Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
12°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.03.2019, 21:02 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Podozrenia zakladateľa alergológie potvrdili výskumy: Za rozmach alergií môžu aj pôrody cisárskym rezom!

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
blavak666
25.3.2019 03:25 | |
+0 -0
Reagovať
A to je problem?!? Riesenie je jednoduche ..... muhahahahaha
prostorekost
24.3.2019 23:32 | |
+5 -3
Reagovať
prílišná hygiena v domácnosti, nečisté životné prostredie....tak čo vlastne, to mi je zas výskum...
jman
24.3.2019 22:54 | |
+14 -1
Reagovať
"Prilisna hygiena" To vysvetluje preco cigani netrpia koznymi chorobami.
Romi44
24.3.2019 22:25 | |
+6 -1
Reagovať
Plačková dojčiť nechce.Skúšali ju žienky presvedčiť,že je to pre dieťa potrebné... Všetky ktoré ju presviedčali sú vraj pixe
zaneta.knizna
24.3.2019 22:22 | |
+8 -1
Reagovať
Cisárske rezy (teraz to vyzerá ako nejaký zákusok ehm) navrhujú lekári. Rovnako aj horm. antikoncepciu aj vnútromaternicové telieska, rovnako aj rôzne zákroky a operácie... Čo už len bežný človek a hlavne, keď sa zľakne už vie? Mnohé veci zistí až potom.
vladkosk
24.3.2019 22:21 | |
+26 -4
Reagovať
Z prachu si vstal a na prach sa obrátiš, preto neutieram doma prach, čo keby to bol niekto známy..
anavika
24.3.2019 21:49 | |
+41 -3
Reagovať
Za vznik alergii môže ten hnus vo vzduchu a strave...
vanns
24.3.2019 21:43 | |
+30 -3
Reagovať
Asi to s tými alergiami nebude až také jednoznačné, aj keď to môže byť jedna z príčin vzniku alergií. Poznám totiž alergikov, ktorí sa narodili prirodzeným pôrodom a boli aj dojčení.
tojanie
24.3.2019 23:17 | |
+1 -5
Ak majú rovnaké uvažovanie ako tu prezentuješ ty tak majú mať prečo.
1959okuliare
24.3.2019 21:39 | |
+18 -17
Reagovať
Čudujem sa babám, hlupaniam, ktoré sa dávajú rezať, keď to nemusí byť. V živote by som s cisárskym rezom nesúhlasila, iba keby to muselo zo zdravotných dôvodov byť.
Laskadlo
24.3.2019 22:29 | |
+27 -19
Ja sa cudujem zenam, ktore podstupuju hodinove tortury a skoncia s inkontinenciou, roztrhanymi vaginami a hemeroidmi. Popripade s priskrtenym dietatom ci poskodenim z vakuoveho porodu. Urcite viac zlych nasledkov pre deti je z normalnych porodov. A hlupanou nazyvaj seba a neurazaj ostatne zeny...
1959okuliare
24.3.2019 23:16 | |
+18 -6
Laskadlo .... ho * v * no tomu rozumieš, prepáč. Na svete je cca 7,5 miliárd ĺudí a z toho určite 98% prišlo na svet prirodzeným pôrodom . Keď prebieha prôrod BEZ PROBLÉMOV, NIE JE dôvod na zbytočné rozrezanie brucha ženy.Každý gynekológ - pôrodník vie , kedy má pristúpiť na vákuový pôrod. Ja som na gynekológii a pôrodnici roky robila, Ty mña nemusíš učiť. ,,Najradšej " mám ĺudí, ktorí sa vyjadrujú k veciam, ktorým rozumejú, ako koza petržlenu .
tojanie
24.3.2019 23:22 | |
+3 -6
Laskadlo, o čo si koleduješ to si aj privodíš a čím neskôr o to s brutálnejším pôsobením. Jedine,že by si všetko zlé oľutovala a začala uvažovať obyčajne a ľudsky.
Laskadlo
25.3.2019 07:20 | |
+4 -3
Porod nie je sranda, je to sice prirodzena vec, no kedysi pri nom, ci na nasledky zomierala pomaly polovica zien. Dnes niektori lekari nahanaju statistiky prirodzenych porodov za kazdu cenu a potom tie zeny a niekedy aj deti tak vyzeraju.vsetky zeny co poznam a rodili prirodzene boli nastrihnute, roztrhnute a polovica z toho ma dodnes problemy, takisto par deti ma nasledok vdaka prirodzenemu porodu. Ano sekcia je velka brusna operacia je to riziko, ale rovnako aj porod. Mne otvorene povedala kamoska gynekologicka : toto nikdy nehovorim pacientkam, ale pokial nemas mat rycly porod bez nastrihnutia co ti nikto nezaruci, tak radsej sekciu. Lebo tie nasledky po normalnych porodoch su velmi velmi neprijemne.
Matka121
24.3.2019 21:19 | |
+9 -8
Reagovať
písalkovia objavili ste Ameriku? toto sa vie už vyše 50 rokov.
Kladivo69
24.3.2019 21:24 | |
+24 -5
Je fajn si to zopakovat. Niektore deti ziju doslova v sterilnej bubline, matky im utieraju ruky aj v pieskovisku. Inak je na hlavu vyhnut sa bolesti pri prirodzenom porode a "uzit si" bolest po cisarskom.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Kauza zmenky: Prokurátor Ján Šanta navrhol väzbu pre Pavla Ruska Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich
2019: Napriek tomu, že sa mu v Nemecku darilo, rozhodol sa vrátiť domov.
Michal emigroval z ČSSR ako posledný: Neveril som, že sa prevrat podarí
Pes Benny na korčuliach a s hokejkou.
Vegas pripravil divákom v prestávke zážitok: Psík Benny hokejistom!
SCORPIONS vystúpia v Bratislave: Bujará párty po koncerte v centre mesta!
Luka Modrič
Foto
Luka Modrič exkluzívne pre Nový Čas: Ja že som mal ísť do Žiliny?!
Ján o pracovné ponuky nemá núdzu.
Hviezda filmov a seriálov Ján Jackuliak má herectva už po krk: Nové zamestnanie?
Do španielskej enklávy Ceuta sa opäť dostali stovky migrantov.
Násilné vniknutie do španielskej enklávy Ceuta: Auto s 52 migrantmi prerazilo bariéry
Predseda SaS Richard Sulík
Kočner na nahrávke spomínal aj Sulíka: Pravda o vzťahu s Radičovou?!
Ukrajinskí  námorníci zostávajú vo väzbe.
Rusko vrátilo Ukrajine po roku tri plavidlá: Zadržiavalo ich od incidentu v Kerčskom prielive
Čitateľ mal na ceste nepríjemný zážitok.
Ani po tragickom týždni na cestách sa vodiči nepoučili: Šialené, čo stváral šofér strieborného auta!
Vodič šoféroval autobus linky č. 80.
Vodič autobusu MHD spôsobil v Bratislave nehodu: Policajti mu zistili zostatkový alkohol