Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.04.2019, 15:01 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Známe Slovenky na udeľovaní cien: Voštinárova manželka bola poriadne sexi, vražedný výstrih Haydu

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nanapek88
16.4.2019 11:17 | |
+2 -2
Reagovať
Som za viac takýchto ankiet,nech sa len hrajkame...
motomotomoto1
16.4.2019 08:50 | |
+3 -1
Reagovať
klikol som len koli vystrihu a ceckam Karin :D
emia111
16.4.2019 08:32 | |
+4 -1
Reagovať
žiadna sláva siat
2archer
16.4.2019 05:43 | |
+0 -7
Reagovať
Je sa páčia ku podivu šaty Alagicky iné má neohurili
2archer
16.4.2019 05:41 | |
+11 -2
Reagovať
Neviem ako vy ale Karin Hajdu čím je staršia tým viac sa podobá na Mojsejku presne tak špúli hubu
karolina322
15.4.2019 23:11 | |
+3 -5
Reagovať
Lujza😂😂 cista recesia
slecnadashwoodova
15.4.2019 17:35 | |
+20 -8
Reagovať
no, ta jasmina jak vyhukane tela a emma s tym vyrazom smutneho klauna 😄 jeezis, nemala by som, ved ani ja uz nie som bohvieaka hviezda 😄
darina25
15.4.2019 17:02 | |
+44 -10
Reagovať
Tá Zuza Šebová by potrebovala okuliare,asi chcela byť Popoluška.Obliecť takú popolavú farbu šiat k svojej pokožke to je výsledok hodný posledného miesta,to mohla tam prísť aj holá,nik by si to nevšimol
Lucifer-z-Vatikanu
15.4.2019 16:34 | |
+20 -23
Reagovať
kur vy
petkokarpina
15.4.2019 15:21
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
anavika
15.4.2019 15:24
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini okrem služby Smeru inú prácu nemal Aktuality.sk
Pápež František
Blíži sa summit o Ukrajine: Pápež František sa za úspešné rozhovory intenzívne modlí
Joaquín Sánchez.
Joaquín si na prvý hetrik kariéry počkal do 38 rokov: La Liga má nového rekordéra
Zuzana Norisová
Zuzana Norisová priznala problémový vzťah: Z nešťastnej lásky ju vyliečil iný muž!
Pri požiari zasahovalo 13 príslušníkov HaZZ s troma kusmi techniky.
Panika v Košiciach: Ďalší únik plynu v jednom z bytových domov, zasahovali hasiči
Tigre sumatrianske sú najkritickejšie ohrozeným poddruhom tigrov.
Ohavný čin pytliakov V Indonézii: Ulovili gravidné tigrice, ich embryá si dali do nádoby
Hráč FC Barcelony Lionel Messi sa teší z gólu počas zápasu 15. kola La Ligy Atletico Madrid - FC Barcelona.
Kouč Barcelony prehovoril o Messiho konci: Visí to vo vzduchu
Desiatky demonštrantov upozorňovali na únik ropy v Brazílii.
Foto
Na brazílskom pobreží masívne uniká ropa: Desiatky demonštrantov vyšli do ulíc
Nicole sa rozhodla pre dobrovoľný odchod zo sveta.
Otec išiel na prechádzku so psom, všimol si zástup policajtov: Keď sa dostal dopredu, odhalil krutú pravdu
Margaréta vyhrala šou Česko Slovensko má talent.
Víťazkou Česko Slovensko má talent je speváčka Margaréta: Pošlite jej otázku, odpovie ONLINE!
Magda má s Jánom dcérku Ninku.
Foto
Futbalista Ďurica rieši krízu vo vzťahu so Šebestovou po svojom: Prichytený v náručí sexi maliarky!
Testy na ľuďoch by mohli byť možné v priebehu troch až piatich rokov (ilustračné foto).
Sen mnohých žien môže byť skutočnosťou: Vedci vyvíjajú antikoncepiu, ktorú stačí užiť raz do mesiaca
Piero Terracina
Zomrel Piero Terracina: Jeden z posledných Židov v Taliansku, ktorí prežili tábory smrti