Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
3°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.05.2019, 22:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Senát nedokázal prelomiť Trumpovo veto: USA budú mať aj naďalej úlohu v jemenskej vojne

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
paIiak2
3.5.2019 01:09 | |
+3 -11
Reagovať
USA JE SVETOVY HEGEMON URCUJE PRAVIDLA HRY JE TO NASLEDNIK RIMSKEHO A BRITSKEHO IMPERIA. A VY RUSACI IM NESIAHATE ANI PO SPICKY CLENKOV ZMIER SA S TYM MAME TU PAX AMERICANA. A POLOZ SI OTAZKU PRECO VSETKY VYSPELE KRAJINY TAHAJU S AMIKMI ZA JEDEN POVRAZ A PRECO SVETU DOMINUJE KAPITALIZMUS A NIE KOMUNIZMUS KTORY BY STE VY NESCHOPNE OMYLY EVOLUCIE TAK RADI NAORDINOVALI OSTATNYM LUDOM.
D2M2N-L
3.5.2019 01:42 | |
+1 -9
presne a nikdy nikdy nikto nenadáva a nekritizuje USA okrem komunistických .mizérií s octom, východného bloku a extremisti,,,,,,,,,&amerika je svetadiel ktorý hýbe a hybať bude celým svetom,či sa nám to páči,alebo nie,a hanbila by som sa nadávať ja mizerija octová svetovej naajväčšej mocností,,,,
D2M2N-L
3.5.2019 01:53 | |
+2 -6
trump má svoje vojska v NATO v najväčšiom počte rozmiestnené po celom svete tak načo mu vyvolať vojnu,ked svet ma vo svojich rukách a pod kontrolou?a proti komu by ju chcel?proti svojim spojencom??a Ruska sa nebojí to sa boji jeho,,,,,,,a rus vojnu nevyvola ,lebo na §u nema a a ani dlvod k vojne nema,,,,
Tankman12
2.5.2019 22:42 | |
+9 -4
Reagovať
TEUMPIK CHCE VOJNU, VŠAK MA PODIEL V ZBROJNOM PRIEMYSLE.
Esperanza
3.5.2019 00:29 | |
+2 -7
To čo si napísal je kolosálna blbosť ...a nauč sa s tým žiť Tankman, nech tu denne nerobíš zo seba hlupáčika.
D2M2N-L
3.5.2019 01:57 | |
+2 -7
prečo by ma trump chcieť vojnu?on dobre vie,že v dnešnej modernej vyzbrojenej obrane ,,by amerika tiež bez následkov neostala,,a načo mu vojnu?ved ma svet pod dobrohľadom,ma svoje vojska v
lubo197
2.5.2019 22:38 | |
+2 -2
Reagovať
Nebudú. Iba ak sú tak ***ný že to v Siri "nepochopili"
aamater
2.5.2019 22:18 | |
+4 -4
Reagovať
To ako vážne? Skúste si položiť otázku či to vôbec chcel? Myslím si, že to nemali vôbec, ale vôbec v úmysle. Tak, že tak.
BIade1111
2.5.2019 22:28 | |
+0 -5
"Tak, že tak." 🤣🤣🤣🤣🤣 Vysoká základná škola života.
dedenk1
2.5.2019 22:07
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
S likvidáciou prešovskej bytovky sa začne v pondelok: Ľudia z okolitých domov musia opustiť byty
Kevin De Bruyne zostrelil Arsenal.
Naháňačka za Liverpoolom a Leicestrom pokračuje: De Bruyne zo City zničil Arsenal
close-up of person counting stack of paper cash in wallet
O koľko sa vám zvýši dôchodok? Teraz si to môžete vyrátať na kalkulačke od Sociálnej poisťovne
Švédky ovládli MS.
Vo florbale sa nič nemení: Švédky ovládli šampionát siedmykrát za sebou!
Anna Karina († 79)
Francúzska kinematografia prišla o legendu: Zomrela Anna Karina († 79)
Jackuliak má na školské časy nepríjemné spomienky.
Ján Jackuliak si servítku pred ústa nedával: Aj pre toto chce zavesiť herectvo na klinec!
(ilustračné foto).
V okrese Michalovce havarovala mladá vodička: Nafúkala 1,83 promile
(ilustračné foto).
Tragédia v Konžskej demokratickej republike: Zosuv pôdy v bani si vyžiadal životy 24 ľudí
Veľký škandál v tenisovom svete.
Vyšetrovatelia rozkrývajú tenisový škandál obrovských rozmerov: Podozrivý je aj hráč z TOP 30!
Maskot Realu Sociedad si zápas s Barcelonou užil.
Práca snov? Maskot si pred zápasom užíval hráčov Barcelony
Smutný pohľad na panelák po výbuchu plynu
Prima má problém: Odvysielali pád muža z prešovského paneláku
Tragédia si vyžiadala už 8 ľudských životov.
Počet obetí výbuchu vulkánu na Novom Zélande stúpol na 18: Uctia si ich minútou ticha