Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.04.2019, 15:50 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Dievčatko († 11) si umylo zuby, o niekoľko hodín došlo k tragédii: Osudná chyba s pastou!

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kaska639
25.4.2019 08:23 | |
+0 -0
Reagovať
vsetky zubne pasty su plne jedov !!!
janulita194
19.4.2019 16:27 | |
+11 -15
Reagovať
"ze sa mu neda dychat " - Stur sa musi v hrobe obraciat pri tej vasej slovencine..
dobry.pes
19.4.2019 18:48 | |
+9 -1
slovo "dievča" je stredný rod. Datív: komu? čomu? - dievčaťu. Čiže jemu, mu, atď. https://sk.wikipedia.org/wiki/Skloňovanie_v_slovenčine
anavika
19.4.2019 16:08 | |
+11 -14
Reagovať
Ešte som nepočula,že by alergia na mlieko vyvolala anafylaxiu
chrapac50
19.4.2019 16:35 | |
+15 -7
Tak si radšej doplň vedomosti a potom píš... Neexistuje alergia, ktorá by (teoreticky) nemohla vyvolať anafylaxiu.
anavika
19.4.2019 16:38 | |
+6 -7
Teoreticky každá ,veď si sám protirečíš
milan5321
19.4.2019 16:57 | |
+11 -4
AŠ moze vzniknut kedykolvek a z cohokolvek.mozete byt testovany na rozne latky a nemusite na ne reagovat.ale pri pri krizeni potravin to moze s vami zamavat.presne to sa stalo mne.sadol som do auta a fical do nemocnice.ked som prisiel na oddelenie,mal som jazyk ako velryba a sotva som dychal.ale spat k clanku.jednemu sa divim.dieta bolo alergicke od jedneho roka a matka nemala k dispozicii adrenalinove pero.
anavika
19.4.2019 17:03 | |
+2 -6
No a čo si skrížil?
milan5321
19.4.2019 17:57 | |
+3 -3
lieskove orechy a acylpyrin.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať
Homeless dog behind bars. Animal sanctuary.
Foto
Rozkošné šteniatko sa stalo na internete senzáciou: Detail na jeho tvári vás dostane
Juraj Široký a Marian Kočner
Kočnerov mobil vydal ďalšie šokujúce tajomstvo: Nekalá výpomoc oligarchovi Širokému?!
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Ako dobre poznáte Bratislavu?
Foto Kvíz
Kvíz pre obyvateľov Bratislavy: Otestujte sa, ako dobre poznáte ulice hlavného mesta
Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal počas tlačovej konferencie na zraze výberu pred záverečnými
Foto
Výrazné zmeny v zostave Slovákov: O postup zabojujú títo muži!
Igor Matovič
NAKA ide po krku politikovi z OĽaNO, Matovič pení: Ide o primitívnu pomstu!
Na snímke slovenský cyklista Peter Sagan.
Foto
Tourminátor má v Madride svojho dvojníka: Na Sagana použili 70-tisíc kúskov lega