Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.04.2019, 18:10 | Šport | Hokej

Diskusia: Hokejista Kozák a jeho Nela opäť provokujú: Najerotickejší záber z dovolenky

34 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dr.gonzo
15.4.2019 17:07 | |
+2 -0
Reagovať
no čo muia existovat aj taketo husičy na pobavenie , koho by si zbohatlíci bravali na jachtu a do virivky? Nelinka ideŠ. Ja by som ti zaplatil kľudne ale nechal by som si max vylizat veniec a fuknut si troška koksu z tej prdelky.....
Negativec
15.4.2019 09:53 | |
+31 -1
Reagovať
Uz len cakam kedy sa odfoti ako S. E. R. E na zachode, a výsledok jej snazenia. Fotit rit to ano, aj kozy. Ale pobavim sa, nelina uchylka pohar sektu, sumiveho ci sampusu v ruke, kupelna ako atelier, v tom lepsom pripade vytah... Vypulena prdel ako by inak chodit ani nevedela a este aj ten chlapec takemu trendu podlahne. Nabuduce nech sa vytoto a porovnaju kto ma vacsiu kôpku.
malavila77
15.4.2019 02:10 | |
+19 -3
Reagovať
ja nepoznám ani Nelu ani Kozáka a naj ero z dovolenky mám doma v albume...paráda
copy
14.4.2019 23:56 | |
+11 -1
Reagovať
Nela Slováková, vítězka reality show Hotel Paradise a účastnice unikátního dokumentárního cyklu neohroŽENY si nechala zvětšit prsa silikonem. Operaci prováděl letos v polovině října plastický chirurg Lukáš Frajer z renomované kliniky Perfect Clinic. Nela toužila po pevných, ale zároveň přirozeně vypadajících „trojkách“ a podle lékaře nebyl důvod jejímu požadavku nevyhovět. Vše proběhlo v pořádku, Nela už je i po rekonvalescenci, a s výsledkem je velmi spokojená.
pavol.kumpan
14.4.2019 21:25 | |
+5 -17
Reagovať
Kto nieje spokojný sám so sebou, hľadá stále chyby na druhých.
Betty43
14.4.2019 21:22 | |
+29 -2
Reagovať
co uz je na nej pekne a na ziarlenie tvar ma ako vajco
DebiI
14.4.2019 20:56 | |
+65 -6
Reagovať
Ciboha! Taká mladá a cecky jej visia sťa osemdesiat ročnej starenke! A to nechcem uraziť žiadnú starenku, božechráň!!! Keď ju zoberie zozadu, tak jej tie cecky musia monokle narobiť!!! Nevie čím to je, ale dnešné mladé fiflenky majú také lajdáky, ako za socíku teta po piatom pôrode! Bradavky na milimeter od opasku, strie na zadnici a ceckách, že by sa v nich aj redkvička urodila. Nuž a chlapec keby si radšej tréningov hľadel a v repre lepšie hral, lebo od čias Bondru, Hossu a ďalších chalanov to s naším hokejom ide dole vodou! Ani sa nečudujem, keď na zápasy nastupujú mľandravé krasotinky fotríkov podnikateľov, ktorí si svojimi pupušami plnia svoje detské sny...
pavol.kumpan
14.4.2019 21:48 | |
+3 -25
No z tvojho komentára priam srší to, čo som písal nižšie... Inak neviem kade chodíš, ale veľa dievčat a žien sa o seba stará a cvičí, športuje...Rozhodne to nie sú mľandravé krasotinky. Sú aj také, ale nevidím dôvod ich kvôli tomu urážať, je to ich vec ako žijú.
pavol.kumpan
14.4.2019 19:51 | |
+14 -78
Reagovať
Chlapci, ste trápni, dobre viete, že je to typ ženy, na ktorú sa môžete len pozerať, a ticho slintať... Tak ju aspoň pourážať treba a hrať sa, ako ňou opovrhujete 🙃🙃🙃 Niektoré dievčatá zase žiarlia... Ale nenájde sa ani jeden, kto im dopraje? Smutné
PIMP989
14.4.2019 20:08 | |
+64 -6
Práve naopak, táto žumpa a jej podobné majú svoju taxu. Povedzme 2 a pol na noc a môžeš byť aj traktorista z Vráblov.
Hjurem
14.4.2019 20:45 | |
+57 -1
Pavol neprehanaj. Nieje ani pekna ani nijak zaujimava. Skutocne niet na co ziarlit.
DebiI
14.4.2019 21:00 | |
+36 -4
Paľko chúďatko nadržané! Ja na takúto škapu ani nemrknem, nieto ešte aj slinu pustiť! Veď to by bol hriech a kolosálna urážka mojej partnerky! Moja mamka vravievala, že keď mám ísť do pekla, tak na poriadnej paripe, ale toto tu je šeredná lúdra z V.cenovej skupiny, keď nie zo staničného bufáku, ktorá pôjde aj za držkovú s dvoma rožkami!!!
amazing.girl
14.4.2019 22:56 | |
+21 -2
Kumpan, Ty v kuse musis protirecit, ale tu si sa sekol. Toto dievcisko by Ta akurat tak oplulo, nema vychovu, nic, asi si ju nepamatas z tv
demokratickeslovensko
14.4.2019 19:35 | |
+47 -9
Reagovať
Za pár mesiacov tú štetku ani poznať nebude ...
Vasniia
14.4.2019 19:38 | |
+26 -2
Ale z ineho mančaftu iny poznat bude,zial.To je ako s Orviskou,tiez sa nepoucili a tieto sa vnutri vysmievaj xi xi Ako lahko sa taki chlapci zbalia.
DebiI
14.4.2019 21:10 | |
+24 -3
Vasniia, chlapci, čo sa naháňajú za kotúčikom gumy, či zošívanou loptou, toho veľa do kotrby nepobrali! Maximálne si kúpia nejaký ten titul, aby po skončení behania sa mali kde zašiť. Nestretol som ešte vrcholového športovca, ktorý by vedel vypočítať derivácie zloženej funkcie, či javy nukleárnej fyziky...
amazing.girl
14.4.2019 22:58 | |
+16 -2
A naco by pocital derivacie? Nepotrebuje to
anavika
14.4.2019 19:33 | |
+14 -7
Reagovať
A ten čo komu urobil?????
DebiI
14.4.2019 21:11 | |
+25 -1
Zle si vybral, alebo len zobral, čo sa mu zvýšilo...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Predseda strany ĽSNS Marian Kotleba (vľavo) odchádza z tlačovej konferencie po rokovaní s lídrom mimoparlamentnej
Spájanie harabinovcov a ĽSNS sa skončilo fiaskom, Kotleba odišiel z konferencie Aktuality.sk
Bývalá katalánska ministerka školstva Clara Ponsatíová (vpravo).
Škótsko prepustí bývalú katalánsku ministerku: V Španielsku je na ňu zatykač
Roger Federer.
Djokovič nemal proti Federerovi šancu: Švajčiar totálne ovládol súboj dvoch legiend
Putin a Trump sa zhodli na prospešnosti zlepšenia vzájomných vzťahov.
Putin by rád videl Trumpa na oslavách konca vojny: Pomohlo by mu to v kampani, tvrdí
Semi Truck Accident
Tragická bilancia po zrážke dvoch dodávok v Iráne: Zahynulo najmenej 28 Afgancov
Voda prenikla aj do Baziliky svätého Marka a spôsobila škody na murive budovy.
Foto
Situácia je kritická: Vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze
Študenti prežívajú neopísateľný smútok.
Aktualizované Foto
Paľba na škole v Los Angeles: Dvaja študenti († 16, † 14) sú mŕtvi, páchateľ si strelil do hlavy
Ruské ministerstvo spravodlivosti zakázalo českú organizáciu Človek v tiesni.
České ministerstvo zahraničia si v súvislosti s Člověkom v tísni predvolalo ruského veľvyslanca
man or mortician at funeral mourning
Zdrvení rodičia žalujú farára: Ako to mohol na pohrebe ich syna († 18) povedať?!
Chorvátsko-slovenský deblový pár Ivan Dodig (vľavo) a Filip Polášek (vpravo) odvracia úder americko-britského páru
Polášek sa dočkal: S turnajom majstrov sa Slovák rozlúčil skvelým víťazstvom
Car accident
Hrôza v Nemecku: Žena († 45) zhorela v automobile, strašné, kto ho zapálil
Čaputová bola hosťom v jojkárskej relácii Inkognito.
Čaputová terčom kritiky kvôli Inkognitu: Nedomyslela to?! Na prezidentku vytiahli čosi závažné
Fanúšikovia Turecka.
Ďalšie dva tímy to majú isté: Turci aj Francúzi sa už môžu tešiť na európsky šampionát