Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.04.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kramár prehovoril o krachu vzťahu: Rozvod za 20 minút a slová, ktoré exmanželku Natašu zabolia!

173 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
babickaNemcovych
18.4.2019 13:31 | |
+73 -13
Reagovať
Tak Kramár hovorí o svojej manželke veľmi pekne - to sú slová, ktorá majú Natašu zabolieť? To je vysoký level profesionálnej žurnalistiky!
s.mx
18.4.2019 13:38 | |
+28 -4
Omyl. Level jedine bulvárneho odpadu. To so žurnalistikou nemá vôbec nič spoločné. Len s babskými pletkami na lazoch. Točiť o kom o čom čo kedy kde ako s kým. Teda o ničom.
usakoliva
18.4.2019 16:36 | |
+16 -0
Zaboli ten jeho citat s rehotom, nič netrvá večen,ani ...
zvedavy32
18.4.2019 13:25 | |
+79 -3
Reagovať
V manželstve, v ktorom je jeden z partnerov známa osoba pohybujúca sa stále v kruhu krásnych a po peniazoch túžiacich mužov, či žien, musí byť ten druhý z partnerov nekonečne tolerantný, lebo takéto manželstvá nemajú budúcnosť. Aj tak to utiahli dosť dlho...Dnešné manželstvá tzv. celebrít nebývajú ani na jedno volebné obdobie :-)
Intermediary
18.4.2019 13:33 | |
+37 -8
To nebolo ani tak dlho. Tam už tom škrípalo dávno. No len to tutlali.
jamur
18.4.2019 13:21 | |
+114 -8
Reagovať
SOm zvedava, aka slecna bude pri nom, ked bude chory a v problemoch.
autoland
18.4.2019 13:22 | |
+75 -2
Ta, ktora bude na testamente...
zaneta.knizna
18.4.2019 13:07 | |
+154 -56
Reagovať
Zase na ku revníctvo starého muža doplatila manželka a deti. To je hnus. Ale liberáli jasajú, pre nich ku revníctvo je štandard a normálnosť. A normálny verný muž je dačo nepredstaviteľné.
autoland
18.4.2019 13:21 | |
+96 -34
a medzitym nejaky ozraty krestansky muz tlcie doma zenu aj deti - niet nad tradicie. Akoby sa krestania nerozvadzali a nechodili na potraty. To nie je o liberalizme ci krestanstve, ale len a len o ludoch.
trebato
18.4.2019 13:26 | |
+31 -16
zaneta rozved ako doplatila manželka a deti v prípade Kramara alebo navždy ty .... čuš!
zvedavy32
18.4.2019 13:27 | |
+40 -38
autoland... nemáš pravdu. V kresťanskej rodine deťom od mala vštepujú kresťanské názory a v liberálnej rodine liberálne...v kresťanskej rodine býva rozvod spravidla omnoho zriedkavejší a omnoho viac traumatizujúci, ako v liberálnej...
250918
18.4.2019 13:33 | |
+36 -14
pravda, pravda Zvedavy....v ortodoxne kresťanskej rodine rozvod neprichádza do úvahy (čo boh spojil, človek nerozdelí). A preto tak aj niektoré rodiny "kresťanov" dnes vyzerajú. len aby sa nerozviedli. aj keď v zúfalstve, ale až do smrti spolu.
trebato
18.4.2019 13:34 | |
+12 -8
zvedavy a si si si istý že v krestanskej rodine zriedkavejši rozvod je to prave orechove?Každy rozvod je individualny,niekedy unáhleny,niekedy nutný a my sme tí poslední ktorí toto majú posudzovať nechaj to na NČ tí su odborníci a TOTO určite vedia.
pupusykosic
18.4.2019 13:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
takvampoviem
18.4.2019 13:45 | |
+25 -28
V pravej kresťanskej rodine partner nepodvedie partnera, lebo si je vedomý hriechu. To znamená, že je o jeden dôvod na rozvod menej. Čiže v kresťanských rodinách je menšia pravdepodobnosť rozvodov ako v liberálnych, kde sa hlása voľnosť vzťahov.
trebato
18.4.2019 13:58 | |
+17 -10
takvampoviem pobavil si ma neviem s kým sa stretavaš ako sa tvária,atd,atd,za to čo si napisal daš ruku do ohňa?
takvampoviem
18.4.2019 14:16 | |
+21 -14
Čomu nechápeš zase? Každý je zodpovedný za svoje hriechy. Ja som napísal o pravých kresťanoch, ktorí by toto partnerovi neurobili. Nie o všetkých. Jasné???
rudychnebrat
18.4.2019 14:24 | |
+11 -20
zaneta.knizna - ti hrkoce, alebo si si nevrzla - ty stará vydra????!!!!!!!!!!
trebato
18.4.2019 16:01 | |
+14 -3
takpoviem čomu nechápem?Pretlačaš tu krestanske rodiny,ja poznam vela slušných rodin podla teba neznabohov a maju krásny život,čím sa tieto rodiny líšia od tých kresťanských,len vierou?No a ?Píšeše "menšia pravdepodobnost" to je hlupost na ultimum farari maju mat celibat a ?kde bereš tú istotu že ten ktorý ta v kostole drží na konci omše za ruku na znak priatelstva sprepáčenim "ne-šu-ka"/fuj to slovo/ tvoju susedu,aj tu je nejaka pravdepodobnost/viem nevidel som tvoju susedu/.Takže to nechápem tú tvoji istotu keď hovoríš aj za niekoho koho ani nepoznáš.
takvampoviem
18.4.2019 16:33 | |
+2 -8
Vieš čo? Pre mňa za mňa si to prečítaj aj sto krát ked to nechápeš a nevkladaj mi do úst slová, ktoré som nepovedal.
trebato
18.4.2019 17:17 | |
+8 -2
takpoviem píšeš krestan si je vedomi hriechu,na čo je vlastne spoved ked si je krestan vedomi hriechu tak ho nepácha?
takvampoviem
18.4.2019 20:18 | |
+7 -1
Lebo sme hriešni a priznávame si to. Ani ja sa neodvážim tvrdiť, že som dobrým kresťanom, ale snažím sa a chcem byť lepším.
ann.ka
18.4.2019 20:36 | |
+3 -1
Však aj manželka je veľká liberálka. Ste ju nevideli na pochodoch?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
ONLINE: Po tragickej nehode pri Nitre hlásia 12 mŕtvych Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bývalý prezident
Tragédia pri Nitre zasiahla aj exprezidenta Schustera: Slová plné ľútosti a žiaľu
Premiér Peter
Premiér Pellegrini zvažuje pre tragickú nehodu pri Nitre štátny smútok
Stane sa Arsene
Je rozhodnuté: Padla definitíva Wengerovho nového pôsobiska
Keď Max hodil
Foto
Pred 9 rokmi hodil do mora fľašu s odkazom: Z odpovede, ktorá mu teraz prišla, sa nevie spamätať
Ján Mečiar (48),
Jojkár Mečiar na maratóne v Aténach: Moderátor sa prekonal
Ministerka vnútra
Cesta smrti si vzala ďalších 12 životov: Ministerka Saková povedala vetu, ktorej sa všetci obávali
Bernardo Silva
Za jeden príspevok pokuta 50-tisíc libier, Silva sa bráni: Bol to len žart!
Na snímke
Aktualizované
Smrť na koľajniciach: Z Bratislavy nejazdia vlaky do Komárna, nehoda ovplyvnila aj MHD v hlavnom meste
Autobus sa
Na mieste nešťastia zasahovali aj vrtuľníky: Leteckí záchranári ratovali chlapca (15) s vážnymi zraneniami a muža (61)
Zidane sa
Foto
Črtá sa megaprestup leta: Real Madrid pripravuje 400 miliónov eur na jediného hráča
Diabetom trpí 380-tisíc pacientov: Ako rozpoznať cukrovku u dieťaťa?
Zaľúbená: Karin
Moderátorka Karin Majtánová priznala svoj najväčší prehrešok: V jej slovách sa nájde nejedna žena