Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
9°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.04.2019, 11:55 | Správy | Krimi | Vražda Kuciaka

Diskusia: Poprava Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27): Rodiny šokoval list od jedného z obvinených, kto prosí o odpustenie?

39 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vanns
26.4.2019 02:19 | |
+0 -0
Reagovať
Česť ich pamiatke, nech odpočívajú v pokoji. Zomreli dvaja nevinní mladí ľudia, rodičia prišli o to najvzácnejšie - svoje deti. Aj keď sme tomu nechceli veriť,oni fakt zomreli z rozhodnutia mocných a bohatých v tomto štáte, ktorí si myslia, že môžu všetko, aj vraždiť.
kalioskop
25.4.2019 15:48 | |
+12 -7
Reagovať
kuciakovu vraždu potrebovali akurát pučisti, lebo jedine im prišla vhod a to bol dôvod na čo sa im podsrilo zmagoriť užitočných pouličných i.d.i.o.t.o.v. Všetko im vyšlo tak ako chceli, akurát ten puč sa im nevydaril
johans
25.4.2019 15:16 | |
+4 -2
Reagovať
sorry že to píšem sem, ale k obrázku nad týmto článkom, kde je tá moslimka, je diskusia zakázaná.. že vraj ju budeme obdivovať.. áno, obdivujem ju, rovnako ako jej "krásu".. tá je zhodná aj s jej gestom..
kalioskop
25.4.2019 15:51 | |
+9 -5
ono je to vlastne všetko ako to bolo za komunistov, akurát v opačnom garde. Aj s tou slobodou slova, aj vtedy cohdili Husák a Štrougal na koberec do Moskvy teraz pôjde Pellegríny na koberec k bielemu otcovi do Uošingtnu. Plne sa uplatnujú slová českého novinára, disidenta Dolejšího v knihe:" Nežná revoluce, aneb historie se opakuje"
Taminocka
25.4.2019 14:34 | |
+13 -6
Reagovať
sloboda slova je v tomto médiu úplne potlačovaná. Napísala som: "A Kušnírka s tým hneď letela za novinármi". Zmazali. Druhý-krát som to napísala - a vraj až po "schválení"...Nepoužila som žiadny vulgarizmus, napísala som svoj názor a ten nepotrebujem od nikoho schvaľovať!!!
kalioskop
25.4.2019 15:45 | |
+7 -4
keby len tu , ale to vlastne v demokracii všade
kaukaz105
25.4.2019 17:08 | |
+5 -1
Demokracia je prisposobenie sa mensiny k vacsine. Len skoda ze to neplati aj pre ine mensiny na SK
michal5022
25.4.2019 14:30 | |
+10 -13
Reagovať
Prestaňte už o nich písať! Nikoho to nezaujíma, obaja hnijú v zemi a dajte nám už s nimi pokoj!
1132011
25.4.2019 14:12 | |
+17 -8
Reagovať
mali by vsetkych pustit na slobodu a zavriet toho popradskeho kripla co nas tlacil do vojny s ruskom bez priciny
slecna.marplova
25.4.2019 13:09 | |
+24 -22
Reagovať
Že tam nie je napísané ... a jeho snúbenice Martiny ... autorovi článku odpustím. Tentoraz. Ale zdá sa mi, že novinári majú nariadené, aby táto kauza sa stále ľuďom pripomínala znova a znova. A ľudia pomaly už prechádzajú tieto články bez povšimnutia. Z neznámeho novinára sa stal novodobý mučeník a národný hrdina k tomu. A čo mne osobne vadí je vystupovanie tej staršej panej a jej radikálne výroky, obviňovania a súdy. Bez dôkazov, len to, čo jej asi napísali na papier.
kalieskap
25.4.2019 13:11 | |
+8 -19
som rád trol že trpíš
PoriadokMusiByt
25.4.2019 13:08 | |
+13 -2
Reagovať
Komu nevyhovuje Anonymita?No predsa zlocincom.
PoriadokMusiByt
25.4.2019 13:06 | |
+10 -2
Reagovať
Len pod anonymitu môžete poukázať na trestné činy mafiánov a vysokopostavených činiteľov!Anonymita nesmie byť zrušená!
kamikadze11111
25.4.2019 13:05
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Daga Daniša: Fico sa hnevá. Jeho stratégia padla Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Kunám navždy zbohom: Chorvátsko chce prijať euro do roku 2024
Foto
Semifinálový sen sa vzdialil, Polášek s Dodigom prehrali aj druhý zápas
Správy o svojom
Čižnár odvolal krajskú prokurátorku v Bratislave Kopčovú: Toto je dôvod
(ilustračné foto).
Slovenskom sa preženie mimoriadne silný vietor: Na týchto miestach buďte opatrní!
Supermarket
Dcéra predavačky vidí mamu denne zlomenú prichádzať domov: Slová mladej Slovenky vás donútia zamyslieť sa
Záber
Mojsej v novom klipe facká barmana: Bývalý alkoholik má pre všetkých jasný odkaz
Nick Foligno
Foligno dostal za tento úder lakťom trest: Dištanc a aj platiť bude
(ilustračné foto).
Policajný zbor vs. mestská polícia: Čo od vodičov môžu žiadať?
Kubánsky herec sa
Sexidol Cimarro pokľakol pred krásnou Slovenkou: Pozrite na ten prsteň!
Francúzsky
Francúzsky prezident Macron: Globálny politický systém je v bezprecedentnej kríze
Marek Ďaloga (v
Marek Ďaloga končí v Sparte! Prečo odmietol nadštandardnú ponuku?
Čaputová bola
Prezidentka Čaputová priniesla Jojke neuveriteľný rekord: Toto v Inkognite ešte nezažili!