Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.04.2019, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Recepčnú Luciu čakal po príchode výplatnej pásky šok: Almužna za prácu v hoteli!

458 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
17.4.2019 05:55 | |
+4 -3
Reagovať
Podnikatel s hatazovymi branami Jakab RST Nitra Hrnciarovce nezaplatil mi nadcasy dal son vypoved vyhrazal sa mi bitkou an sa budem stazovat ze ma oklamal tyto Lydia su prepojeni na bodora a policiu mafia nitrianska z hrnciaroviec robia so s vami co chcu policia I'm pomoze VA's okradnut asi tak
Anonymný nick
17.4.2019 05:51 | |
+2 -2
Reagovať
Jakab Hrnciarovce Nitra RST hatazove brany tiez odrbavac riadny
Anonymný nick
17.4.2019 05:53 | |
+1 -0
Garazove brany Jakab odrbavac ludi a este sa vyhraza bitkou zamestnancom za to ze I'm nezaplati nadcasy atd.mam s him skysenost asi nejaky Bodoroc sused z hrnciaroviec nitra ma kontajty na policiy mafiu take sa vyhraza
Anonymný nick
17.4.2019 05:50 | |
+1 -0
Reagovať
Tiez son poznal yakeho podnikatela RST Jakab z Hrnciaroviec robil son u jeho of nevifim do nevidim a vyplata 2000sk este sa mi cyhrazal do telefonu ze mi hubu rozbije za to ze hovorim ze sfalsoval moj podpis na poistke hodil na MNA skodu co spisobil iny xamestnanec lebo son dal vypoved take to vyuzil Jakab RST dobry odrbavac na vyplatu polku chcel davat na ruku any odrbal danovy urad
Ello_Nice
14.4.2019 14:47 | |
+4 -9
Reagovať
KEBY SI ISLA DO ANGLICKA TAK BY SI ZA TU PRACU MALA MINIMALNE 2000£ V CISTOM,, V CANADE 1700$,, V NEMECKU 2200E, na slovensku 100E :-))))))
a.machaj
14.4.2019 14:56 | |
+15 -6
A zila by v podnajme vedla moslima jedla by cestovoviny aby usetrila co najviac pocuvala pakistanskeho sefa nemala pri sebe rodinu priatelov osral pes 2000e!! Najde si inu pracu a bude dobre nebude sa musiet ponizovat
madonna166
19.4.2019 10:58 | |
+3 -3
Zato ze ty mas taku skusenost nemusi mat iny len preto ze si to dotiahol do podnajmu vedla moslima kolkokrat je lepsi taky sused ako ozraty Slovak.
anpau21
14.4.2019 14:39 | |
+9 -0
Reagovať
Kto si pozrie výplatnú pásku vidí že tam má 10 hodin týždenne a za 20 dní nemohla zarobiť viac. Ale keďže tam sú dni dovolenky, tak predpokladám ze je na riadnu pracovnú zmluvu. Je dôležité vedieť akú má pracovnú zmluvu a či korešponduje s údajmi na výplatnej paske. Hodiny, mzda, odpracované dní podľa dochádzkové knihy a pod. Co sa v článku vôbec nenachádza. Takže ak chcete robiť takéto články tak so všetkými údajmi a recepčná ma ovládať základy účtovníctva na jedničku a vedieť si vyrátať mzdu aj sama a to potom předložit účtovnícke při sťažnosti. Tieto niektoré komentáre sú tak mimo, že až.
kapi2131
14.4.2019 13:45 | |
+7 -7
Reagovať
Samozrejme že nezarobila 100€ za 20 dní. Každému je jasné, že určite nepracovala 2 hodiny denne. A rovnako je viac ako isté, že do ruky dostala viac peňazí. Ale toto je akože diskusia? Čítať úbohé urážlivé komentáre, v ktorých sa ich autori nezmôžu na viac ako sa vulgárne vyjadrovať a primitívne zosmiešňovať priezviská politikov, ktorí dostali dôveru tých, ktorým záleží na vlastnej budúcnosti a budúcnosti tejto krajiny? Vyťahovať smiešne prehrešky oproti niekoľkoročnému rozkrádaniu tejto krajiny? Trvá to už od revolúcie v 89tom, ale za týchto pár posledných rokov už je to tak drzo okaté, že sa to už nedá prehliadať. Hlúpi ľudia si neuvedomujú, že sa kradnú peniaze ktoréhokoľvek voliča v tejto krajine bez ohľadu na to, akú stranu preferuje, teda aj ich vlastné. Rozkradnutá krajina, kde už nie je vôbec nič, tak okráda svojich vlastných občanov. Na daniach a odvodoch. Tu hľadajte problém výplatnej pásky so 100 eurami. Väčšina zamestnávateľov by svojim zamestnancom bez problémov dala oficiálne aj viac, ale následné odvody by ich zruinovali. Tak nestrieľajte zamestnávateľov, ich súčasný prístup je len dôsledkom vzniknutej situácie. Strieľate tých, ktorí túto situáciu zapríčinili.
a.machaj
14.4.2019 13:41 | |
+15 -6
Reagovať
Inspektorat prace je SKORUMPOVANA ORGANIZACIA !!! VIEM O COM PISEM POSLAL SOM JU NA MOJHO ZAMESTNAVATELA A DOPADLO TO TAK ZE INSPEKTOR PREZRADIL MOJE MENO A TESCO MA VYHODILO. Tak ze tam nehladajte pomoc
madonna166
19.4.2019 11:00 | |
+0 -2
Na to kam si to len dotiahol sa tu nejak velmi rozdrapujes
spidi2
14.4.2019 12:19 | |
+10 -10
Reagovať
Pritakavam vsetkym skurvisinom slovenska budrte mat po pici slovensko je jedna s***ta krajina na ktoru z vysoka blujem a hlavnena podnikatelov nikdy v zivote robit na slovensku
Baba1954
14.4.2019 11:30 | |
+5 -13
Reagovať
Už to tu preboha nedavajte nikto nevie ako bola dohodnuta v tej práci !zato 4 dni dookola o niejakej recepčnej ved na Slovensku neni ani prvá a ani posledná čo dostala takú výplatu!!!
DRDAMDIDAM
14.4.2019 13:42 | |
+10 -3
Za 20 dní 40 hodín? Sa stavím, že na zmluve je 40h/týždeň. Alebo nechcela dať šéfovi, tak sa jej treba zbaviť
MEGGINKA2121
14.4.2019 09:48 | |
+12 -6
Reagovať
ALE VED ONA UVIEDLA POCET DNI A URCITE PLNU PRACOVNU SMENU KDE BY BOLO ZA 20 PRAC. DNI IBA 40HODIN KED PRAVOVALA PODLA OPISU PRE PRACU PLNYM NASADENIM A ELANOM URCITE AJ NADCASI. TAKZE NIZKA HODINOVA SADZBA JE SLABA VYHOVORKA ZE CO CHCE !!!!!!!! ALE 20 PRAC.DNI NEMYSLITE ZE BY ROBILA PO 2HODINY!?!?!?!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Komentár Daga Daniša: Jankovská sa háda ešte aj s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V septembri sa budú brať.
Nečakaný zvrat v manželstve 74-ročného muža a 21-ročnej krásky: Dedko to už nevydržal!
Slovenský brankár Bostonu Bruins Jaroslav Halák (uprostred) chytá streľu kapitána Pittsburghu Penguins Sidneyho
Veľká pocta pre Haláka: Zámorský expert na gólmanov ho radí k najlepším
Auto zo zatiaľ nezistených príčin narazilo do návesu kamióna.
Foto
Hasiči zasahujú pri nehode v Dunajskej Strede, osobné auto vrazilo do návesu kamióna
I have a great idea! Handsome man keeping finger pointed upwards, making gesture with index finger
Kvíz
Máte písanie veľkých a malých pismen v malíčku? Otestujte sa v kvíze zo slovenčiny
Zľava generálny riaditeľ LESY SR š. p. Marian Staník, podpredsedníčka vlády a ministerka pôdohospodárstva SR Gabriela
Lesy SR začínajú s predajom ihličnatého kalamitného dreva: Zverejnili podmienky
Izraelský prezident Reuven Rivlin (vpravo) poveril v stredu zostavením novej vlády Bennyho Ganca.
Patová situácia v Izraeli: Po Netanjahuovi nezostavil vládu ani jeho najväčší rival
Maturanti sa inšpirovali televíznou reláciou.
Maturantky z Čadce sa nezdržali: Na svoju mladú triednu učiteľku nabonzovali dôležitú vec!
Lampard sa vrátil do Chelsea ako tréner, dohodol sa na trojročnej zmluve
Chelsea je blízko finálneho verdiktu: Ak uspeje, bude môcť nakupovať už v zime
Podpredseda vlády Peter Pellegrini
Pellegrini pri zmienke o budúcoročnom rozpočte spomenul aj najhorší scenár: To si nikto z nás neželá
Zľava podpredseda vlády a minister životného prostredia SR László Sólymos, predseda vlády SR Peter Pellegrini,
Foto
Výjazdové rokovanie vlády v Slavošovciach: Politici boli k regiónu štedrejší, než sa čakalo
Spisovateľka sa objavovala aj v upútavkách.
Evita o nakrúcaní filmu Príliš osobná známosť: Dráma na pľaci, z ktorej sa štábu tlačili slzy do očí!
Pilipínsky prezident Rodrigo Duterte
Filipínsky prezident zakázal e-cigarety, užívateľov budú zatýkať