Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 7.
Dušana
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.05.2019, 19:03 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Moderátorka Adela Vinczeová prezradila, kde sa vidí v budúcnosti: Dostala ponuky do politiky

57 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gradia
20.5.2019 17:56 | |
+21 -6
Reagovať
Adela je múdra žena,vzdelaná,jazykovo zdatná a hlavne je vzdy sama sebou . Naozaj nemal na Slovensku moderátorskú konkurenciu. Netreba ju hodnotiť podla otca,každý žijeme svoj život . A velke plus -po svadbe si zvolila priezvisko s koncovkou ....-ová. Nehrá sa na modernú .
Jedon
20.5.2019 16:28 | |
+5 -9
Reagovať
jej vypečený otecko nám v politike stačil...nech len pekne moderuje..kľudne aj 40 rokov ked ju to baví
skorec11
20.5.2019 13:41 | |
+16 -12
Reagovať
Preboha,už len táto herečka chýba v politike!!!!
omnipol
20.5.2019 13:12 | |
+16 -23
Reagovať
nosata preafetkovana jalova sucha p...a toto vraj je prototyp "krasnej" slovenky...kam sme to dospeli.
skajo3000
20.5.2019 12:43 | |
+22 -19
Reagovať
Ja by som bol najradšej, keby som sa na ňu už nemusel dívať nikde a nikdy!!!
Nyugi333
20.5.2019 10:50 | |
+21 -22
Reagovať
Ešte to nám chýba jej účasť v našej politickej sfére!!!!Z jej ohyzdenej tváre,nezačul som otvorenú a pravdivú vetu-myšlieky do života.Vždy falošné,zavádzajúce a na štyri strany!!!Máme dosť podobných hnusôb,aby sme ešte aj ju strpeli!!Ľudia!!!Spamätajme sa,lebo čo sa tu deje,je hnusom prvého rangu!!!!!
number45
20.5.2019 07:52 | |
+32 -10
Reagovať
Už len ona tam chyba
Pelikan117
20.5.2019 11:32 | |
+4 -2
No a čo, veď aj Maiga potrebuje nových členov ...
72mysmeles
20.5.2019 07:23 | |
+7 -1
Reagovať
dalsi pro (z)gidy ? no vsak ked ich je na sk. ako piesku na sahare tak co zu ...nic s tym nenarobime
pivulienka
20.5.2019 07:08 | |
+7 -1
Reagovať
Taminocka len mysli ak máš čím.
Lignum
20.5.2019 05:42 | |
+27 -5
Reagovať
...v politike narazil aj jej otec.Stále mení názory a bol by z neho dobrý veštec v Kredenci. Skritizoval aj Európsky parlament, aj Európsku úniu, aj kapitalizmus aj socializmus.
Lignum
20.5.2019 05:52 | |
+23 -10
...za poradcov by si mohla so sebou zobrať 7 s.r.o. a ešte Kramára a toho teplého.
zaphod
20.5.2019 07:44 | |
+13 -10
Lignum, hned rano Ta trapi zlc? Zi a nechaj zit. Aku logiku ma to Tvoje odporucanie brat si poradcov - potrebujes len vlozit do vety vsetkych co nenavidis? Minule pisali o Kramarovi, to ho treba pouzit hned v prispevku? Ludia, preco Vas tak ovlada zloba, stale musite nadavat, stal emusite ukazovat kym vsetkym opovrhujete? Ved Ty si prezil zivot v prirode, preco nehladas pokoj tam? Nejakej moderatorke ponukli ist do politiky a Ty to musis hned oplut este pred svitanim...
Lignum
20.5.2019 09:56 | |
+6 -5
záchod - sklidni hormón. So všetkými tu na nete korí majú stejný názor ako ja , sa nevyhádaš......
pent
20.5.2019 10:16 | |
+3 -3
lignum, ale toho uz tam predsa ma. ci komu na tlacovkach vypadavaju z podprsenky sparadla? :-)))
zaphod
20.5.2019 12:00 | |
+2 -2
Lignum, Ty kritiku -aj dobre mienenu- znasas velmi tazko, vsak? Uspokojuje Ta mentalne ak komolis akoze inovativne nicky a neustale frfles?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Dúhový pochod
Komentár Ľubomíra Jaška: Prečo nejdú všetci hrdí spolu na pivo Aktuality.sk
Donald Trump
Donald Trump telefonoval s Emmanuelom Macronom: Hovorili o Iráne
britskýtanker
Spojené štáty obvinili Irán z eskalácie násilia: Reagovali na zadržanie britského tankeru
Na snímke
Toto mu vyšlo: Tímový kolega paroduje Petra Sagana
Nemecký tenista
Zverev má výhrady voči Ivanovi Lendlovi: Chcem len, aby sme normálne trénovali
Ropný supertanker
Irán zadržal britský tanker: Pri zastavovaní boli použité vrtuľníky a ozbrojené motorové člny
Tím
Strata pre BORU-Hansgrohe: TdF opúšťa ďalší cyklista
Prezidentka
Prezidentka SR navštívila predstavenie v rámci podujatia Dúhový Pride: Na pochode sa nezúčastní
Palubová doska
Zranenia utrpelo 17 ľudí: Nepovolené preteky skončili nehodou
Na snímke bývalý
Slovan Bratislava oznámil meno dočasného trénera: Kto povedie belasých v úvodnom zápase Fortuna ligy?
Dievčatko
Foto
Dievčatko bolo po uštipnutí agresívne a nedokázalo spoznať rodičov: To najhoršie ešte len prišlo
Slovenský
Peter Sagan opäť zabával cyklistický svet: Aha, aký kúsok predviedol tentoraz
Výbuch plynu
V Číne výbuch zabil dvoch ľudí: Ďalších 12 osôb je nezvestných