Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.03.2019, 18:16 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Zdrvujúca správa pre fanúšikov: Justin Bieber vydal nečakané vyhlásenie

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Vasniia
27.3.2019 17:50 | |
+0 -0
Reagovať
Dobre urobi,od mala vystupoval, A Dara nech tiez urobi take vyhlasenie,po tom ,co natocila tu blbost Kolotoc a nevadi jej,ze dcera sa uci tancovat pri tyci.
renes1
27.3.2019 17:00 | |
+2 -1
Reagovať
vstci sme zdrveni .
PedroDeLaVedro
27.3.2019 16:07 | |
+5 -0
Reagovať
Možno to tak nie je, ale pri pohľade na fotky - alkohol a drogy sú veľmi zlá kombinácia, dlhodobo ich nezvláda ani mladé telo. Nemal si si dať pauzu od hudby, ale od týchto "jedov". Po pravde, ani neviem čo za hudbu robíš. Chýbať mi teda tým pádom nebudeš. Hlavne je sa vyhnúť neslávnemu zoznamu "Klub 27".
steve777777
27.3.2019 15:39 | |
+5 -0
Reagovať
huraaaaaaaa
bohuznamy
27.3.2019 07:10 | |
+20 -1
Reagovať
ja som myslel, že prehlásil že je žena a ide brať hormóny a preoperovť sa
Galko
27.3.2019 05:30 | |
+17 -1
Reagovať
Prisaham bohu som uplne zdrveny,ale z teba novinar a tkzv autor.
volumed
27.3.2019 05:07 | |
+15 -0
Reagovať
Pokemon
Igor12345677
26.3.2019 22:10 | |
+4 -0
Reagovať
dobry pes vidis uz sme dvaja ktori sa vyvijame a stale sa citime mladi
Igor12345677
26.3.2019 22:08 | |
+8 -1
Reagovať
ja tiez niesom najmladsi a vzdy si poviem igorko si vo vyvine vyvijam sa tak mu dajme sancu je mlady
Zlatica.Strieborna
26.3.2019 21:16 | |
+2 -1
Reagovať
WTFB?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Pátranie po ženách v rozvodnenej rieke v Revúcej
V rieke Muráň našli aj poslednú nezvestnú ženu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pani Danielu  mužovo pracovné tempo znepokojuje.
Manželia Kovárovci vyvetrali krásne vnučky: Herec sa po módnej prehliadke plesne po vrecku
(ilustračné foto)
Tínedžerka porodila dieťa v nočnom klube priamo na tanečnom parkete: Neuveríte, čím sa môže pýšiť jej dieťa
Hokejisti Dukly Trenčín odohrajú zápas proti Banskej Bystrici v špeciálnych dresoch.
Pekné gesto Trenčanov: Budú hrať v špeciálnych dresoch, po zápase pôjdu na dražbu
Odborník bude súčasťou expertízneho tímu, ktorý bude skúmať príčiny nehody.
Hrozivé slová odborníka o nehode pri Nitre: Proti 30-tonovému nákladiaku nemal autobus šancu
Premiér Peter Pellegrini.
Vyšachuje Pellegrini Fica aj z čela Smeru? Veľavravná odpoveď expremiéra nepoteší
Nehodu neprežil 65-ročný chodec.
Streda trinásteho sa stala osudnou aj chodcovi z Popradu († 65): Polícia hľadá svedkov nehody
Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina Lubyová v Sobranciach
OĽaNO upozornilo na vzdelávanie rómskych detí: Lubyová sa bráni, že berie problém vážne
Študenti sa inšpirovali známym filmom.
Stredoškoláci opäť šantia pri únosoch triednej knihy: Video gymnazistov z Vrbového ťažko niekto prekoná!
Kapitán Edmontonu Oilers Connor McDavid.
McDavid pri chuti: Strelil druhý hetrik v týždni: Takto sa pohral s obranou súpera
Herecká dvojica známa z Paneláka sa objaví v novom seriáli.
Dvojica Malachovský a Štúr očarila divákov v Paneláku: Po 4 rokoch znovu spolu pred kamerou
Tréner Pavel Hapal pred odletom do Rijeky.
Foto
Slovákov pri lete do Rijeky vytriaslo, tréner Hapal strach nemal
Záplavy v Benátkach.
Benátky sú pod vodou: Starosta dal uzavrieť Námestie svätého Marka