Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.05.2019, 07:59 | Správy | Politika

Diskusia: Smutné Kočnerove narodeniny v Leopoldove: Oslava bez darčekov!

103 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
povereni
22.5.2019 11:44
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
krechnak70
19.5.2019 18:12 | |
+8 -0
Reagovať
Papakocner bol a je parazit co kazdemu podrazil nohy.A preto udaval a stahovali ho z basy do basy.Prokuratura,sudy,policia...Pomozem niekomu od tial po tial potom budem sledovat a zakopem.😃Zaujmavy navod.Nevydalo.Teraz sedis ty tvoja obet ci uz dojebana je vonku a tebe spravia z riti mlyn ty ktorych si odrbal aj z Ficom.Ten bledne chradne a smutne kuka do medii.TAK VY DVE KU.RV.Y STE ISTO NIEKOMU POMAHALI...NUZ TO ISTO.AKURAT TAK NA DRUHY SVET.🐗😀🐯
krechnak70
19.5.2019 17:52 | |
+3 -0
Reagovať
Teraz tu napisem jednu vec ktoru rad pouzival kocner a cigani.Ak Lalis ho riadne zmlati ci da zmlatit vyjde von na slobodu.Vsak tak to podla Kocnera cez psychiatrov fungovalo i cigan Rithnus o tom spieval a media to rozsievali kade tade cez sitkomy.Ze vraj:SYNCHRO.😃🐯
bubl
17.5.2019 20:44 | |
+9 -0
Reagovať
Vraj mu prišiel balík s chladivou indulónou 🤣
krechnak70
19.5.2019 17:42 | |
+4 -0
Jeho ani nepotrebuju j.e.b.a.t do riti.Vsak staci ze 54 rokov bol ten prominent a dnes len vykukuje spoza mrezi ako potkan.
1-samdoma-BA
17.5.2019 14:34 | |
+2 -13
Reagovať
vsetko najlepsie Kocnerovi, nech sa z toho vymota :-)
bubl
17.5.2019 20:29 | |
+11 -0
nech sa vymotá zo svojich prúserov???😭 Nemožné!
krechnak70
19.5.2019 17:49 | |
+4 -0
Tak to si pis ze nie ked hral na obe strany.Len prachy.NIC VIAC.TEBA KLUDNE VYCICA ABY ON MOHOL HRAT VSADE KDE SU PRACHY.
Blade1111
17.5.2019 10:39 | |
+7 -17
Reagovať
...je to grazel,no zároveň aj politická obeť,lebo jeho obvinenie poslúžilo protivládnym stranám...!!!a hlavne kiskovi,mtoremu sa lenilo prísť z lyžovačky po tak záväznej udalosti,ako vrazda protivladneho novinára,pricom tu vraždu zneužíva na založenie si strany ...!!!
krechnak70
19.5.2019 17:30 | |
+1 -0
Nuz je to obet svojho sposobu zivota.Nahradil Lalisa a ako to urobil vie len on sam najlepsie.Na to nemusi byt clovek mafian a staci mu len sledovat dianie aby si urobil pravdivy obraz.Nieco ako ked Cernak tvrdil ze tri inekcie hodene do hrobu Grolmusovcov chceli pouzit Grolmusovci na Cernakovu krysu ktora snimi zriadila posilovnu.Az na to ze dodnes ma Cernak na hlave jazvu od legionarov ktorych neskor nenavidel a robil vsetko aby ich nalakal cez svojich kumplov do svojich radov a potom obetoval...Akurat ked psychicky deptal Grolmusovcov a uzival si svojim sposobom dostal po gebuli a tie tri striekacky hodene do hrobu neboli pouzite ,lebo velky,,mafiani,,Grolmusovci ktory prachy mali a boli mafiansky aktivny nemali ani posr.anu pistol pri sebe.Asi tak vy odroni.
krechnak70
19.5.2019 17:47 | |
+1 -0
Uz asi vieme co bol 3 rei na svk a kto isiel po ludoch ktory nikomu nic nerobili.Z-*** zakomplexovane co vrazdili nevinych vdaka im minulosti.Pekne resi si strcte do riti.Ste len luzri ako moja skur.vena rodina co ste si predplatili.
krechnak70
19.5.2019 17:58 | |
+1 -0
Ja nehram pre mafiu ani pre super mafiu .Ta je omnoho vysie ako ty nestastnici co sa udavali 15rokov na svk kvoli tomu ze chceli byt beztrestny.Ja nemam modre oci ako kazda krysa ktora hlada obetneho baranka...Mne su ovce ukradnute.Bud nech ziju alebo vydochnu.
PapaKocner
17.5.2019 10:26 | |
+8 -2
Reagovať
Ja si žijem jak Kral mam všeto po čom som tužil Ked hoc aj zajtra scipnem nebudem plakať užil som si život ale scipnem na slobode ...
Blade1111
17.5.2019 10:42 | |
+4 -5
...a to ako vieš,ze scipnes na slobode...???a čo ak niekomu mozno aj nechtia ublížiš a pôjdeš sedieť...???
krechnak70
19.5.2019 18:06 | |
+1 -0
On ma xoxoxot a je to stebou identicky xoxot.Inak uz sa blizi cas aby sa i moslimi vyzbrojili ako izrael.O obriezku nejde.Vy ste jednoducho banda sku.rven.cov.
PapaKocner
17.5.2019 10:22 | |
+1 -2
Reagovať
Ja viem citat medzi riadkami.No o tebe sa to asi povedat neda.😃 10.16 *mne je uplne jedno co pises.A na to vezmi jed. 10.15 Pozri sa ja som uz stary clovek.Psychicky a uz i fyzicky lebo tak som musel zit.Nemam rodinu ta ma za prachy na svk odstavyla a ina ma prijala .MOZEM NAZORY SOM UZ 15ROKOV MRTVY.
krechnak70
19.5.2019 17:19 | |
+1 -0
Zaujmava vec.Z klobucikom ako ze z nahradov.Tvoj kocner bol parazit a ty si tiez.Nikto nie je az tak neviny...ze bolo by super ak by sa k mojmu sviatku nasla pistol...nasla sa.Pistol pouzivana hlavne wermachtom!Hoci policajny odbornici uz rok vopred vedeli ze sa jednalo o pistol prerabanu....lebo ze vraj zasekovsla....Vyser sa na divadlo.Je jedno kde kto skape,je jedno kde a ako robil spinavosti.Verim ze svojich 5 minut zivota kazdy parazit ako ty si uzil tak aby ked raz bude vrieskat od hrozi nebanoval.Maj sa troll.
krechnak70
19.5.2019 17:59 | |
+0 -0
Co myslis ty *** kto ju podhodil?Mc Kormick?😃Spinavec vypatlany.
PapaKocner
17.5.2019 10:15 | |
+2 -1
Reagovať
Tu je veetko ..: Papakocner .
krechnak70
19.5.2019 18:03 | |
+1 -0
Vies vypatlanec.Ked sa chces hrat na boha sprav verejny medialny sud.Alebo pal do pixe a vrat co si pojebal lebo inak budete p*** vsetci.Uz dnes syria ma taky protiraketovy sistem ze volakedy izraelske strely vsetky preleteli.Dnes uz to nehrozi.Su zatial ozbrojeny tak aby sa ubranili.😃😃😃😃😃🐯
krechnak70
17.5.2019 10:12 | |
+1 -6
Reagovať
Hascak nie je hovado.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ukrajinský historik Vitalij Ohijenko.
Holodomor bol pre Sovietov laboratóriom, v ktorom zistili, že môžu prakticky všetko (rozhovor) Aktuality.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová (v popredí vpravo) a predseda strany SaS Richard Sulík. V pozadí zľava Branislav Gröhling,
Nezaradených poslancov je viac ako vo väčšine klubov: Najviac ich odišlo z SaS
Ďalší letecký útok na Sýriu si vyžiadal 20 obetí: Medzi nimi je aj osem detí
Požiar vypukol v nedeľu večer.
Požiar v hlavnom meste Indie si vyžiadal 43 životov: Ďalších 16 museli hospitalizovať
Dušan Mičunek: V Talente sa prebojoval až do semfinále.
Dušana Mičunka z Talentu dostala povodeň na dno síl: Prečo mu pred nosom všetci zatvárajú dvere?
ZRANENÝ: Marek má poranenú krčnú chrbticu a časť ľavej ruky.
Marek vyviazol z bytovky smrti po svojich: Šťastná zhoda okolností mu zachránila život
Nepatrí medzi tých, ktorí o sebe radi hovoria. Svoju prácu, hobby či poslanie mu do života priniesla náhoda.
Leonardovi nepovedia inak ako Disco Leo: Do šoubiznisu sa dostal vďaka retiazke
Na snímke Češka Ester Ledecká senzačne triumfovala v úvodnom zjazde tejto sezóny Svetového pohára alpských lyžiarok
Ledecká vyhrala prvý zjazd v kariére: Som v šoku viac než ktokoľvek iný
STAV SA STABILIZOVAL: Ešte počas snemu oznámili, že zdravotný stav expremiéra je pod kontrolou.
Namiesto oslavy skončil Fico v rukách lekárov: Odborník má jasno v tom, čo sa podpísalo na jeho zdraví
Concerned aged couple shocked by information online
Absurdné slová starostky: Obyvateľom sa zakazuje umierať v soboty, nedele a cez sviatky!
Judge Holding Documents
Dráma v súdnej sieni: Muž bol presvedčený o svojej nevine, pokúsil sa otráviť
Zamestnávateľ, ktorý poskytne byt si ľahšie nájde kvalitných pracovníkov.
Dobrá správa z parlamentu: Dá vám vaša firma nájomný byt?
Interrogation Room
Maltská polícia vypočúvala Schembriho: Je spojený s vraždou investigatívnej novinárky