Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 13. 12.
Lucia
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.05.2019, 10:55 | Správy | Politika

Diskusia: Kandidáti na europoslancov Šimečka vs. Farkašovský: Ako zmeníme Európsku úniu

33 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
polsky.matros
20.5.2019 18:09 | |
+0 -0
Reagovať
Narod voli LSNS nie tychto potkanov
strigafiga
20.5.2019 13:52 | |
+5 -0
Reagovať
Len pako bude voliť toho sliziaka,mrchožrúta!
007iwb
20.5.2019 13:47 | |
+2 -1
Reagovať
len malo slovakov sa dostatne do eu parlamentu. ale skoro vsetci slovaci si mozu v eu dobre zarobit. Nemecko 3775 € priemerny plat
007iwb
20.5.2019 13:18 | |
+3 -1
Reagovať
extremisti si pozbieraju nejake %. vzdelavanie ludi pomoze aj proti extremizmu. niektore rozhodnutia skodia eu. ako kvoty pre migrantov.
VALFAR33
20.5.2019 13:18
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
kritik48
20.5.2019 13:10 | |
+7 -0
Reagovať
zmenite figu borovu. idete sa tam nabalit a zabezpecit si kralovsky dochodok. ako sa vyjadril pan Matvic budete tam suchat nohami pod stolom a kaslat na bedac, len nech vy ste za vodou.
bohol
20.5.2019 13:09 | |
+7 -0
Reagovať
Starý a mladý - vychcanec .
natalia524
20.5.2019 13:10 | |
+0 -7
a preco nekandidujete sam?
natalia524
20.5.2019 13:03 | |
+5 -2
Reagovať
SNS nemusim, ale Farkasovsky je jeden z mala, ktorych by som rada videla v Bruseli.
mino0091
20.5.2019 13:31 | |
+1 -3
myslíš toho ,čo svoju hlúposť musel opustiť post riaditeľa letiska...potom plakal ,čo bude robiť...zrazu poslanec v parlamente..a teraz už do EU...ale tam neprejde ,je dvojka a Kapitan ,bude mať nanajvýš jeden mandát...takže tento odroň tam neprejde...
enniio
20.5.2019 12:45 | |
+9 -1
Reagovať
sluby klamstva kecy...
007iwb
20.5.2019 12:45 | |
+5 -1
Reagovať
preco sa migranti tlacia do bohatych statoch eu a usa? pochopili, kde sa dobra zaraba. kedy sa slovakom otvoria oci? prestanu hrdlacit ako otroci za almuzny. Priemerná mzda v EÚ v roku 2018: Dánsko 4552 €
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
25 policajtov končí kvôli sekretárke. Kalavská: Chodila som ako dievčatko s papiermi (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
José Mourinho.
Mourinho po necelom mesiaci v Tottenhame: Popravde, som zúfalý
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
Foto
Už je na mieste: Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke v Prešove
Krvavý incident sa odohral v utorok ráno.
Masaker v Ostrave: Ďalší postrelený bol prepustený z nemocnice
Tomáš Bezdeda v Las Vegas.
Spevák Tomáš Bezdeda pobudol za veľkou mládkou: Zážitok, ktorý ho tam obzvlášť pobavil
Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská
Ministerka Kalavská priznala: Prečo som podala demisiu
Tínedžer skončil v rukách polície.
Brutálna hádka mladého páru: To, čo tínedžer urobil nožom svojej priateľke, vás dorazí
Petra Vlhová.
Veľké problémy Vlhovej pred súťažným víkendom: Peťu čakajú terapie a obdobie bez lyžovania!
Na snímke hráči Liverpoolu.
Dojímavé gesto hráčov Liverpoolu: Malým pacientom dopriali nezabudnuteľný zážitok
Bosorácka noc ma v našich ľudových tradíciách dôležité miesto.
Dnešný deń je známy čarovaním: 13 tradícií na sviatok sv. Lucie
Kim Kardashian sa vianočnou dekoráciou totálne strápnila: Neuveríte, čo pripomínajú jej stromčeky
Kim Kardashian sa vianočnou dekoráciou totálne strápnila: Neuveríte, čo pripomínajú jej stromčeky
(ilustračné foto).
V Moskve zadržali členov Islamského štátu: Plánovali útoky
Ženíchovi po krájaní svadobnej torty praskli nervy.
Mladomanželia krájali tortu, vtom ženích urobil niečo šialené: Väčšie psycho ste ešte nevideli!