Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
12°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.05.2019, 18:22 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Pred mesiacom mu operovali srdce: Mick Jagger najnovším videom dokazuje, že nie je z tejto planéty

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ello_Nice
16.5.2019 18:25 | |
+1 -0
Reagovať
JEDNEHO DNA NANHO ZAVANIE VIETOR A ON PADNE AKO KED BOXERISTA UTRZI KO A BUDE PONOM,,,,,SAMOZREJME ZE MU TO NEPRAJEM ALE ZVYCAJNE TO TAK JE,,,,,,,
Cerakinova
16.5.2019 11:29 | |
+1 -0
Reagovať
Slovenský miliardár Albert Selinger ktorý žije na ostrove v karibskom mori, pred štyrmi rokmi pozval a financoval historický koncert The Rolling Stones na Kube. V anglickej televízii som videla dokumentárny film s prípravy a samotného koncertu The Rolling Stones na Kube. Perfektný dokumentárny film.
MarcelGrega564
16.5.2019 11:39 | |
+2 -0
Bol som práve vtedy na Kube keď tam The Rolling Stones mal koncert. Videl som celú prípravu. V 40-kontajneroch donieslo ANN techniku s Belgicka. Osobne som sa vtedy tiež stretol s Alberom Selingerom. Perfektný skromný chlapík. Mám na to nezabudnuteľné spomienky. The Rolling Stones sú dejiny Pop Music na našej planéte. Buďme radi že ích tu ešte máme.
MaleviL83
15.5.2019 19:12 | |
+6 -15
Reagovať
No mali by skončit preto,prečo skončilo xy ďaľeko úspešnejších kapiel ,vekovo zložením podobnému R.Stones. Ako sa hovorí :"ten správny čas vedieť,kedy odísť". Evidentne si títo páni ťažkú hlavu nerobia čo by sa malo,a čo už je za čiarou ,Jednoducho :"majú na háku". Každopádne dobre už bolo,lepšie to už nebude. :)
anavika
15.5.2019 19:04 | |
+12 -9
Reagovať
Aj tak sa tento malý škaredý škrecok so svojim životným štýlom dož pekného veku
anavika
15.5.2019 19:05 | |
+7 -2
Dožil...ktosi mi ukradol il
liliputin
15.5.2019 20:43 | |
+14 -8
A naivka, tento " škrečok" visí na stenách v milionoch izbách tenagerov po celom svete. Pozná ho celá zemeguľa. Teba nikto. žena žilina to je všetko o tebe. Tvoj životný štýl: do roboty domu do roboty domu.
anavika
15.5.2019 21:11 | |
+4 -1
ako povieš :D
anavika
15.5.2019 21:13 | |
+5 -1
ja som nikde nespochybnila ich hudbu
Slobodnapandora
15.5.2019 19:00 | |
+10 -6
Reagovať
Pravda....on je z planéty Kolumbia, kde sa po zemi hmíri kokainový prášok...
MaleviL83
15.5.2019 18:49 | |
+11 -18
Reagovať
Já teda nechcem byť sprostý, A,s vaľkým "A", To čo dosiahli R.Stones za svojej najvačšej slávy>klobúk dole. No,mne už tento pán spevák pripomína skôr, takú tú hračkársku gumenú bábušku ktorej keď stlačíš pupok,čosika zaškrieka resp.vydá nejaký neidentifikovateľný horor zvuk. Mick Jager nech si užíva radšej dúchod a poprípade ide okopkávať zemiačiky do záhradky Ale, tieto rockerské veci patria do rúk troška inej, mladšej generácie. Suma sumárum,Áno R.Stones boli možno kedysi kométy na hudobnom nebíčku nu treba si uvedomiť Že; Stárneme. :-*
steve415
15.5.2019 18:58 | |
+22 -5
A prečo by mali skončiť keď sú ešte žiadaní a nemajú problém vypredať štadióny?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Viaceré opozičné
Trojkoalícia nových strán nebude, exprezident odmietol spájanie: Komu pomôže Kiskova stopka PS/Spolu?!
Rádiologické
V metropole východu zrušili tretie rádiologické pracovisko: Na röntgen si odteraz počká vyše 9 000 ľudí!
Andrej Sekera (v
Sekera nebodoval, St Louis Blues pretrhli šnúru štyroch prehier
Americký
Časť amerických vojakov ostane v Sýrii: Budú chrániť ropné polia
Herec Daniel
Daniel Craig sa pustil do spolupráce s Aston Martin: Auto navrhnuté agentom 007
Nový japonský
Foto
Na japonský trón zasadol nový cisár: Slávnostnej ceremónie sa zúčastňuje aj Čaputová
Justin Trudeau
Kanadský premiér Trudeau obhájil víťazstvo vo voľbách, stratil ale väčšinu v parlamente
Ligový šláger
Hokejisti Košíc v Bratislave takmer vypredali arénu: Derby lákalo viac než KHL
Z obľúbeného
Jopo po rozchode s exotickou Glendou: Skupuje pôdu na Kube, jeho syn ale vyrastá na Slovensku
Lukáš (32)
Súd odmietol obžalobu zápasníka MMA, podľa polície zrazil Luciu († 27): Drsný odkaz od manžela
Vlado
Vladimír si splnil hollywoodsky sen: Z upratovača oscarový grafik
Rodina
Rodičia majú spolu 21 detí, mama povedala dosť: Nečakaná správa po pár mesiacoch