Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
14°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.03.2019, 16:17 | Správy | Politika

Diskusia: Kiska: Ak by vláda nefungovala, vie si predstaviť predčasné voľby

187 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Myrtha1
27.3.2019 19:43 | |
+0 -0
Reagovať
Aká vláda by mala byt? Zložená z vašej novej strany? Mne sa nepozdavate, a to som vaša bývala volička. Prázdny obsah, za 5 rokov ste nedokázali vôbec nič to si musíte priznat.Okrem toho že ste sa odsťahovali do Ba a vaši ochrankari majú plne zuby toho že štvrtok a v piatok si za štátne peniaze urobíte program na východe, pôjdete navštíviť hocijakú škôlku len aby ste mali alibi, že máte pracovný program a mohli byť v pp. To bohužiaľ nie je štátne tajomstvo ...inak ak zavriem oci a keby nie lebo fico tak Maroš Sevcovic spravil pre Slovensko viac ako vy...Naletela som kampani pri vás, pri Caputovej taku chybu nespravím...Úplne mi pripomína Vás...Možno ma viac charizmy, len tiež mám pocit že si ju niekto prenajíma .....nemá moju doveru aj vy ste boli Dobrým anjelom na začiatku...napísala by som tu aj iné veci ktoré som o vás počula človek nevie či im veriť...
Unitedsa888
26.3.2019 22:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
AAPINO
26.3.2019 08:41 | |
+0 -7
Reagovať
ficov zlepenec nikdy nefungoval ako vláda...len s pomocou komunistickofašistickej propagandy pätolizačských médií vytváral dojem, že je tu vláda...
Winnstone11
26.3.2019 11:09 | |
+4 -0
Každú koaličnú vládu môžeš nazvať zlepenec. Bez ohľadu či jej šéfuje Fico, Radičová, Dzurinda alebo ktokoľvek iný. Existujú len 2 prípady vlády, ktorá zlepencom určite nie je: 1. mocenský monopol jednej strany, 2. vláda národného frontu s ústavne zakotvenou vedúcou úlohou jednej strany, ako sme poznali v komunizme. To je lepšie?
69ano96
26.3.2019 08:00 | |
+7 -0
Reagovať
neviem no, len clovek, ktori je uplne cisty a bez viny moze kritizovat, inak tichucko v kute..
bobor5
26.3.2019 10:19 | |
+2 -0
čistý nie je nikto, ani ty...
Gobeliny
26.3.2019 01:24 | |
+8 -4
Reagovať
Najhorší prezident, ale môže sa stať, že ešte za ním budeme plakať
Jerdna
26.3.2019 07:21 | |
+2 -3
Ktorý bol najlepší v tvojom prípade o tom niet pochýb. Keby mu prvýkrát nepomohol ho kresla Mikloško , tak by možno prezidentom nikdy nebol, tobôž nie dvakrát po sebe.
Winnstone11
25.3.2019 22:04 | |
+1 -6
Reagovať
Ak vláda nefunguje, treba vymeniť vládu. A nie parlament. Kde je logika?
populus
25.3.2019 22:00 | |
+1 -7
Reagovať
Nech nastúpi úradnícka vláda a rozpustí parlament. Hodne sa ušetrí avolby môžu byť v riadnom termíne ? Bez takéhoto parlamentu a aj vlády to pôjde do volieb lepšie? Veď vidí že normálne nefungujú? Danko si pletie spojencov s nepriatelmi a poslanci nevedia vybrať pár sudcov...
zeman900
25.3.2019 20:32 | |
+17 -3
Reagovať
Prezident nefungoval, porušoval ústavu a neodstúpil, tak nech si svoje rady nechá pre svoju politickú stranu.
petkokarpina
25.3.2019 20:14 | |
+17 -4
Reagovať
prasa mastné spotené hnusné
emilka53
25.3.2019 20:02 | |
+13 -1
Reagovať
Slovensko je take bohate, ze moze mat volby kazdy rok. Striedaju sa tam tie iste ksich ty, len na inych poziciach. Co sa tyka Amikov, nech si sedia za mlakou. To si chcu urobit zo Slovenska naraznikovu zonu, medzi zapadom a Ruskom? Uz sme nou boli v druhej svetovej. Moja babka najskor odvsivovala nemeckých vojakov a ked sa front otocil, odvsivovala Rusov a Rumunov. Po Nemcoch ostala sestre chodiaca babika a po Rusoch v humne slavna Katusa s municiou. Co sa tyka pana Kisku, ten by sa mal venovat rodine a nie politike. Deticky su male a este ho potrebuju. Tym chcem povedat, ze nevyzera najzdravsie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Predseda
Tusk odporúči ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens
Zranenia utrpelo
Prípad ukradnutej sanitky v Osle: Incident nemá súvisieť s terorizmom
Brutálny útok
Foto
Brutálny útok chuligánov Olympiakosu: Na ihrisko vtrhli s bejzbalovými pálkami
Newborn baby
Najpreferovanejšie mená pre deti v Česku: Žiadna zmena! Prvé priečky opäť ovládli dvaja favoriti
Hashem Abedi
Brat útočníka, ktorý sa odpálil na koncerte Ariany Grande v Manchestri: Som nevinný!
Ministerka
Lekári kritizujú Kalavskej zákon o reforme nemocníc, ministerstvo hovorí o nepochopení
Minister práce,
Andruskó chce na Richtera vytiahnuť špinu: Minister konečne prehovoril! A povedal toho dosť...
Peter Sagan.
Konečné poradie po sezóne: Ako dopadol Sagan v rebríčku UCI World?
Monika Jankovská
Je to definitívne: Smer hodil Moniku Jankovskú cez palubu!
Premiér: Boris
Johnson pozastavil prijímanie zákona o brexitovej dohode: Libra sa otriasa v základoch
Na snímke zľava
Aktualizované
Brankár Slovana na výlete: Súperovho hráča poslal nemilosrdne k zemi