICI NERVY A ZDRAVI ...a muze to skoncit tragedii ...
Intermediary
20.5.2019 17:58 | |
+8 -4
Reagovať
Pri o čosi nižších rýchlostiach to vyzerá takto. Ako to mohlo byť pri 180? Jedine, že by tak rýchlo nešla. https://www.youtube.com/watch?v=rodpHoGMvJs
miro1360
20.5.2019 17:43 | |
+29 -4
Reagovať
Podľa tých fotiek to je evidentný šmyk v zatáčke, čo nasvedčuje vysokej rýchlosti. Ale neverím, že náraz bol v 180km/h. V takom náraze do tvrdej prekážky by sa auto stlačilo na polovicu. Zaseknutý tachometer by sa nemal považovať za dôkaz rýchlosti. Zaradený rýchlostný stupeň by mohol dopomôcť odhadu rýchlosti ale tiež nie definitívne. Tým sa nijako nezastávam vodičov, ktorí prekračujú maximálnu povolenú rýchlosť, nemám ich v obľube.
Jericho.peter
20.5.2019 17:21 | |
+24 -0
Reagovať
Ta rychlost sa mi nezda. Ked v momente narazu mala 180 (do kamena) tak po ceste isla kolko? 200? keby naburala v takej rychlosti tak by to auto inak vyzeralo. Ked sa rucicka zasekla na 180 este neznamena ze tolko isla, uz sa o tom dost diskutovalo a nie je to vzdy tak. Uz ste videli auto havarovat v 180 resp. 200?
Intermediary
20.5.2019 17:28 | |
+17 -1
Tiež sa mi to nezdá. V takej rýchlosti by plechy a plasty lietali ako vrany.
Intermediary
20.5.2019 17:34 | |
+3 -6
Napríklad Čech ktorý havaroval v Maďarsku pri 310 km/h. Prežili to. Video tu. Z auta moc nezostalo. https://www.mojevideo.sk/video/22538/cesi_v_lamborghini_havarovali_pri_rychlosti_310_km_h.­html
Intermediary
20.5.2019 17:41 | |
+1 -4
Tu je video s vyšším rozlíšením https://www.youtube.com/watch?v=WUgoNSq8Ybg
Intermediary
20.5.2019 17:08 | |
+2 -2
Reagovať
"Za doposiaľ presne nezistených vodička osobného motorového vozidla dostala šmyk, zišla mimo vozovku a s vozidlom narazila do svahu odvodňovacej priekopy. „K dopravnej nehode došlo v Kendiciach v smere na obec Drienovská Nová Ves." Nie je jediná z Kendíc, čo autom vyletela mimo cestu. https://www.noviny.sk/krimi/145764-matka-s-detmi-skoncila-s-autom-na-streche-par-metrov-pr­ed-cielom
Peterxxx251
20.5.2019 16:55 | |
+24 -5
Reagovať
Kebyze mne zena navrhne ci by som nesiel na vylet aj z jej kamaratkami,tak nevaham ani minutu :-D
DebiI
20.5.2019 17:13 | |
+35 -14
To ale predpokladám, že si si vybral normálnu ženskú do života a nie hentakú semetrijku, ktorej keď nevyhovieš podľa nej, tak skáče za volant a vzlieta...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Marian Kočner Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Pavol Rusko pred
Komentár Daga Daniša: Kočner vymyslel takmer dokonalý zločin Aktuality.sk
Grécky premiér
Nová grécka vláda dostala dôveru parlamentu: Hlasovaniu predchádzala ostrá výmena názorov
Emanuel Buchmann,
Dosiahne Saganov kolega na najvyššie priečky? Nemca ospevujú z každej strany
Pápež František
Nezvyčajné gesto pápeža: František poslal sýrskemu prezidentovi list, žiada od neho jediné
Do Dánska prišli
Foto
V Dánsku sa zišli Santa Clausovia z celého sveta: Prečo si dali stretávku v lete?
stadion
Slovenský národný futbalový štadión hľadá nájomníka: V hre sú aj Briti a Nemci
Sarah si musela
Foto
Mamičke kvôli rakovine odstránili prsníky, o pár mesiacov zistila čosi strašné: Toto sa nemalo stať!
Na takúto
Na takúto naháňačku sa nedá pripraviť: Policajti sa nemohli prestať smiať!
Americký
Irán zatkol 17 ľudí, ktorí mali špehovať pre USA: Jednoznačná reakcia Trumpa
Sean Gunn
Foto
V seriáli nepatril medzi lámačov ženských sŕdc: Kirk z Gilmoriek sa oženil s krásnou herečkou
Lewis Hamilton
Foto
Už sa opäť skloňuje spojenie Brita s talianskym tímom: Má ísť Hamilton do Ferrari alebo nie?
Alena Zsuzsová je
Alena Zsuzsová provokuje aj za mrežami: Komunikácia v záhadných šifrách?!
O post britského
Skončilo sa hlasovanie o novom lídrovi Konzervatívnej strany: Kto nahradí Mayovú?