Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.04.2019, 06:55 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Indický robotník prežil pracovný úraz bez následkov: Hlavu mu prepichla tyč

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ello_Nice
18.4.2019 16:09 | |
+1 -0
Reagovať
NESTALO SA MU NIC LEBO NEBOLO CO POSKODIT, NEMAL TAM NIC :-)))
Lemon6666
16.4.2019 08:22 | |
+7 -2
Reagovať
Toto su doktori nie ti suflikanti co predpisuju ***ky na preliecenie a nie vyliecenie
duvar
16.4.2019 08:18 | |
+5 -7
Reagovať
"bez následov" - ako sa to vezme. Niečo podobné sa už stalo, a dotyčný "bez následkov" bol zrazu iný človek - mal iné správanie.
duvar
16.4.2019 09:31 | |
+3 -1
preco tie minusky?
igor___simko
16.4.2019 07:39 | |
+12 -11
Reagovať
prezil, lebo v hlave nic nemal, taky aj studovany arab by prezil tiez
auna
16.4.2019 07:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Creizi
16.4.2019 07:21 | |
+7 -1
Reagovať
Slovenský roxor značky RV&MD by neprežil.
Haven33
16.4.2019 07:20 | |
+40 -4
Reagovať
U nas by lekari 3 dni zistovali, preco ho priviedli do nemocnice a potom by sa ho pytali, kde si zvrtol nohu.
SVKmike
16.4.2019 07:36 | |
+6 -12
No radšej našich lekárov ako indických...
Millas
16.4.2019 07:43 | |
+18 -2
Mike..indickí chirurgovia sú špičkoví.Veľakrát som čítal ako dokázali oddeliť siamské dvojčatá,to naši chirurgovia ešte nerobili. Ostatné disciplíny neviem ako sú na tom,ale chirurgovia klobúk dole.
Bilirubin
16.4.2019 07:54 | |
+27 -1
Najprv kartu poistenca, az potom ostatne.
PIMP989
16.4.2019 07:58 | |
+9 -4
Neviem prečo máte potrebu hneď zhadzovať našich lekárov. Bol som v nemocnici niekoľko krát a vždy bolo o mňa perfektne postarané. Či už zo strany lekárov, alebo sestier. Nehovoriac o tom, že ťa u nás zoperujú kvalitní lekári v cene zdravotného poistenia, kdežto vo veľa krajinách by si sa za daný zákrok nedoplatil.
Millas
16.4.2019 08:23 | |
+8 -3
PIMP no,žeby väčšina ľudí mala zlé skúsenosti? Aj teraz nedávno som čítal ako na Slovensku jednej pani nevedeli zistiť čo jej je.V Rakúsku jej to zistili hneď..rakovinu v treťom štádiu. Samozrejme sú aj u nás výnimky.
Nihilnovi
16.4.2019 07:15
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
sitovny41
16.4.2019 07:07 | |
+16 -0
Reagovať
...chlapcisko ma železne zdravie a dobrych doktorov...
13andrew13
16.4.2019 07:07 | |
+7 -1
Reagovať
Au ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Close-up baby crib with musical animal mobile at nursery room. Hanged developing toy with plush fluffy animals. Happy
Vegánski rodičia nechali vyhladovať synčeka († 18 mes.) na kosť: Zarážajúce zistenie o matke
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať
Homeless dog behind bars. Animal sanctuary.
Foto
Rozkošné šteniatko sa stalo na internete senzáciou: Detail na jeho tvári vás dostane
Juraj Široký a Marian Kočner
Kočnerov mobil vydal ďalšie šokujúce tajomstvo: Nekalá výpomoc oligarchovi Širokému?!
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Ako dobre poznáte Bratislavu?
Foto Kvíz
Kvíz pre obyvateľov Bratislavy: Otestujte sa, ako dobre poznáte ulice hlavného mesta
Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal počas tlačovej konferencie na zraze výberu pred záverečnými
Foto
Výrazné zmeny v zostave Slovákov: O postup zabojujú títo muži!
Igor Matovič
NAKA ide po krku politikovi z OĽaNO, Matovič pení: Ide o primitívnu pomstu!