Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 17. 7.
Bohuslav
15°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.04.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Priznanie mladého Slováka doháňa ženy k slzám: Keď si ho prečítate, bude vám do plaču tiež

139 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
BezGumy
6.4.2019 17:37 | |
+2 -15
Reagovať
Chytry vychodniar zasypany hypotekov na cely zivot ale on ma svoj byt :^]
Feroo338-1
6.4.2019 13:09 | |
+6 -3
Reagovať
Raz som si na hernom serveri vymenil zopar viet s jednou hrackou ktora mala v profile, ze zije s o 10 rokov mladsim muzom. Zo zaciatku bola velmi mila a slusna, ale ked som sa jej raz spytal ci sa jej ten vekovy rozdiel nezda prilis velky, tak sa velmi urazila a vynadala mi. Vraj on zaraba a ona je na neho plne odkazana a bude sa ho preto dalej drzat ako kliest... Ona s detmi na nom vlastne len parazitovali a ja som si spociatku naivne myslel, ze ma rada mladych chlapcov. :)
Gobeliny
6.4.2019 13:05 | |
+9 -10
Reagovať
Nedoháňa. Neplačem ani nad jednoduchosťou voliča Caputovej.
marcela242
6.4.2019 16:07 | |
+7 -4
Zmier sa z výsledkami volieb a neštekaj tu večne ohľadom toho že nevyhral tvoj smerácky idol,lebo zachvíľu zaserieš servér zo svojími nadávkami.
Bilirubin
6.4.2019 11:44 | |
+8 -8
Reagovať
Ten mladý Slovák má dúfam oblečené vypasované elastické rifle- dĺžka riadne nad kotníky. Alebo som už nemoderný a má na sebe čierne legíny. No fasa...
Bilirubin
6.4.2019 11:56 | |
+2 -8
Buk sa už ozval :-)))
Zlatica.Strieborna
6.4.2019 11:27 | |
+26 -5
Reagovať
ja mam vyzvu pre muzov ... ak ste alkaci, nasilnicki, podvodnici, ku-rev-ni-ci, hulvati ... odidte od svojej rodiny, urcite sa im bude zit spokojnejsie, ako s vami
jozo1004
9.4.2019 22:58 | |
+0 -2
Zlatica suhlasim s tebou, presne ako si to v skratke popisala, Je aj tvoj Kiska, alkoholicky ogrcal lietadlo, nasilnicky bral pozemky, podvonicil s DPH, rozviedol sa kvoli druhej.... uplne is to vystihla, a o Caputovej je nieco podobne....
dbx2
6.4.2019 07:28 | |
+23 -28
Reagovať
Clanok hodny leda tak Caputvolicov.
dbx2
6.4.2019 07:24 | |
+29 -13
Reagovať
A ked je vypocitava zena tou svinou ? To sa ako vola? Progresivna zena?
DebiI
6.4.2019 06:07 | |
+23 -22
Reagovať
Ďalší dehonestačný počin zúrivej feministickej lúzy! Zrejme je potrebné úplne zničiť mužov, aby po nich ani pes neštekol. Chápem, že metrové silikónové dildo je lepšie ako 21cm kus poctivej stoporenej svaloviny, ale čo, nechajme ich tak. Ony jedného dňa tak či tak skapú. Mimochodom, každý silikón raz splesnivie, aj ten v ceckách...
dbx2
6.4.2019 07:27 | |
+17 -9
Naco jej ponikas stoporenu svalovinu? Uplne sa na ne vykasli a nauc sa zit sam bez toho aby ta vydierali hormony. Nic jej nebudes musiwt davat, budes s kludom spavat a ona nech si ten svoj feminizmus aj s vaginou strci do vykladu. Nic nenastve zeny tak ako nezaujem a ignorancia.
poluciana
6.4.2019 00:11 | |
+12 -13
Reagovať
Skvelé mamičky hlavne tá moja opitá lušta dokonca mi je jedno či chcipne alebo nie lebo nezdedím ani h0vn0. Ale tak vzdavam hold a pada mi slzička
Pokino7
5.4.2019 22:45 | |
+18 -24
Reagovať
tuctovy scifi clanok. nebudte naivne 3.14če a nemate problem. a neplačte. toto cele je len dalši vymysel. je natom pravdy tak moc ako že kučiak bol po3.14či noviar.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Americký
Trump počas stupňujúceho sa napätia rázne zdôrazňuje: USA sa neusilujú o zmenu režimu v Iráne!
Safa a Marwa boli
Stovke lekárov sa podaril zázrak: Po 50 hodinovej operácii oddelili siamské dvojčatá
Zaľúbený párik sa
Foto
Baby boom v slovenskom šoubiznise: Známa kráska je už mamičkou!
Novozvolená
Foto
Lídri frakcií v Európskom parlamente vysvetľujú: Prečo volili či nevolili von der Leyenovú?
Matteo Salvini.
Matteo Salvini o pomoci polícii: Som šťastný, že som bol užitočný pri hľadaní rakety
Vodička nehodu
Foto
Vodička z Krupiny odignorovala červenú a vošla na priecestie: Vlak aj napriek brzdeniu do nej narazil
Bývalý peruánsky
Foto
Bývalého peruánskeho prezidenta Alejandra Toleda zatkli v USA: Odmieta akékoľvek previnenia
Annegret
Foto
Nemecko bude mať novú ministerku obrany: Funkciu prevezme Annegret Krampová-Karrenbauerová
Geraint Thomas
Francúzi sa sťažujú, že technológie zabíjajú romantiku na Tour: Drsný odkaz tímu Ineos
59-ročná americká
Dvakrát ju prešiel autom, potom ju znásilnil a uškrtil: K vražde vedkyne sa priznal syn kňaza!
Gloria nedáva
Mama Gloria čelí tvrdej kritike: Odpadnete, čím kŕmi svojho 2-ročného syna
Tomáš Tatar.
Inšpiroval sa v zámorí: Tatar si vlastným fitness centrom splnil sen