Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 8.
Lýdia
30°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.04.2019, 14:59 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Agáta Prachařová čelí šokujúcim správam: Podviedol ju manžel počas nakrúcania Talentu s Mórovou?!

138 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Vasniia
24.4.2019 12:01 | |
+9 -2
Reagovať
Jedno je iste,ze Diana si s Pracharom rozumie a boli by super apr.Vsak to vidiet na talenet,ako sa ho stale dotyka a ma ho rada.Ale ci s nim spala,to vedia oni dvaja.
mirandus
24.4.2019 12:52 | |
+5 -1
hej, mohli by sa k sebe hodiť, ale on je tuším o 10 rokov mladší...či by to bolo aj na dlhšie?
Goryvlad123
25.4.2019 16:26 | |
+1 -1
Samozrejme... jak dve hrozná.... on je hrozný a aj ona hrozná...
parondi
24.4.2019 11:02 | |
+26 -5
Reagovať
Tá by prekotila aj Lasicu je to sexuálna príšera,ktorá sa vyspala so všetkými sexsymbolmi našej hereckej scény.Z očí jej pozerá 7 ko ko t o v.
vladimir_vladimirovic
24.4.2019 11:11 | |
+16 -3
no a co ved nech si uzije kym moze
Vasniia
24.4.2019 12:05 | |
+1 -6
parondi Skludni hormony a zapni si pecko,ktore ti z oci pozera.xi xi
trebato
24.4.2019 14:27 | |
+2 -4
parondi ty si bol pri každom či jedna pani povedala a 17 debi-lov statočne pritakava,čo ste to za šmejdi?/Tými sexsymbolmi si ty chudačik vlastne koho myslel,to je ich tolko?Teba ten nový čas poriadne zmagoril,no čo ked na ine nemáš./
trebato
24.4.2019 14:28 | |
+4 -1
mr.parondi-Jej pozera 7 a v tvojich topanach stojí len jeden,ale kam chytiš tam ko-ko-t.
250918
24.4.2019 10:36 | |
+19 -2
Reagovať
Čo Slovák, to súkromný detektív. Pán nemal iné starosti iba špehovať. Asi ho to baví.
bleskuu
24.4.2019 09:56 | |
+5 -7
Reagovať
Morova, tahaj na detektor lži a dokáž že si nebola v tom hoteli v čase, keď tam spal ujo Prachar, pokiaľ máš čisté svedomie tak smelo do toho, pretože ľudia ti neveria, a pokiaľ máš pochybnosti o fungovaní prístroja, nuž vedz že sa to v súdnictve môže použiť ako nepriamy dôkaz
paIiak2
24.4.2019 10:30 | |
+14 -2
a koho zaujima co si myslia ludia ona moze yabat na ludi... a ty si vyser oko
felicitee
24.4.2019 12:01 | |
+7 -0
blesku, si normálny? Mórová si môže robiť, čo chce, je slobodná. Si na zlej adrese-kto je tu zadaný, je Jakub.
bleskuu
24.4.2019 13:22 | |
+3 -4
Som normálny, chcem aby testom na detektore lži potvrdila, že klame. Nech sa k tomu postaví ako riadna a sebavedomá žena, a pripusti že mala pomer so ženatým. Prachařa ugriluju české médiá, to je jasné, ale na neveru treba dvoch vinníkov. Na to pamätaj, feličita.
felicitee
24.4.2019 08:25 | |
+42 -3
Reagovať
Mórová, tým že je voľná a nemá zásadu, že zadaní partneri sú tabu,tak koná ako koná. Ale kto má chrániť svoje partnerstvo a manželstvo? Nie náhodou tí, ktorí sú vo vzťahu? Viem, to podľa seba, že ja som tá, ktorá odmieta zadaných mužov, ktorí mi vešaju na nos rozprávky typu: som nešťastný, žena mi nerozumie, nechce sex a blabla.
mirandus
24.4.2019 10:46 | |
+9 -6
máš pravdu, ale aj nezadaný človek, čo má chrbtovú kosť hľadí na to, aby nerozbil vzťah, lebo vždy to tak nemusí byť, že "keby som nebola ja, bola by iná", lebo práve ten jeden/jedna môže byť ten, s ktorým sa rozhodne prvý krát podviesť...
Vasniia
24.4.2019 12:04 | |
+4 -2
Vsetci muzi su vaginokopovia,u ich ie je nevera ani vasnive bozkavanie s inou.Maju uplne ine premyslanie.Oni si potrebuju zahnut a aj to robia a robit budu.Preto je tolko s t e t i e k.
felicitee
24.4.2019 12:04 | |
+5 -1
miran, je to jasné, ale kto má ochraňovať vzťah ak nie tí čo sú vo vzťahu? A stáva sa, že utaja, že majú partnerku, či partnera, ak si chcú vyhodiť utajene z kopýtka.. a iba šikovná žena to vyzistí.
mirandus
24.4.2019 12:57 | |
+3 -2
takže je vlastne jedno, či človek vymení partnera alebo nie...keď napr. terajší podvádza, nájdem si druhého, ktorý ma podvedie dokonca možno aj o niečo skôr...no keď sú všetci takí, tak načo hľadať druhého takého istého a čakať, že to urobí aj ten, hmm??? ja som nikdy nechcela ženatého, keď som bola slobodná, tak súdim podľa toho...taký bol tabu...
kloktadlo1
24.4.2019 07:46 | |
+9 -1
Reagovať
no čo zobrali sa dvaja a každý čakal že to príde!!DD
old-debo
24.4.2019 07:41 | |
+21 -4
Reagovať
Každý máme TALENT na niečo iné.Títo dvaja sú možno dobrí v tomto.
jamur
24.4.2019 07:38 | |
+37 -3
Reagovať
DAvid je inteligentny chlap, divila osm sa, ked si bral Agatu, ona mi pride taka jednoduchsia. Na Talente bolo vidno, ze Jakub a Diana sa k sebe "maju" , az mi to bolo niekedy neprijemne, ako sa Diana po nom sapala
jamur
24.4.2019 07:38 | |
+18 -4
pardon, Jakub je inteligentny chlap
vali69
24.4.2019 05:59 | |
+68 -0
Reagovať
ja si myslím že on akurát vyrovnal skore
Slobodnapandora
24.4.2019 05:36 | |
+63 -3
Reagovať
Na tom talente sa Mórova správala ako nadržaná fredka...niekto si to potom musel odsra.ť...! Naše herectvo tzv. dnešnej garnitúry je len o tom, ako dobre zahrať, kto s kým netr.tkal...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Obvinení z vraždy
Vyšetrovanie vraždy Kuciaka: S Kočnerom spolupracovali aj vysokopostavení úradníci Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Slovenský
Smola v čínskom pohári: Hamšíkova presná hlavička prehre nezabránila
V bratislavskom
Záhadná smrť v Česku: Vo výťahovej šachte našli dvoch mŕtvych ľudí!
(ilustračné foto).
Železnice reagujú na kritiku o zlom stave: Napraviť sa to dá len postupne
Speváčka
Speváčka predvádza obnažené telo: Dôvod, za ktorý jej budú tlieskať najmä ženy
Policajti
Besnenie ostravských fanúšikov v Prahe: Po štadióne lietali sudy s pivom
Samú seba opisuje
Foto
Z bývalej narkomanky sa stala modelka s kráľovskými zárobkami: Jej telo vás dostane
Burčiak patrí
Začína sa obdobie burčiaka: Ako spoznáte ten kvalitný?
Depetrisa
Z kapitána náhradník: Depetris aj tak odchádzal z Trnavy spokojný
Názory britského
Európska komisia bez obalu: Ak dôjde k brexitu bez dohody, najväčšími porazenými budú Briti
Mladému
Rekordne rýchlo to vzdal: Mladý futbalista odišiel zo Švédska kvôli zime
Oheň na ostrove
Aktualizované
Na jednom z Kanárskych ostrovov evakuovali tisíce ľudí: Požiar zasiahol aj turistami obľúbené miesto
Snímka z tlačovej
Špeciálny prokurátor o Kočnerovi: Nemáme presvedčivé dôkazy, že si objednal vraždu Lipšica