Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 6.
Adriána
20°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.03.2019, 14:15 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Doteraz najdrsnejšie slová o pašeráčke Tereze: Český politik Schwarzenberg to povedal na plné ústa

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
samneill
24.3.2019 15:17 | |
+42 -7
Reagovať
Schwarzenberg aj Zeman ju maju v pi-ci...
Lignum
24.3.2019 15:16 | |
+52 -8
Reagovať
Prostitútky by som sa zastal. Hocikde a hocikedy. Pasáka nikdy. A obchodníka s drogami ani po piatom pive!!!!!!
Krassus
24.3.2019 15:14 | |
+60 -5
Reagovať
Ja knieža nejako nemusím, no toto vystihol parádne.
abvydavatelstvi
24.3.2019 15:06 | |
+88 -7
Reagovať
Tereza Hluskova z Uherskeho Hradiste nepasovala drogy jednou ani dvakrat ale nekolikrat ...a vzdy za to dostaly holky 10 tis dolaru ...pritom prevazely drogy za miliony korun ... Organizatori tech pasovani hledaji najivni a blbe holky v bordelech a na diskotekach ...Holka se zamiluje a maler je hotovy ...PROTO BY RODICE MELI SVYM DETEM PROJEVOVAT CO NEJVIC LASKY A PODPORY, ABY MELY ZDRAVE SEBEVEDOMI A NEPOVESILI SE NA PRVNIHO GRAZLA, KTERY JIM UKAZE TROCHU NEHY - POZORNOSTI A POTOM SI MUZE SE ZENOU DELAT CO CHCE ... a vetsinou to dopadne spatne ...
loewe
24.3.2019 15:06 | |
+54 -17
Reagovať
Po prvé, neviem ako u nás, v Rakúsku sú tieto tituly (knieža, gróf...) pomaly už 100 rokov zakázané. Kapitalisti to vyrieši li, komunisti nie. Po druhé, keď už spomínam Rakúsko, slečna si mohla privyrobiť tu ako spoločníčka. Tak ako desiatky tkz.opatrovateliek. Česť tým poctivým
Gobeliny
24.3.2019 15:16 | |
+27 -8
V Rakúsku knieža protektora nenávidia
arjok60
24.3.2019 16:04 | |
+7 -20
Závidíš, že ty si nula a on sa narodil ako knieža. Ten titul mu ako šľachticovi patri.
dudo331
24.3.2019 15:00 | |
+49 -6
Reagovať
pekne špúlila tú papulku na instagra-***ebook atd-teraz bude špúliť na pakistanske chochoty - haha
abvydavatelstvi
24.3.2019 14:58 | |
+38 -11
Reagovať
To rekl ten pravy ....Pred nekolika malo lety se stykal s nejskou mladou prostitutkou, se kterou byl i na plese ... dokonale se o ni staral a chlubila se, ze ji koupil byt a dal 200 tis kc na studie ...jak to dopadlo ..kdo vi ...novinari uz potom o tom nic nepsali, nejspis zakaz ...
abvydavatelstvi
24.3.2019 15:11 | |
+25 -6
Si to najdete v CR ..Blesk ...mate tam plno fotek i jak si ji vede domu ...potom fotky jak byla naha v hospode a obtezovali ji chlapi ...rekla i jak se s knizetem seznamila ...ze v recepci hotelu ..
renton25
24.3.2019 14:57 | |
+28 -14
Reagovať
Pražská kavárna vyvodí dôsledky za tieto neuvážené slová... veď naši aj českí slniečkári stále ziapu o nejakej liberálnej demokracii kde si myslia, že si môžu robiť čo sa im len zachce! Ale na otázku čo je to liberálna demokracia mi na Zomri nikto z tých kriplov neodpovedal lebo poznám iba demokraciu ako takú a nie liberálnu... zato som si vyslúžil vulgárnych nadávok toho najhrubšieho rangu - pekne progresívne
Gobeliny
24.3.2019 14:49 | |
+11 -15
Reagovať
Protektor Ciech, Moravy a v prípade víťazstva boľševičky aj Slovenska
scotts
24.3.2019 14:56 | |
+9 -9
zabanne je, ak absolvent skoly protekcnych estebackych deciek, ktoru prevadzkovala cccccccp kgb, nie je bolsevik. no na koliku. :-)))) http://www.poslednykriziak.sk/prominentne-komunisticke-deticky-penta-story-16/392/
Gobeliny
24.3.2019 15:18 | |
+10 -8
ten zoznam nie je úplný. aj dnes tam študujú decká slovenských prominentov
scotts
24.3.2019 15:29 | |
+6 -5
ved ho dopln, nieco ti brani? ktorych, tych sovietcikov, potomkov rsdr.? a ako je to teda s tymi bolsevikmi, protekcne estebacke decko medzi nich nepatrilo? ani spoluziaci na mgimo, ako lajcak a cele vedenie penty? ani starsi spoluziaci ako lavrov? a co teda boli, us republikani? :-)))
Gobeliny
24.3.2019 15:57 | |
+1 -9
scot, ved si to zisti sám, čo ma úkoluješ?
scotts
24.3.2019 17:04 | |
+4 -4
nikoho neukolujem, ale ty tu bedakas, ze tam niekto chyba. dopln a nebude. a ak je teda ona bolsevicka, co je potom protekcne estebacke decko odkojene k§§? :-)
mino0091
24.3.2019 14:49 | |
+8 -11
Reagovať
s týmto pánom ma viaže jeden fakt...je narodený presne ako môj otec...10.12.1937
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Marián Kočner
Komentár Daga Daniša: Rybanič udrel na mimoriadne nebezpečných ľudí Aktuality.sk
Na snímke zľava
Očakávaná voľba je tu: Kto bude novým šéfom slovenského hokeja?
Simone († 28)
Tragický návrat z kúpaliska: Simona († 28) umierala pred očami lásky
Iránsky prezident
Americko-iránsky spor sa neustále vyostruje: Washington musí zrušiť sankcie, tvrdí Rúhání
(ilustračné foto)
V Americkej krajine zakázali predaj elektronických cigariet: Mesto sa ale chváli marihuanovou kultúrou
Osobitná
Filmová hviezda Angelina Jolie je talentovaná nielen na plátne: Stala sa z nej novinárka
John Sanders
Americký komisár odchádza zo svojej funkcie: Môže za to kritika zaobchádzania s migrantmi?
Kúsok od Gibraltáru sa valil hustý čierny dym: Okamžitá evakuácia všetkých naokolo
Trump poprel ďalšie sexuálne obvinenie: Tá žena nie je môj typ
Líbyjská pobrežná
Tragický pokus dostať sa do Španielska: Zahynulo viac ako 1000 migrantov
Young woman
Zjednodušené občianstvo pre zahraničných študentov: Rusko chce schváliť nový zákon
Sonda Berešit.
Izrael už nemá záujem o pristátie na Mesiaci: Po neúspechu prišiel náhradný plán
Garbage pile in
Vedci bijú na poplach: Objavili novú formu znečistenia plastami