Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.03.2019, 16:11 | Šport | Šport mix

Diskusia: Kuzminová sa lúči s kariérou: Sú to chvíľky, ktoré sa neopakujú

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
staramama45
24.3.2019 18:49 | |
+14 -5
Reagovať
Anastasia Kuzminová by bola skvela prezidentka SR, ale ja som osobne rada ze sa na to nedala, ako mimo politicky aktivny clovek totiz urobila pre slovensku spolocnost ovela viac ako vsetci zradni politici od 89, ma moj osobny obdiv, uctu a respekt, dakujem, dala si mi do mojho zivota pozitivne chvile, este raz uprimne ti dakujem.
s.mx
30.3.2019 13:26 | |
+3 -0
Miešať politiku so športom je dosť komické.
Anonymný nick
24.3.2019 17:29 | |
+22 -1
Reagovať
Áno, ale poďakujme Nasti za všetko.
staramama45
24.3.2019 18:50 | |
+7 -2
Dufam ze znova vystupi v BB ako minuly rok, isto pojdem!
samneill
24.3.2019 16:50 | |
+7 -7
Reagovať
Neverim ze s tym prestane. Ona proste musi makat az do odpadnutia.
staramama45
24.3.2019 18:51 | |
+7 -2
Nie je ako nasi nenazraty politici vid Bela Bugar.
s.mx
30.3.2019 13:27 | |
+1 -0
Vojtech luhár nie je nenažratý politik. Len luhár bez harakteru. Aj ked vraj rozchoduje. O tom potom.
s.mx
30.3.2019 13:29 | |
+0 -0
Nemala by naraz prestať. Len postupne. Tie štafety by na to boli ideálne. Inak po takejto x desiatok rokov sústavnej záťaži by to bol nerozum. Ved na to príde aj sama.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Následky
ONLINE: Po tragickej nehode pri Nitre hlásia viac ako 10 mŕtvych Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Súdna rada prišla o jedného člena:  Michal Mišík sa vzdal svojho mandátu
Bratislavský
Foto
Fanúšikovia ostali po trpkej správe slovenského rapera v šoku: Lepší pár sme nepoznali!
Nehoda si
Extrémne nebezpečný úsek posiaty krížmi: Cesta smrti medzi pri Nitre si vyžiadala ďalších najmenej 12 mŕtvych!
Albert Rusnák
Foto
Rusnák s Berom vedia, že jeden bod v Rijeke veľa nerieši: Pokúsia sa o veľké prekvapenie
Premiér Peter
Nehoda s najmenej 12 obeťami pri Nitre otriasla aj premiérom: Pellegrini sa predčasne vracia z Cypru
Benátky zasiahli
Foto
Benátky ochromili rozsiahle záplavy: Vyhlásili núdzový stav
Novú knižku
Foto
Dusno na krste Lehotského knihy: Slávni súrodenci sú stále na nože, ich správanie hovorí za všetko
Brankár Patrik Le
Prehre nezabránil, ale po hlavičke súpera predviedol nádherný zákrok
ZUŠ Miloša Ruppeldta Bratislava vs. ZUŠ Zvolen: 100-ročné jubilantky sa hádajú, ktorá je staršia
Foto
TOP 10 záberov, na ktoré sa budete musieť pozrieť dvakrát: Z fotky č. 6 behá mráz po chrbte
Zrážka autobusu
Aktualizované Foto
Tragická zrážka autobusu plného školákov s kamiónom pri Nitre: Zomrelo najmenej 12 ľudí
Slovenský
Zomrel bývalý cyklista Raymond Poulidor († 83): Za večne druhým smúti aj Peter Sagan