Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 7.
Oľga
28°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.05.2019, 19:02 | Šport | Hokej

Diskusia: Sklamaný a frustrovaný Čiliak prehovoril ako prvý: Môžeme si za to sami

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
XMENLUK
20.5.2019 19:04 | |
+0 -1
Reagovať
Ciliak ,rybar deravi ako vreco 90% to mate vy na krku ze sme nepostupili taketo lacne goli nedistane brankar v juniorke nikto nie je na vine len vy dvaja magori
moderato
20.5.2019 09:55 | |
+8 -1
Reagovať
Aj ty za to môžeš.
kveci
20.5.2019 08:12 | |
+8 -2
Reagovať
Nevadí! V budúcnosti treba postrážiť pár rozdielových detailov a udržať hru a bojovnosť. Ja sklamaný z nášho výkonu nie som. Chýbal povestný kúsok šťastia. Vďaka chlapi!
Cano30
20.5.2019 15:48 | |
+2 -0
chybala taktika v záveroch, takźe nemusíme žiadať ošťastie ale zlepšiť taktické myslenie
kamillhair
20.5.2019 00:11 | |
+22 -2
Reagovať
Brankar musi vzdy svoje muztvo podrzat,lebo nasi hokejisti hrali kazdy jeden zapas perfektne a nasi brankari-Ciliak a Rybar nech sa mrknu na predosle zapasy,lebo take lacne goly v nasej brane nemaju co robit.Moj nazor...
dobry.pes
19.5.2019 22:43 | |
+22 -2
Reagovať
Pripomína mi to trochu 90-te roky, keď sme predvádzali dobré výkony, ale dostávali sme veľa lacných gólov. Jeden zahraničný športový postál napísal o SVK mančafte: útok ako z A-čka, obrana ako z B-čka a brankári ako z C-čka.
elliot-w
19.5.2019 22:01 | |
+10 -2
Reagovať
Velka skoda tych nepremenenyvh sanci, ktoryvh bolo nez dost a najviac ma trapia tie posledne minuty s Kanadou a Nemeckom. Velka skoda, ze zapas proti Dansku uz sledovat nemozem, kedze je o 16:15.
boston0
19.5.2019 21:51 | |
+15 -3
Reagovať
ked je Julo dobry Spartaku preco nie nam...
vinkler1
19.5.2019 21:03 | |
+39 -4
Reagovať
brankarov ma na starosti lasak.tiez zlyhali jak aj on ked to muzstvo najviac potrebovalo.
Nosko123
19.5.2019 21:02 | |
+18 -8
Reagovať
Chalani to pokaslali s Nemcami. Slabsi brankari suhlasim. Mame kvalitnejsich? Poniektore komentare k hernemu prejavu. Niektori co pisete ste podla mna nevideli ani jeden zapas.
plnecrevo
19.5.2019 20:35 | |
+47 -15
Reagovať
Našim najslabším článkom na MS boli brankári. Keby som do bránky postavil strašiaka z kukurice, tak určite by lepšie zachytal 🤔
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Marian Kočner Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Z ľava Marián
ONLINE: Falšoval Kočner s Ruskom zmenky? Súd vypočuje prvých svedkov Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pavol Rusko
Začal sa megaproces s Pavlom Ruskom a Mariánom Kočnerom: Potopí ich nečakaná 5. zmenka?
olympiáda Tokio
Foto
Tokio chystá novinky, ktoré budú vyrážať dych: Sci-fi olympiáda sa blíži!
Pavol Rusko
Súd s Ruskom a Kočnerom o zmenkách: Settele ani Ťapáková na pojednávanie neprišli
Foto
Dve bábätká sa narodili v rovnakej pôrodnici v ten istý deň: Čo sa stane o 23 rokov, nikto nečakal
Auto sa po náraze
Dvaja tínedžeri havarovali pri Tesárskych Mlyňanoch: Nečakané odhalenie o vodičovi
Modelka Andrea
Verešová si vyrobila hanbu ako svet: Zverejnila fotku s alkoholom, fanúšikov vytočila dobiela
Nádrž: Mirka (35)
Vodná nádrž Kurinec - Zelená voda dostala od hygienikov stopku: Ak sa chcete kúpať, choďte o 50 m ďalej
Zlatá Margareta
Dojemné gesto: Medailistky z MS poslali krásny odkaz chorej kamarátke
Peklo na Sibíri: Obyvateľov trápia rozsiahle lesné požiare
V Salvádore
Na dovolenkovom ostrove zatkli dvoch ľudí za prechovávanie kokaínu: Trest smrti?!
Bikesharing si
Infografika
Bikesharing je v Bratislave úspešný aj počas letných mesiacov: Toto sú najobľúbenejšie trasy bajkerov
Kočner trávi
Súd v kauze zmeniek TV Markíza: Kočner je ochotný vypovedať, ale má podmienku