Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 7.
Drahomír
21°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.05.2019, 14:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mamička pár hodín pred pôrodom zjedla makové pečivo: Priviedla na svet syna, nastalo peklo

31 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ello_Nice
20.5.2019 13:59 | |
+1 -0
Reagovať
VERIM TOMU LEBO VIEM ZE NAPRIKLAD V CANADE SI MAK NEKUPITE
romanenko
20.5.2019 01:58 | |
+25 -13
Reagovať
Je az zarazajuce, ako sa snazia schovat uzivanie drog za makove pecivo. Nakonoec vzdy vysvitne, ze su narkomani. Precitaju si na nete ze sa to vyraba z maku a tak hladaju vyhovorku ked zistia, ze sa mak pouziva v jedlach. A staci prehlasenie narkomana a uz to bulvar preberie ako pravdu a ani nepohne rozumom abybsi overili ci je mozne z 1-2 lyziciek dozreteho makoveho semena realne mat pozitivne vysledky na opiaty.
poloprofik
20.5.2019 08:16 | |
+7 -2
Súhlasím !
Zlatica.Strieborna
20.5.2019 00:02 | |
+12 -6
Reagovať
pred par rokmi som nemohla spavat, tak som si robila makovy odvar ... spala som potom dobre, ale problem bol zobudit sa
hajzlik
20.5.2019 11:35 | |
+3 -1
Odvar z ČOHO presne?
zuj-muj-chuj
19.5.2019 23:17 | |
+38 -6
Reagovať
Ono jest taká hádanka. Že, aký je rozdiel medzi jogurtom a USA. V jogurte vznikne kultúra behom pár dní, v Amerike sa to ešte doposiaľ nezadarilo...
poloprofik
20.5.2019 08:17 | |
+5 -0
Bingó !
zuj-muj-chuj
19.5.2019 23:13 | |
+12 -3
Reagovať
Radšej mala mater zožuvať tohto d€menta, čo toto napísal, takúto xujinu na entú! Keby potom zobrali vzorku jej moču, tak by to mala expres do Pinelky na uzavreté. Ona zjedla pečivo, a vy v redakcii tiež voľačo, ale to niečo malo na konci tvarohovú posýpku, že...
DRDAMDIDAM
19.5.2019 21:53 | |
+31 -1
Reagovať
U nás zhulený magor zabije cudzinca a berú to ako polahčujúcu okolnosť. Ak sudkyni povedal, že zožral makovku, tak je to jasné
zuj-muj-chuj
19.5.2019 23:09 | |
+8 -4
To si kde nabrala, že bol nafajčený? Práve že keby bol vyhulený, tak toto neurobí. Ale on bol nadopovaný iným matrošom, Ritalin, Lexaurin, na to tvrdé a ešte aj kvantá piva, a ruku by som nedal do ohňa, či aj nefúkal ten paraszt prašivý...
abvydavatelstvi
19.5.2019 21:49 | |
+36 -13
Reagovať
To je pekna vymyslena blbost a fotka koupena z fotobanky .... Lidi normalne pecou makove buchty a ji je ..nebo nudle s makem, ktere se varily i ve skolni jidelne ... PoZITIVNI BY MOHLA BYT, KDYBY VYPILA ODVAR Z MAKOVIC ...A OPIAT SE VYRABI Z MAKOVIC PRED DOZRATIM ...
tak.tik
19.5.2019 21:23 | |
+12 -6
Reagovať
plne chápeme pointu...pod vedením sociálnej demokracie a jej opozície je mám v tomto štáte vlastne fajn...síce je to tu celé zle ale aspoň sa môžeme nažrať makových buchiet do sýtosti a potom môžeme bárz-aj porodiť...vôbec tu nemáme takú pakáreň ako v usa-chápeme...
Blaze111111
19.5.2019 18:05 | |
+45 -9
Reagovať
Elizabeth uzivala drogy preto sa to snazila zhodit na nevinne makove zrnka..a Novy Cas jej to zozral..
poloprofik
20.5.2019 08:19 | |
+3 -2
Máš 100 percentnú pravdu !
marcela242
19.5.2019 16:58 | |
+1 -31
Reagovať
Ešteže ja mak nemusím,takže mi niečo podobné nehrozí:-))))))
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Americký
Trump obhajuje svoje nechutné poznámky na adresu štyroch kongresmaniek: Mnohým ľuďom sa to páči
Elizabeth Hurley
Foto
Elizabeth Hurley ukázala svoje prsia v plnej paráde: Šteklivá fotka hore bez
Novozvolená
Foto
Dobrý výsledok pre Európu, skvelý pre Nemecko: Osobnosti reagujú na novú šéfku Európskej komisie
Float Plane
V Kanade sa zrútil hydroplán so 7 ľuďmi na palube: Tragická bilancia
Hráč Sharks Joe
Viaceré hviezdy a legendy v NHL stále bez zmlúv: Na kontrakt čaká aj Daňo
Londýnsky
V Londýne mal vyrásť nový mrakodrap: Starosta výstavbu zakázal
Dieťa pohrýzol
Nevídaná rodinná tragédia! Husky napadol novorodenca: Dieťatko († 3 týž.) prehralo boj o život
Kittel
Veľký rival poriadne prekvapil: Nečakané slová na adresu Petra Sagana
Zákazníčka sa
Žena sa pokúsila zaplatiť hračkárskymi kreditkami: Skolabujete, keď uvidíte jej telefón!
Ursula von der
Je to definitívne: Ursula von der Leyenová sa stane prvou ženou na čele Európskej komisie
Gabrielle si
Foto
Diváci si mysleli, že je to súčasť programu: Krásna cirkusová akrobatka sa zrútila z 11 metrov!
Poznáte hity
Kvíz
Kvíz len pre skutočných fanúšikov: Otestujte sa, ako dobre poznáte TOP hity kapely IMT Smile