Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 7.
Iľja, Eliáš
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.05.2019, 12:50 | Šport | Hokej | MS v hokeji 2019

Diskusia: Bývalý český hokejista Procházka otvorene o šanciach Slovenska: Ľadová sprcha pre fanúšikov

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Hjurem
18.5.2019 20:30 | |
+5 -1
Reagovať
Unikla mi ta ladova sprcha.
marin50
18.5.2019 18:39 | |
+5 -1
Reagovať
Pomohlo by keby iihf určila, že vypadávať budú 4 mužstvá. Hneď by sa viac snažili. Prísť na MS a dostávať 9 banánov, nevzdorovať silnejším a čakať na posledný zápas o zostup, neprispieva progresu v hokeji. Pekne štyria do B skupiny a odtiaľ 4 do A. A za rok výmena. Keď sa vám nechce hrať, choďte si oddýchnuť.
Pitralon
18.5.2019 17:37 | |
+4 -0
Reagovať
to uz vieme davno, ked dohrali zapas s finmi, ze ten bodik k.u.r.e.v.s.k.y bude chybat
ivetafilipakova
18.5.2019 16:09 | |
+7 -5
Reagovať
Keby také peniaze ako hokejisti dostávali lekári - bolo by to spravodlivejšie. Aj hokejistu lieči lekár, človek, ktorý má vzdelanie, vedomosti, kým hokejkabál sa hrá na ľade, nikomu neublíži, používa vulgarizmy, čo lekár si dovoliť nemôže. Zameňte im iba platy. Lekárom - hokejistické, hokejistom - doktorské. Aj keď bez vzdelania.
LEOPARD111
18.5.2019 17:13 | |
+2 -3
golonka by bol proti .
Hjurem
18.5.2019 20:09 | |
+5 -3
Lekar sice vystuduje tazku skolu, ale potom si relativne v klude sedi na zadku cely profesny zivot a zaraba pekne peniaze kym nepojde do dochodku. Hokejista ci futbalista ma niekolkofazove treningy denne, makaju na sebe ako malokto, su takmer nonstop prec od rodin, stale menia posobisko a neraz aj bydlisko. Neznevazovala by som ich na ukor lekarov. Napokon hokejista velakrat kvoli profi kariere nedostuduje, nema tituly, takze dobre zaraba len to obdobie kedy je aktivny. Castokrat sa po skonceni kariery uz nikde neuplatnia. Preto maju aj tak vysoke odmeny. Na vsetko toto sa pri sporte mysli.
bajmi
18.5.2019 15:25 | |
+24 -17
Reagovať
Slováci to posr.li ako sa dalo a nič iné si nezaslúžia len odchod! Velké kecy Šatana stali za psí ohon... a skutek utek. :-) Dobre,že to skončí,lebo tu už bolo také bláznovstvo,že v reštikách a po krčmách nie len deti sedeli v imitáciách dresov a pili pivo,ale aj starí capi 30, 40-50 roční ako blázni bez mozgu v tých imitovaných dresoch a vulgarizmy,šialenstvo a agresivita by sa dala všade krájať.Cítili sa asi ako na štadióne. :))))))) Celkom blázni a to starí chlapi a rozumu nikde. :))))) Už po dnešku asi bude klud a aj ten zbytok vlajoček zmizne z tých autíčok na ktoré si ich vycapili tí vymletí bezmozgovci. :)))))))) Slováci sú celkovo zvláštny národ a už keď pískali počas celej kanadskej hymny,tak ukázali,že sú aj primitívi. :)))))) Na Slovákov len treba disciplínu a velký korbáč,ako vravia môj starý otec. :)))))
DnesPekne
18.5.2019 15:32 | |
+9 -8
bajmi je imitovaný blb od skunka zo SNS! Čo majú na dresoch Česi, USA, Kanada a iní? Len tlk tu kvíka Danko-Hrnkoviny!
jofo1952
18.5.2019 15:36 | |
+16 -16
Bol som včera v KE na zápasoch, Fakt su diváci ako divosi, Také niečo som ešte nezažil, Ako zmyslov zbavených- a to hrali s Francuzmi, Revali ako keby boli hrali finále, No škoda komentovať, Hanba za takých fanušikov,Políci len mlčki pozerali ako tá tlupa zavýjala celím mestom,, No škoda reči, Hanba
Yogi007
18.5.2019 16:08 | |
+9 -5
Dobre si to napisal,zopar vymletych to nepochopi,ale co uz...
citatel72
18.5.2019 23:58 | |
+2 -0
najhoršie je že sa väčšina národa z roka na rok nechá tým hokejom úplne až do extrému vyhecovať, chápem že treba fandiť ale nie ako zmyslov zbavení a hlavne treba prestať mať nereálne ilúzie, to už nie je fandenie ale hotová davová psychóza čo sa tu odohráva!
talkman111
18.5.2019 15:16 | |
+8 -16
Reagovať
Nechapem tie Prochazkove dristy, o zlom rozdeleni skupin.Ake tam zle rozdelenie?Ked niekto nastupi na MS, ma byt na urovni a ma sa snazit, vyhrat zlatu medailu, inak tam nema co robit.Tak ake tam zle rozdelenie.A Prochazka ma tiez len zbytocnych reci o tom, ako dobre Slovaci hraju.Hokej nie o tom, kto ako dobre hra, ale o tom, kolko dava golov a kolko ma bodov.
dobry.pes
18.5.2019 14:59 | |
+18 -4
Reagovať
Procházka je iba realista. Vidím to veľmi podobne. Myslím, že amíci si nenechajú úsjť postup do štvrťfinále a tiež sa budú snažiť nepodľahnúť Nemcom. Aj oni majú kalkulačky, hoci na to nevyzerajú ( žartujem ). Ale vážne: amíci majú dostatočne silný tím, aby nepustili vyhratý zápas v posledných minútach. To, že amíci stratia až 5 bodov odteraz je dosť nepravdepodobne....
mickey211
18.5.2019 14:40 | |
+21 -2
Reagovať
vlani to neukaucovali, tento rok znova, vlani 9 sekund, tento rok 2 minuty, alebo aj 30 sekund, aj to by bolo stacilo, este si ponadavajme trosku, pretrpme tie dva zapasy a zas bude na rok pokoj.... ruzickaaaa pijeeeeeeeeee
Xxxxo
18.5.2019 14:23 | |
+16 -17
Reagovať
Čakal aj niekto niečo iné babráci
kamikadze11111
18.5.2019 14:04 | |
+16 -8
Reagovať
nasi kazdy rok to iste!nic viac nic menej!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Mesto Chagan sa
Dozimetre sme nemali, ale k atómovému jazeru sme sa neodvážili (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Počet cisárskych rezov oproti minulému roku klesol: Blížime sa k 15-percentnému ideálu
Polícia
Polícia rozpustila nelegálne preteky za pár sekúnd: Desiatky ľudí utekali kade ľahšie
Peter Sagan počas
Foto
V 14. etape Tour pôjde do tuhého: Potrápia hory Sagana s časovým limitom?
Nálety spojencov
Egyptské sily útočia na skrýše islamistov: Pri náletoch zahynulo 20 militantov
Zuzana Belohorcová
Dráma v mrakodrape, kde býva Belohorcová s rodinou: Výbuch a evakuácia v ich dome na Miami!
Mikuláš Hintoš,
U. S. Steel prepustí 2 500 zamestnancov: Najprv sa začne od dôchodcov
Alžírsko je
Šťastie stálo pri nich: Novým šampionóm Afriky je Alžírsko!
Ilustračné foto
Ukrajinský parlament schválil návrh zákona o kastrácii pedofilov: Zákon išiel na podpis k Zelenskému
Martin Baláž
FK POHRONIE podpichuje úradujúceho majstra: Ružová šatňa pre belasých
V Trnave žijú
Prečo cudzinci obľubujú Trnavu? V meste ich žijú tisíce, pochádzajú z 80 krajín!
Výbuch v Číne má
V Číne vybuchol plynárenský závod: Zahynulo desať ľudí, devätnásti sú vážne zranení
Súkromné
Štát ušetrí pol miliardy za Ficov zákaz zisku zdravotných poisťovní: Penta prehrala spor so štátom!