Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
11°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.04.2019, 11:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Rozvod Maroša Kramára s manželkou Natašou: Rozdelili si veľké majetky! Čo ostalo hercovi?

98 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MihaiL
24.4.2019 23:06 | |
+46 -6
Reagovať
voľakedý komedianti chodili na povozoch z mesta do mesta a boli radi keď dostali niečo na obživu...., dnes sa z nich stávajú politici, prezidenti...., asi v tom stredoveku boli ľudia omnoho múdrejší ako mý dnes...,
PIMP989
24.4.2019 21:00 | |
+77 -7
Reagovať
Mimochodom, tento opozičný trubiroh bol za socíku vzorný SZMák a pchal sa komančom do análu, ako sa len dalo. A dnes si bude otvárať papuľu, ako sa tu zle žije, zatiaľ čo za náročný výkon komedianta zarába nemalé peniaze. Nech sa odsťahuje za Kemkom na druhú stranu hranice a založí si divadlo tam.
usakoliva
24.4.2019 20:12 | |
+44 -4
Reagovať
...vo vile PREVADZKUJE DIVADLo,alečo...veď tvrdil, že to len občas kamaratom niečo zahra...Klamár...a lístok stojí cca 70 EUR!!
yokoono123
24.4.2019 19:23 | |
+27 -20
Reagovať
mohol by pasovať k čapútovej,tam by nemal problém s delením
yokoono123
24.4.2019 19:24 | |
+19 -7
a sú spolu veľmi zaslušnení aj politický!
yokoono123
24.4.2019 19:27 | |
+26 -14
a mohli by jednu nehnuteľnosť pustiť Ficovi,lebo nebude mať kde bývať!
Intermediary
24.4.2019 18:38 | |
+9 -57
Reagovať
Z Ruska kde žijú zdegenerovaní samohonkári nikdy nič dobré neprišlo. Maroš to zistil až teraz.
PIMP989
24.4.2019 20:54 | |
+30 -1
Interko, komediant Maroš zistil už dávno, že nič lepšie, ako Nikitinova dcéra sa na takého dilina nenalepí. Tak netrep zase dve na tri.
Hjurem
24.4.2019 15:39 | |
+32 -134
Reagovať
Kramár, často označovaný za sex-symbol, obletovaný mnohými krásnymi ženami si vzal za manželku tak antisexuálny , mdlý a nezáživný typ ženy. Pri jeho práci a povahe má môj obdiv, že s ňou vydržal tak dlho.
Intermediary
24.4.2019 16:20 | |
+14 -98
Drevenú ku--rvu s ruskými koreňmi.
trebato
24.4.2019 17:00 | |
+75 -9
Hjurem ak si skutočne žena tak si poriadna k r a v a.Človek si vybera PODLA SVOJHO VKUSU NAPR.PO TVOJOM PRÍSPEVKU BY SOM DO TEBA ANI NEKOPOL za tvoje hodnotenie Marošovej manželky bral si ju ON a tvoj názor na úrovni imbe-cila je úplne irelevantný.Keby si počúvala svojho stareho otca určite aj on hovoril 100ludi-100chuti a ako može takato k-r-av-a hodnotit dlžku ich spoločneho vsťahu to už nepochopi žiaden trol.Zober si ak si slobodna /myslim že ano,kto by o teba kopol/ tu Intermediaryho ste na rovnakej úrovni,obaja úbožiaci.
DebiI
24.4.2019 17:10 | |
+26 -10
Radšej noblesnú a solventnejšiu drevenú ku--rvu s ruskými koreňmi, ako frigidnú spuchnutú mrochtu z KFC/McDonald...
Hjurem
24.4.2019 17:49 | |
+5 -37
Trebato, rozložím tvoj nick: treba-to najskor pochopit, co iní píšu a potom podráždene reagovať a nadávať. Mala som o tebe vyššiu mienku. O to či o mňa niekto zakopne sa ty nestrachuj. Ja nehodnotím ich vzťah, naopak, skôr je pre mňa prekvapením, že človek ako Kramár, ktorý bol celé roky obletovaný ženami, fanynkami vydržal pomerne dosť dlho v manželstve so ženou, ktorá rozhodne nie je žiadna krásavica, ani sexuálny vamp. Možno som to napísala trochu hrubo, ale inteligent pochopí ako som to myslela, čo teda asi nebude tvoj prípad. Apropo: vyjadrila som svoj názor na Natašu podstatne prijatelnejším spôsobom ako si tu počastoval ty mňa. Ak ideš niekoho poučovať, tak sa tak v prvom rade správaj ty sám. Inak je tvoj koment hodný lajna.
tusom1
24.4.2019 18:52 | |
+39 -5
hjurem, mal som o tebe lepsiu mienku. pokladat kramara za sex symbol moze len homosexual. obletovali ho len kvoli peniazom lebo sam kramar bol stetka ktora bola varena pecena za komunistov a teraz je liberalny tutmak ktory sa za peniaze bude pretrcat a mudrovat aj na podiu na namesti ked uz nema na to aby nieco zahral. herec je len priblbly sichnik ktory plni iba priania scenaristu a rezisera. to len taka duta makovica ako ty poklada cirkusanta za umelca.
jamur
24.4.2019 21:00 | |
+31 -3
vec vkusu, mne sa ona paci a on mi je dost protivny
Hjurem
24.4.2019 22:12 | |
+5 -5
Tusom :) kde som napisala, ze ho ja povazujem za sexsymbol. Moj typ to nie je ani nahodou. Pisala som, ze je oznacovany za sexsymbol, co rozhodne nemozes popriet. Je. Takze dalsi co sa vzrusuje skor nez je to nutne.
hausbau
24.4.2019 15:39 | |
+57 -9
Reagovať
Nikdo si do hrobu miliony nezoberie,taky je uz zivot,a nic netrva vecne---
Hjurem
24.4.2019 15:51 | |
+39 -20
Toto sú také reči od veci. Ani chudobu si do hrobu nezoberieš. Ani deti, ani lásku, ani svoj dom......tak Ti potom vlastne nič z toho netreba ani za života.
UFOLOG777
24.4.2019 15:12 | |
+96 -10
Reagovať
Jeho peniaze ma nezaujimaju. Prajem mu ich. Divim sa, ze s nim zila. Ved to je slizolin hnusny
DebiI
24.4.2019 15:20 | |
+11 -45
...a hnusný slizouni nemajú právo na lásku, alebo ako si to predstavuješ? Vari ty máš právo rozhodovať o tom, kto a s kým má žiť, či ho milovať a mať s ním potomstvo? Úbožiačik...
karolina322
24.4.2019 14:51 | |
+37 -18
Reagovať
Neviem teda...ale nieje toto zasah do sukromia. Co maju lebo nemaju ake majetky. Trapne
DebiI
24.4.2019 15:24 | |
+14 -22
Praobyčajná závisť škrabáckych press titútov bulváru NČ! Oni nikdy mať nebudú ani tisícinu z toho, čo on, ale závisť nepustí, tak treba národu predstaviť triedného nepriateľa! Lenže zabúdajú na to, že tento komediant tie majetky nezískal vratkami DPH, či značne predraženými štátnymi zákazkami, alebo kamufláciou dotácii z EU fondov, ale svojím kumštom a vlastnou drinou! Chcel by som vidieť jedného jediného pisálka z redakcie NČ, či by zvládli ten hektický život z nakrúcaní, vystúpení a hosťovaní na tých projektoch, ktoré absolvoval tento komediant podľa nich s megamajetkom!!!
simeroni
24.4.2019 14:49 | |
+31 -3
Reagovať
Rozviedli sa lebo im to neklapalo v posteli Maroš ***l kade chodil len doma nie. Doma ked malo k tomu prísť sa sťažoval že má migrénu.
DebiI
24.4.2019 15:25 | |
+7 -19
...aha a ty to vieš, lebo si sa klepal od zimy zavretý v skrini v ich spálni, keď Maroško znenazdajky dokvitol domov...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bratislavský prístav – ilustračné foto
Polícia vysvetlila, prečo mlčala o prípade dobitej učiteľky, ktorú našli v prístave Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zranení boli 4 ľudia.
Nešťastie pri miešaní farieb v českej továrni: Pri výbuchu boli zranení ľudia aj samotní záchranári
Maikelly Muhlová má na sociálnych sieťach množstvo sexi fotiek.
Foto
Odvážna oslava brazílskej fanúšičky: Po góle vytasila prsia von!
Pri dopravnej nehode vodič Škody fábia utrpel viacero ťažkých zranení.
Hrozivá zrážka dvoch áut v Košiciach: Pri nehode sa zranili dvaja ľudia, jeden ťažko
Záujmy izraelsko-amerického producenta bude obhajovať známy advokát.
Wisterovej manžel si za advokáta najal Lipšica: Čo na to užialená moderátorka?
Brzdil pomocou padáka.
Najrýchlejší traktor dosiahol rýchlosť 246 km/h: Orie ako formula 1
Vodič tohto auta porušil zákon.
Vodič zdravotnej služby mal ísť rozvážať pacientov na dialýzu: Prekročil rýchlosť a nafúkal
Ministerka školstva Martina Lubyová
Zmena u ministerky školstva: Lubyová vstupuje do SNS
Slovenská tenistka Viktória Kužmová.
Skokankou roka v rebríčku WTA je Gauffová: Ako sa darilo Slovenkám?
Oleg so svojou študentkou Anastasiou.
Ruský historik, ktorý rozštvrtil milenku († 24), to nezvláda: Pokus o samovraždu
Andrej Kiska (vľavo) a Igor Matovič
Matovič vyzýva Kisku k vytvoreniu koalície: Hrozí, že nám po voľbách ďalej bude vládnuť mafia
Na snímke členovia výboru hlasujú počas zasadnutia Ústavnoprávneho výboru.
Predĺženie moratória na prieskumy Ústavnoprávny výbor neodsúhlasil
Hustý dym zakryl svetoznámu panorámu v Sydney.
Sydney zahaľuje mrak hustého dymu: Známe dominanty mesta sú zakryté