Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 11.
Klement
6°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.04.2019, 19:32 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Haftar, na ktorého Tripolis vydal zatykač, telefonoval s Trumpom: Jedna vec tu však nesedí

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lian1999
19.4.2019 20:48 | |
+9 -2
Reagovať
vsetko sedi ...podla planu a dohod...stretnutia a podpora z USA,Francuzska..UAE a Egypta,vojenska podpora,zbrane...konecne riesenia a nova vojna
lian1999
19.4.2019 20:50 | |
+6 -2
taktiez dalsi mierotvorca...Saudska Arabia
Antisumrak
19.4.2019 20:00 | |
+2 -15
Reagovať
S haftarom sme sluzili v cudzineckej legii 17 rokov dozadu. Bol na chlapcov a raz mi vliezol do sprchy. Najprv som ho chcel zmlatit,no potom som si to rozmyslel. Len som mu povedal, ze je to neprirodzene a mal by sa zamysliet.chvilu bol v pohode, no jak vidim, trump ho zas zviedol na uchylne chodnicky.
opiciak0000
19.4.2019 20:20 | |
+16 -5
Haftar ma 75 rokov ta ze pred 17 rokmi ti akurat tak sulino abo matovicko strcili do rici baklažan a teraz tu kazdy den vypisujes somariny .
animale67
19.4.2019 20:23 | |
+11 -2
Antisumrak masturbáčik...
Antisumrak
19.4.2019 20:29 | |
+1 -4
Hehe. Tak to bol jeho syn
Antisumrak
19.4.2019 20:38 | |
+0 -6
Hej, bol to protekcne decko si spominam, teplo si sa inak nedostali do jednotky.
Antisumrak
19.4.2019 20:41 | |
+1 -3
A ja som to tajil za svoj muzny vyraz. Tiez som sa naucil znacky aut a futbalovy tym chelsea, i ked ma to hrozne otravovalo. No lepsie ako dostat na drzku. Nam inym sa zije tazko, preto volime fica a kotlebu, lebo vedia ako na nas... Len prisna disciplina, inak to nejde.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bývalý minister obrany Ivan Šimko
Exminister k Naďovi: Ide o zastrašovanie opozície a cirkus pred voľbami (podcast) Aktuality.sk
Nespokojnosť vyhnala do ulíc desaťtisíce ľudí.
Foto
Alžírčania sa búria už 40. piatok po sebe: Masové protesty pre udalosť naplánovanú na december
Rozlúčka z kariérou priniesla aj slzy.
Foto
Cibulková zavesila raketu na klinec: Za posledné týždne som vyplakala veľa sĺz
Americký prezident Donald Trump
USA podľa Trumpa zvažujú zákaz e-cigariet mladším ako 21 rokov: Chceme chrániť deti
Francesca Tajé na zápase Juventusu.
Foto
Toto je najsexi fanúšička futbalistov Juventusu: Svetoznáma za pár sekúnd
prison bars all locked up
Džihádista zaútočil na väzenských dozorcov a ich krvou nakreslil srdce: Súd sa s ním nemaznal
Gordon Ramsay na dcérinej oslave rozhodne nešetril: Sila, koľko vysolil za vystúpenie Eda Sheerana
Gordon Ramsay na dcérinej oslave rozhodne nešetril: Sila, koľko vysolil za vystúpenie Eda Sheerana
Ošetrené ženy utrpeli pri bitke rôzne zlomeniny.
Foto
Nemocnica sa rozhodla ukázať röntgenové snímky zbitých žien: Foto č. 3 vami otrasie!
DVTK Miškovec.
Spanilú jazdu Slovana ukončil Miškovec: Belasých rozobrali v závere
Kameron Chatwell zomrel kvôli uduseniu v opitosti
Mladík († 20) namiesto žúrky zostal doma s mamou: Krutá smrť po noci strávenej pred telkou
Na snímke hráči Košíc.
Kamzíci neudržali tesné vedenie: Východniarske derby ovládli Košičania
Britský herec Sacha Baron Cohen
Britský herec naložil Facebooku: Keby tu bol v 30. rokoch, nechal by Hitlera inzerovať konečné riešenie
Chladnokrvná vražda za bieleho dňa: Muž zastrelil bezdomovkyňu, pretože si vypýtala drobné
Chladnokrvná vražda za bieleho dňa: Muž zastrelil bezdomovkyňu, pretože si vypýtala drobné