Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.04.2019, 18:10 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Srdcervúca spoveď študentky Janky o živote s anorexiou: Boj s kilami ma dostal až na psychiatriu!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Levandula21
11.4.2019 15:56 | |
+25 -6
Reagovať
Najhorsie je, ked sa mlade dievca zacne porovnavat s vyretusovanou a fotografom upravenou fotkou akoze “dokonalej” modelky. A ked tomu uveri, problem je na svete.
Vasniia
11.4.2019 15:31 | |
+14 -18
Reagovať
Tieto mlade krasky ,pre ktore je tym najhlavnejsim vyzerat dobre,su chladne a psycho osoby.Zial,ked otvoria usta,je po krase. pravaju sa dominantne,nechutne povysenecky.Ziju pre obdiv na Instagrame a to nic nevedia a zivot im uteka. Chudaci dnesni 20tnici muzi,ktori si budu hladat zivotne partnerky,Tazke veru,tazke.Syn ma priatelku krasnu Korejku a su to tie najmilsie stvorenia na svete.
UrsulaUprkova
11.4.2019 15:17 | |
+19 -6
Reagovať
Táto ochorenie je veľmi zákerné, lekári ho nevedia liečiť. Je to v hlave. Anorexia znamená nechutenstvo a mentálna....že si to nechutenstvo privodíte v hlave. Aj keby ste chceli jesť,nejde to. Predstavte si ,že idete na nejakú skúšku, maturitu, štátnicu, pracovný pohovor, tiež Vám nechutí, nemôžete do seba nič dostať,až keď je po....uľaví sa Vám a máte chuť, hlad....lenže im sa neuľaví, sú v strese, v úzkosti, boja sa. Je to boj na dlhý čas a jedine až sa "program prepne v hlave" potom sa z toho môžu dostať, ale je to náročné.Pomôcť môže veľa, veľa trpezlivosti, láska.Držím všetkým palce.
DiveHusi
11.4.2019 15:24 | |
+4 -15
Často si človek nič sám "neprivodí", jednoducho sa to stane. Pomôže disciplína, naordinovať si rozumné dávky jedla a nepopustiť. Časom sa organizmus dostane do normálu.
Wilhel
11.4.2019 15:08 | |
+12 -16
Reagovať
Mať 45 kíl nie je žiadna extrémna váha. Ja mám 41kg pri výške 168cm a to celý deň jem všetko možné. Ide skôr o to, aký má kto metabolizmus. Niekto priberie zo všetkého. Mám kamarátku modelku ktorá má 55kg, celý deň sa váži, dáva pozor na to čo zje. Pije len čistú vodu, keď jej ponúknem sladkosť tak nechce. Ale aj tak stále tvrdí že priberá.
Vasniia
11.4.2019 15:33 | |
+23 -5
Mat 41 kil tiez nie je ziadna vyhra.Je aj vnutorna obezita,aj z tych sladkosti a zaroven je to skarede 168 a 41 kil.Len kosti,otras .
vanns
11.4.2019 14:45 | |
+31 -6
Reagovať
Asi by dospelí mali vážiť slová, ktoré vyslovujú pred deťmi. Niektorým to pripadá zábavné robiť si nevinné vtipy z chybičiek detí, ale niekedy to deti ťažko zasiahne.
DiveHusi
11.4.2019 15:07 | |
+14 -4
To vôbec nie je nevinné, je to forma šikany.
Vasniia
11.4.2019 15:35 | |
+17 -3
Decka su ovplyvnene skolskym prostredim,mozete ho vychovat dobre a pride medzi magorov a je to .Zacne sa porovnavat,svoj vzhlad,spravanie prisposobovat nevychovanym spratkom atd Byvam oproti zakladne skole a je to otras,dnesne decka.Vulgarizmy,nechutnosti v ustach Rodicia by sa divili
tazkapohoda
11.4.2019 14:42 | |
+7 -21
Reagovať
Strašne rád by som sa zoznámil s nejakou anorektičkou, keď je tu nejaká nech napíše..
Java77
11.4.2019 17:35 | |
+3 -2
Ja som ešte žiadnu nevidela
Java77
11.4.2019 17:35 | |
+10 -4
Videla podla mna Silvia K
Slovanarmata1
11.4.2019 14:27 | |
+10 -14
Reagovať
Prečo nieje povolená diskusia k pánovi Harabinovi???!!! Vy špiny smradľavé cenzorské!!!!
Viladi256
11.4.2019 13:42 | |
+21 -9
Reagovať
na vine sú médiá, hlavne televízia. Regulácia je nutná....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Turecká novinárka
Tureckých novinárov prepustili na slobodu: Po ôsmich dňoch nastal zvrat
Men's shoes on
Foto
Za dizajnérsky prešľap pýtali 605€: Desivé topánky sa okamžite stali terčom vtipov
Bývalý americký
Exprezident Carter má po zákroku: Lekári mu odporučili, aby zostal na pozorovaní
Demonštrant
EÚ má toho už dosť: Demonštrantov a políciu v Hongkongu vyzýva na zdržanlivosť
Od začiatku roku
Bosnianska polícia je v koncoch a situácia je vážna: Tlak migrantov je príliš silný
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude