Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.05.2019, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Piešťanci okolo nej prechádzali každý deň, teraz prišiel šok: Ozdobu sídliska zmenili na nepoznanie!

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
scotts
17.5.2019 08:54 | |
+0 -0
Reagovať
na jednej strane budu ekoteroristi bedakat. na druhej by som ich chcel vidiet co by sami robili, ak by bol strom na ich pozemku a boli by zodpovedni za skody. ak by im prerasteny strom ci jeho konare, spadli na auto ci na ich decko.
73Milan73
17.5.2019 08:08 | |
+0 -0
Reagovať
Aj keď ide o vŕbu je dosť možné,že je to začiatok jej konca.Zrezať tak hrubé časti stromu a neošetriť tie rezy môže mať za následok odumretie celého základu.
felicitee
16.5.2019 08:41 | |
+3 -0
Reagovať
Píšete tu, že vŕba je alergén..všetky kvitnuce rastliny sú od určiteho obdobia akosi alergenom. Ja by som si posvietila na mamičky, ktoré behaju denne so všelijakymi sprejmi proti spine, prachu, vodnemu kameňu či flekom a postrekuju a keštia a natietaju. Či vôvec čitaju alebo či rozumejú vystraznym značkám, aky sajrajt tie čustiace prostriedky obsahuju. A toto dýchajú ich dieťatka od narodenia. Dobrý základ na alergiu. Je neprirodzené ak na prírodu ľudia reagujú alergicky..kdesi je chyba.Ale behľadajte ju vo vláde a politike..
Feroo338-1
16.5.2019 09:04 | |
+3 -0
Vyborna poznamka! Okolo nas len sama chemia a same spreje! Ja, ktory zatial netrpim alergiami, som raz musel kamaratsky upozornit jednu kolegynu, ze mi je velmi neprijemne zdrziavat sa v jej blizkosti, lebo zo silnej aromy jej sprejov ma neprijemne stipu oci aj nos. Od isteho casu oznacujem zeny ktore to az prilis prehanaju so sprejmi len za neprijemne smRadlave. Z praxe vieme, ze prave taketo zeny nevynikaju hygienou a maskuju to silnymi davkami sprejov.
felicitee
16.5.2019 12:41 | |
+0 -0
tak je, je načase vrátiť sa k prírode, keď chceme, aby sme boli zdravší-aj naše deti. Zdravie dieťaťa je úzko spojené s matkou-jednak mu dáva základ zdravie už v tehotenstve a potom samozrejme od narodenia výberom a spôsobom výživy...a...nezanedbateľné je rodinné prostredie, pohoda, či nepohoda, takže k zdraviu, či chorobe prispievajú aj ockovia či tatovia, ale určujúce sú mamy, lebo oni pripravujú stravu pre všetkých a aj väčšinou udržujú prostredie v čistote-len to netreba preháňať, aby nebolo sterilné.-a hlavne POZOR na chémiu a jej výpary. prírodný olej, sóda bicarbona, ocot je základom neškodných mydiel a v pohode nahradia veľa čistiacich prostriedkov spolu s citronom..Kto chce, tak sa dozvie. Aj sprchové šampóny obsahujú škodlivé zložky.
a1b1
15.5.2019 22:57 | |
+10 -0
Reagovať
Aj u nás tak z ničoho nič urobili... Síce sme mali strach, že vo vetre padne... Ale zrezali ju ešte predtým. Nevadí... Ona znovu zazelenie
maaendross
15.5.2019 20:45 | |
+11 -8
Reagovať
Piestany, kde sme zili 15 rokov ( Lipova ul.), boli krasne, prijemne, kultivovane mesto. Moje deti tam chodili na Mojmirku-jazykovku. Adam Trajan tam zacal fungovat ako hnusne panelaky...postupne, ked som tam prisla, zazelenelo, zcivilizovatelo, zludovatelo ( vzdy to bude, ale, hnusny satelit-bohuzial).... Piestany stratili kredit-kompletne! Odisli vzdelani ludia: letci, skoncila Tesla za strekou, Chirana, atd.
maaendross
15.5.2019 20:47 | |
+5 -6
Divim sa, lebo "zeleni" mali gro slova v PN v rozhodovani..
maaendross
15.5.2019 21:27 | |
+0 -9
V PN sme zili od roku 1985, zazili sme vsetko-vystavby, zitie, komunity, hnoj-ktory k tomu patril, ako v kazdej spolocnosti...atd. sme radi, boli sme radi, ze sme ten hnoj-stav ustali a isli do "sfer", keby sme neboli, tak SR od 00:00 neexistuje! Aj za to, PN, vdaka! Za ludi!
Odzemok
19.5.2019 12:07 | |
+0 -0
maaendross---zas jedna velka mudrost od nikoho....ako je tato klamarka....
nimoe33
15.5.2019 19:39 | |
+36 -2
Reagovať
Zachviľu bude rozrastená nanovo.My máme pred domom tiež vŕbu, pravidelne ju takto zrežú a vždy sa rozrastie akoby sa nič nestalo.
mariaeva
15.5.2019 19:26 | |
+33 -3
Reagovať
Ak bola poškodená,urobili dobre,aby nedošlo k úrazu.
bancia
15.5.2019 19:18 | |
+4 -35
Reagovať
vŕba je alergén, asi sú v blízkosti alergici ktorí sú v tomto období aj 3 mesiace odstavení z bežného života....ale toto asi ochrancov toho stromu nezaujíma.....však príde na psa mráz keď takýto ochorie a iný mu na to pokrčí plecami
Feroo338-1
15.5.2019 19:27 | |
+25 -5
Kedze vlastne su vlastne vsetky rastliny alergeny, nechcela by si hadam na celom svete len sterilnu pust? Lenze potom by si coskoro zahynula hladom. Aj s alergiou sa da zit, ale clovek totiz bez zelene dlho neprezije.
Feroo338-1
15.5.2019 19:30 | |
+4 -6
Pozeral som dokument o jednej pusti v Andach v juznej Amerike. Vonku je tam ovela sterilnejsie prostredie, nez v hociktorej operacnej sale. Ani len tie spinave bacily tam dlho nepreziju.
bancia
15.5.2019 19:37 | |
+5 -14
som environmentálne mysliaci človek, ale keďže na sídlisku (život nahromádke) sa nájde určite alergik a vŕba je silný alergén, tak sa to takto robí. A dá sa žiť aj alergiou, ale keď to bude tvoje dieťa ktoré nebude môcť niekoľko týždňov športovať, spávať.... kvôli stromu pri jeho okne.....potom sa ozvi
Feroo338-1
15.5.2019 19:43 | |
+11 -9
biancia: Sahara je najvacsia pust sveta. Co ti brani sa tam prestahovat? Tam urcite nebudes mat ziadne problemy s alergiou. A ako bonus, este aj usetris na kureni. Preto vlastne nechapem, preco tu Saharu chces rozsirit az ku nam.
Bankok
15.5.2019 20:12 | |
+2 -7
Ferooxy ty podla mna v prispevkoch ,ktore mas a su tak rozporuplne aj k iným temam,,,,ziadne dokumenty nepozeraj,...radsje a nepis blaboly,kukni si susedske vztahy v SR v tv a ine stupidity,nato si súci
Feroo338-1
15.5.2019 19:14 | |
+37 -1
Reagovať
Toto je vyslovene clanok o ho*ne... Pokial vietor vylamal krehke konare vrby, tak je logicke, ze ju museli obrezat. Navyse vrba a najma tato tzv "smutna" je velmi odolny strom z ktoreho rychlo vyrasia nove pruty a konare. Staci vlozitlen prut tejto vrby do blata a prut coskoro zakoreni a vyrasi. Poznam pripady, ked mladenci vlozili velkonocny korbac do blata a coskoro vyrastla z neho velka vrba.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Verejné protesty
Komentár Daga Daniša: Kto je za únikom nahrávky Gorily Aktuality.sk
Prezident Donald
Americký prezident má problém: Trumpovu vládu opúšťa ďalší minister
peshmerga
Masaker v Líbyi: Ozbrojenci postrieľali rodinu vrátane troch detí
1953: Kubánska
Prerazila aj napriek vážnemu hendikepu: Zomrela legendárna kubánska primabalerína († 98)
Americký
Americký viceprezident Pence: Sýrske kurdské milície sa už začali sťahovať z tureckých hraníc
Rory Sabbatini.
Slovenský reprezentant môže prepísať históriu: Sabbatini má na dosah veľký úspech
Na Instagrame ho
Foto
Sexi videá a horúce fotky: Tento kňaz skrýva pod rúchom telo, z ktorého vám bude horúco
Britský premiér
Lídri EÚ podporili novú brexitovú dohodu, Johnson je nadšený: Britov čaká veľmi vzrušujúce obdobie
Vysmiaty Zeman
Foto
Prezident Zeman prišiel do pražskej nemocnice: S úsmevom a v spoločnosti šarmantnej dcéry
Americký
Nasledujúci summit G7 sa bude konať v Trumpovom golfovom klube
Milan Škriniar
Škriniar si chcel vymeniť dres s Messim: Hviezdny Argentínčan nemal pre Slováka pochopenie
Suzanne Somers
Foto
Pikantná oslava narodenín Carol zo seriálu Krok za krokom: V 73 rokoch ukázala holé prsia
Pavol Rusko
Kočnerov obhajca bude Threemu ako dôkaz namietať, podľa Lipšica obžalovaných usvedčuje