Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 7.
Kamila
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.05.2019, 16:15 | Správy | Servis

Diskusia: Test záhradných nožníc: Stojí za to priplatiť si, alebo dobrú prácu odvedú aj výrobky za pár eur?

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
comanch
18.5.2019 17:33 | |
+3 -1
Reagovať
jednoznačne Fiskars , nie som bohatý ale v záhrade som skoro stále , začalo to pred 4 rokmi kálačkou a do teraz to pokračuje overenou spokojnosťou , mám už rýľ , kálačku , hrable , pílu a teraz aj nožnice P 32 som kúpil v Hornbachu
VladoMol
18.5.2019 16:53 | |
+3 -2
Reagovať
FISKARS
koitopaalu
18.5.2019 16:50 | |
+3 -1
Reagovať
Záhradníci ich označili ako nepohodlné a dobre nehodnotili ani čepele, ktoré stonky a vetvičky skôr trhajú či drvia, než režú..................Otazka je, co take noznice robia na trhu... Ak by trh fungoval tak ako by mal, take noznice by nemali sancu zjavit sa v obchodoch...
LEOPARD111
18.5.2019 16:40 | |
+3 -2
Reagovať
ja som si kupil noznice ambos za 7 eur , nestoja za nic .
edwardo129
18.5.2019 16:26 | |
+5 -1
Reagovať
rozdiel dať 45 e,alebo 10 e
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Eduard Chmelár.
Eduard Chmelár: Urobil som chybu, keď som sľúbil odchod z politiky (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tamarka
Bojí sa vaše dieťa lekárov? Národný ústav detských chorôb prišiel s milým nápadom, pomôže im Tamarka
Tour de France sú
Nechutný zvyk cyklistov na Tour de France: Prečo si močia na nohy?
(ilustračné foto).
Muži zákona zadržali trnavskú dílerku drog priamo pri čine: Už je v cele
(ilustračné foto).
Najteplejší deň v novodobých dejinách Izraela: Pri mieste, kde stála Sodoma, namerali 49,9 °C
Prokurátor Peter
OĽaNO volá po vyhadzove Šufliarskeho: Písal si stovky správ s Kočnerom, nemá na prokuratúre čo robiť
Zuzana Plačková
Foto
Plačková si dala pred letom zväčšiť zadok, teraz si búcha hlavu: Môže za to moja blbosť
Tibor Jančula
Bývalý hráč Slovana a reprezentácie Tibor Jančula: Čo si myslí o vypadnutí belasých?
Dvojica sa
Foto
Ruská miss sa pred rokom tajne vydala za bývalého kráľa Malajzie: Krutý koniec ich rozprávky
Ľubica (61)
Posun v prípade manželov Kolekovcov tri roky od stresujúcej udalosti: Kukláči k nám vtrhli nezákonne!
Radosť Caleba
Radosť z víťazstva dlho netrvala: Tím Lotto-Soudal čakalo na izbách prekvapenie
Oldřich Kaiser
Český herec Oldřich Kaiser dostal infakrt: Leží na jednotke intenzívnej starostlivosti
Nový francúzsky
Rozdielne názory krajín EÚ pretrvávajú: Ministri vnútra sa nedohodli na pláne rozdeľovania migrantov