Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.05.2019, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Na obľúbený Chodník korunami stromov sa zniesla spŕška kritiky: Po zarážajúcej fotke sa začali diať veci!

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Odzemok
18.5.2019 22:04 | |
+3 -1
Reagovať
Toto je dehonostacia slovenskej prirody a jeho obyvatelov..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!------------Kto si to tu dtakto dovoluje slovaci nicit vasu prirodu.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
some8oy
18.5.2019 11:59 | |
+3 -1
Reagovať
Zavreli KRALA Zemplina Mikuláša Varehu a teraz nemá kto chytať Lykožrúta. Keby bol na slobode na Slovensku by už nebol ani jeden. 😋😋😋🤗🤗🤗😂😂😂
matolowa
17.5.2019 14:22 | |
+6 -2
Reagovať
HNUS!!!! nebol som tam a ani niikdy nepojdem!! Radsej pojdem tam kde sa to vola LES a nie rubanisko..Hlavne ,ze treba poukazovat ako motorkari nicia lesy.Na grcanie mi je z tejto krajiny z toho dvojakeho metra aky sa tu uplatnuje ..
evica44
17.5.2019 13:47 | |
+12 -2
Reagovať
Bola som tam pred rokom. Des. Stavenisko, prach, hluk, poľské nákladné autá, potok Bachledka ako stoka, s***el, boli v ňom splašky, pena, chemikálie.. toto všetko uprostred chráneného územia. Navyše, nezvládnutá doprava, parkovanie, prístup k chodníku v korunách stromov. Jediné čo fungovalo bol výber vstupného...
Bilirubin
17.5.2019 13:16 | |
+5 -0
Reagovať
Ja tam nevidím žiadne rozdiely!
leilika
17.5.2019 12:24 | |
+6 -5
Reagovať
Pre diskutujúcich, ktori si moju vetu -este sme si to hore museli vyšľapať- vysvetlili ako inak, po svojom vysvetlenie: vyraz ze som si to hore musela este vyšľapať súvisel s tym, ze som tam bola este v začiatkoch, ked nebola postavená a dana do užívania lanovka a UZ VTEDY to tam vyzeralo tak, ako vyzeralo. Viem si predstavit, ze v obdobi ked sa spustila lanovka, danú oblasť navštívilo oveľa viac turistov, lebo nie kazdemu sa chce šlapať. Viac turistov, viac zničené prostredie. Chápeme sa?
jcb4
17.5.2019 06:40 | |
+29 -14
Reagovať
Väčšina tu píše o tom,ako by to bola jediná takáto atrakcia na svete.Taká je i v Čechách,Dánsku a inde,no na Slovensku to kritizujú taký,čo nezodpovedajú za nič,iba na všetko hundrú a mudrujú,pri tom pre prírodu nespravia vôbec nič.Že sa tu nejaká žena sťažuje,že si to musela vyšliapať,to značí,že naj račej by sa tam chcela vyviesť autom,asi pravá turistka.
dkidv
17.5.2019 08:41 | |
+7 -6
Napisal si to dobre.
leilika
17.5.2019 12:25 | |
+3 -4
Kde som a sťažovala? Vies vobec, co je sťažovanie sa?
6776
17.5.2019 00:38 | |
+9 -16
Reagovať
že v korunách stromov :D veď je to nad korunami nič sa tam nedá obdivovať..a stromy tam neboli ani predtým je to len zozoomované
ultraclear
17.5.2019 00:07 | |
+40 -7
Reagovať
nech si hovoria co chcu... hreben zdevastovany tazkou technikou, vyruby... pri vstupe na "atrakciu" to pripomina disneyland s hulakajucou hudbou atd. obist oblukom!!!
old-debo
16.5.2019 22:19 | |
+18 -10
Reagovať
A čo sa tam vlastne zmenilo od roku 2017, lebo podľa fotiek,tak to už bolo vyrúbané? A len tak mimochodom.Odkiaľ asi brali materiál na výstavbu tohto diela? Dovážali ho, že? Blbci!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Komentár Daga Daniša: Jankovská sa háda ešte aj s Kočnerom Aktuality.sk
Kris Versteeg (v strede) v drese Calgary.
Pod Zoborom majú novú posilu! Dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára bude hrať za Nitru
Budova v súčasnosti.
Foto
Historický skvost v Kežmarku roky chátral: Hviezdoslavovo gymnázium opravia za 6 miliónov eur
Leoš si zariaďuje vlastné hniezdočko.
Foto
Moderátor Leoš Mareš investuje: Luxusné bývanie za pol milióna eur?
Psie roky
Aký je skutočný vek vášho psa? Vypočítajte si to podľa jednoduchého vzorca
(ilustračné foto).
Nehoda na Moste Lafranconi ochromila dopravu: Tunel Sitina je priebežne uzatváraný
Silhouette of Muslim militants with rifles
Desivá správa Pentagonu: Teroristi využijú stiahnutie vojsk USA zo Sýrie, Západ sa má pripraviť na najhoršie
José, koľko gólov dostal  Real v debakli s Ajaxom?
Mourinho sa vracia na trénerskú lavičku: Koučom tímu Premier League!
Luxusný rodinný dom vykradli v pondelok podvečer, po páchateľoch intenzívne pátrajú.
Infografika
Zlodeji úradovali v rodinnom dome v Limbachu: Krádež za 300-tisíc € v susedstve prominentov
Policajti vykonávajú domové prehliadky súvisiace s nedovoleným ozbrojovaním.
Policajný zásah v Čadci: Muži zákona vykonávajú domové prehliadky
Herečka mala z vystupovania pred ľuďmi veľké obavy.
Foto
Hviezda Oteckov Zuzana Kraváriková zažiarila na stužkovej: Sledujte, ako jej to pristalo
Peter Sagan.
Miestenky na OH sú jasne dané: Bude Sagan v Tokiu s jedným pomocníkom?
Učiteľka Viola Macáková († 34) a medička Ľudmila Cervanová († 19).
Brutálna smrť učiteľky Violy († 34) pripomína krutý koniec medičky Ľudmily Cervanovej († 19): Čo spája beštiálne činy?!