Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
6°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.04.2019, 10:10 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Ťažká kríza v manželstve Agáty a Jakuba Prachařovcov, toto nikto netušil: Rozchod na výročie svadby?!

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vanns
23.4.2019 23:02 | |
+3 -1
Reagovať
Agáta ako dievča bola hrozne nepríjemná, vrtošivá, záludná potvora. Napriek tomu na ňu leteli chlapi ako včely na med. Dnes má deti a hádam sa zmenila k lepšiemu.
MariaEuro
23.4.2019 19:08 | |
+11 -0
Reagovať
Jeden lepší ako druhý... Rozoberajú na fb každú kravinu miesto toho aby čas trávili spolu. Nech sa rozídu tiež cez sociálne siete ...😉 možno im to sudca aj odklepne.😂
henrichnemec
23.4.2019 18:56 | |
+3 -0
Reagovať
Kurv.a a trautenberg to sa nehodí co cekali pomaranče?
1959okuliare
23.4.2019 18:03 | |
+10 -1
Reagovať
Keď sú v manželstve obaja psychicky nevyzretí ĺudia, .......NIEKEDY STAČÍ IBA JEDEN(!) buď psychicky nevyzretý alebo sebecký, ktorý si hĺadí iba svojich sebeckých záujmov, tak to manželstvo skôr , či neskôr krachne. Vždy je to iba otázkou času.
lafatadellapalude
23.4.2019 15:05 | |
+7 -2
Reagovať
tak prachař mi pripada ako večne zhulený, Boh daj že sa mýlim no a Agáta mu možno plní tie zhulené sny, inak si to neviem vysvetliť. A úprimne raz som omylom, čo som bola na chvilu u našich na dovolenke a nemohla som zaspať tak som pozrela tu sprostosť, čo moderoval....Take meee out či čo to bolo ....no diky balil tam nejaku gumovu anču v priamom prenose NEJAKA Zuzanita...mne keby to spravi chlap v priamom prenose tak ho dobijem doma panvicou ....takže nemaju si čo asi vyčitať
pravda123
23.4.2019 14:22 | |
+17 -2
Reagovať
Prachar ma velke srdce ked vsetko doteraz ustal. Je mi sympaticky lebo je dobry clovek.K ich manzelstvu sa nevyjadrujem ale Jakubovi vidiet ze nieje vsetko jedno aj ked ,,srandickar''
mam.pravdu
23.4.2019 13:20 | |
+14 -9
Reagovať
dnesni muzi uz nie su muzmi. kedysi bola nevera zeny spolocnostou neakceptovatelna. a dnes? nasadzuju parohy jedna radost. ale ak on podvednie, sancu nedostane. tak treba tomuto "muzovi". tiez som nedavno riesil jedneho parohaca a nie, nepomohlo ani to, ze som mu predlozil dokazy ako ho podvadzala. on ju jednoducho chce, vsetko jej odpusti, da jej sancu a ide sa pokakat od stastia, ze ju opat ma doma, aj ked som mu ju 100x pretiahol. takyto "chlapi" si nic ine nezasluzia. si mysli, hlupacik jeden, ze teraz uz bude navzdy sekat dobrotu. :) nie! bude ho mat za este vacsiu handru, absolutne si nebude vazit, ze dostala sancu a odpustenie, akurat mu este viac doublizuje, ale tak mu treba. sucasnym "chlapom" niet pomoci, ani sa nedivim, ze sa zeny k muzom tak otrasne spravaju, uz to celkom chapem.
Feroo338-1
23.4.2019 13:30 | |
+20 -7
Nemozem s tebou uplne suhlasit. Dnes liberali vtlkaju mladezi do hlavy, ze zijeme len raz a preto v zivote treba vyskusat uplne vsetko co zivot ponuka. Liberalny bulvar uz nepovazuje neveru za nieco zle a propaguje ju ako nejaky uspech. Preto vravim, ze liberalizmus je cieleny rozklad spolocnosti a este horsie zlo ako kedysi komunizmus. Vlastne kazdy "izmus" je zlo! A co ta tyka Agaty, ta sa rada drzi svojej povesti tej najvacsej radodajky. Kazdy muz, ktory sa s nou da dokopy, vie do coho ide...
mirandus
23.4.2019 13:41 | |
+7 -3
mam.pravdu a ty si im chcel akože rozbiť vzťah a tú nevernú ženu si nechať pre seba?
bancia
23.4.2019 12:46 | |
+11 -3
Reagovať
a taká tradičná rodinka to mohla byť ( :DDDD
mojcheles
23.4.2019 12:45 | |
+39 -3
Reagovať
ona obyčajná rohož, on obyčajný hlupák. vedel koho si vešia na krk. ešte aj paroháča z neho urobila. tak mu treba
pravda123
23.4.2019 14:25 | |
+7 -4
🐭🐭🐭🐭 Jakub v ziadnom pripade nieje hlupak. Praveze je velmi zodpovedny a empaticky. Inac by sa nebol zenil. Mal dibry umysel a bol velmi zamilovany
kimbo8
23.4.2019 12:38 | |
+34 -5
Reagovať
Agata potrebuje pravidelne cocota medzi nohami a nie vedla seba
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Komentár Daga Daniša: Jankovská sa háda ešte aj s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Miroslav Beblavý, Veronika Remišová a Ľubomír Galko taktiež prestúpili do iných strán.
Štyri roky po voľbách, 40 slovenských zákonodarcov zmenilo politickú farbu: Toto sú prezliekači dresov
Zuzana sa vracia na televízne obrazovky.
Foto
Zuzana Plačková mieri do Jojky: Vlastná reality šou
2004 Sanatórium
Foto
Smutné 15. výročie víchrice v našich veľhorách: Takto zmenila Tatry kalamita
Muž skočil s radiátorom na auto a utiekol.
Foto
Policajti ho pripútali, no nepomohlo to: Ušiel im aj s radiátorom
Limes
Neuveriteľný úlovok v Antverpách: Policajti našli 1,2 tony kokaínu v limetkách
Návrhár pracoval na topánkach dva roky.
Foto
Najdrahšie topánky návrhára Christophera Shellisa: Diamantové ihličky za 350-tisíc eur
Poľký premiér Mateusz Morawiecki
Poľský sejm vyjadril dôveru novej vláde: Chcú urobiť Poľsko najlepším miestom pre život v Európe
Jeffrey Epstein
Epstein bol podľa prokurátora v noc svojej smrti v cele sám: Lekár o tom pochybuje
Handcuffs
Bývalých členov andalúzskej vlády odsúdili: Ide o rozsiahly korupčný prípad
Horacio Cartes
Brazília vydala medzinárodný zatykač na paraguajského exprezidenta: Miesto jeho pobytu je neznáme
Romeo sa objavil s frajerkou na tenisovom zápase.
Mladý Beckham s frajerkou Mimi: Romeo má prvý vážny vzťah
Top secret folder.
Ruské ministerstvo zverejnilo odtajnené dokumenty: Venujú sa Slovenskému národnému povstaniu