Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.04.2019, 18:20 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Celé si to naplánovala?! Unikli 5 rokov staré poznámky vojvodkyne Meghan: Toto Harryho položí!

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
majana20
6.5.2019 19:40 | |
+2 -0
Reagovať
Je zrejmé, že Harry ťahá za kratší koniec...Meghan je veľmi dominantná....točí s Harrym... dokedy....? Je to ako s Charlesom a Dianou.... účelový sobáš ale zo strany Meghan.....
bodeka
27.4.2019 16:29 | |
+27 -0
Reagovať
herecka,je len herecka,vsetko to len hra,ved sa Hary spamatuje ale uz bude neskoro.
Jedon
18.4.2019 17:13 | |
+35 -4
Reagovať
Meghan je mulatka , že ju vôbec akceptovali ,to je mi divné, takto pošpiniť líniou čistej, kráľovskej krvi..No fúúúúúúj!
DiveHusi
18.4.2019 11:58 | |
+19 -28
Reagovať
Sionisti potrebujú prekryť, že práve cesta Kate Goldsmith (Middleton) na britský trón bola premyslene vydláždená.
wales
18.4.2019 14:59 | |
+19 -4
Aaaa zabudla si dodať že to Soroš. .
DiveHusi
18.4.2019 15:22 | |
+3 -26
Zabudla som dodať, že katolíčka Meghan je veľkou hrozbou Plánu, preto bude neustále pod paľbou sionistických médií.
Susan113
18.4.2019 09:50 | |
+22 -60
Reagovať
Na Meghan vytiahnu absolutne vsetko a Kate je za svaticu, vid. aj komentare nizsie..Meghan ma byt vypocitava, lebo napisala, ze chcela byt princezna, ale to, ze Kate isla cielene na skolu, kde studoval princ Viliam len preto, aby ho zbalila je ok hej? Cielene sa mu vtierala do priazne az dosiahla svoje...ale to uz sa spomina minimalne, pretoze Kate drzi hubu a krok, lebo Kate je konvencna, lebo je biela, lebo ma dokonalu rodinku...ludia trosku viac citajte a potom kritizujte a porovnavajte
Animak2
18.4.2019 11:32 | |
+55 -4
Pretoze Megan je postelna karieristka. Precitaj si o nej ako sa chovala k byvalim... alebo si kukni suits. Uz tam mi nebola sympaticka, ale vravim si, hra svoju rolu. No nehrala len to...
zvon
30.4.2019 13:46 | |
+2 -6
Susan píše pravdu, neviem prečo to jej mínuskovanie, kata nielenže išla na školu len preto, lebo tam išiel vilko, ale dokonca na "módnej prehliadke" na škole sa producírovala v priesvitnom habite, aby si ju všimol. Nerobila to z čírej vypočítavosti?
Lignum
18.4.2019 09:29 | |
+29 -1
Reagovať
Nie je na tej fotke Michael Jackson ?
sickwokmove
18.4.2019 07:29 | |
+63 -4
Reagovať
zaostalost a primitivnost naroda v USA sa prave prejavila naplno.
wales
18.4.2019 06:36 | |
+16 -19
Reagovať
Napadá mi že na svadobných fotkách pôsobili šťastne. Otázne je či im dovolia byť šťastnými. Ak by sa podobný denník našiel o čom mám veľké pochybnosti, zverejniť ho je vrchol chrapúňstva..
Hjurem
18.4.2019 00:41 | |
+39 -58
Reagovať
A co je na tom zle, ze tuzila byt princeznou a nakoniec sa nou aj stala. Byonce chcela byt vzdy spevackou a je nou. Ja mam tiez chlapa ktoreho som si najskor vyhliadla pricom on ani nevedel, ze ja existujem. Vsak je to nejaky prirodzeny postup, ze ideme za tym co sa nam paci alebo nas laka. Haryho take nieco nemoze polozit, skor sa moze trapit tym ako vsetci len hladaju spinu na Megan v snahe očiernit ju a rozdelit ich.
wales
18.4.2019 06:30 | |
+44 -3
Aby som si vedel urobiť obraz, potreboval by som ešte poznať názor tvojho chlapa.
tanaPD
18.4.2019 18:16 | |
+9 -6
wales nazor jej chlapa? asi takyto : zacala ma prenasledovat dedinska slapka. ale co uz , dobra v postely a moc lepsich tu nieje, tak co.
renes1
17.4.2019 23:36 | |
+89 -3
Reagovať
plebejka z ameriky to berie ako serial Dalas.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Daga Daniša: Fico sa hnevá. Jeho stratégia padla Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Odvolaný
Foto
Fusko nepozná dôvod svojho odvolania: Odchádzam s dobrým pocitom
Johnny Mečoch
Sláva miliónového tanečníka Johnnyho Mečocha je preč: Vo výpredaji za 5,50 €
Hlavné mesto má
Bratislava aj župa sa pripravujú na zimnú sezónu: Ako sme sa vyzbrojili na zimu
Judita (16)
Posun v prípade vraždy študenta Tomáša († 16): Polícia ukončila vyšetrovanie, aký je záver?
Tréner anglickej
Nemilosrdný trest pre Sterlinga: Má formu, dáva góly ale hrať nebude!
V zápase medzi
V tretej lige padol krásny gól: Brankára nachytal z vyše 40 metrov!
Uplakáná Lucka
Lucie Bílá na ten telefonát nezabudne: Po tom, čo jej frajer oznámil, prepukla v plač
Robotníci dávajú
Robotníci v Bratislave sú v plnom nasadení: Vianočné trhy otvoria brány už o 10 dní
Na raritný
Foto
Bratislavčanov čaká na cestách najmodernejší kus Československa: Unikátny trolejbus navrhol svetoznámy dizajnér!
Požiadal ju
Požiadal ju o ruku na ozaj čudnom mieste: Teraz sa idú všetci pretrhnúť, aby im mohli zorganizovať svadbu
Elitný kenský
Kenský vytrvalec dostal prísny dištanc: Stopka za doping na štyri roky!
(ilustračné foto).
Meteorológovia varujú pred dažďom a silným vetrom: V týchto krajoch to bude najhoršie