Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
15°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.03.2019, 12:42 | Šport

Diskusia: Nechutné správanie americkej krasokorčuliarky: Súperke rozrezala korčuľou lýtko

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jaguar77
23.3.2019 14:19 | |
+4 -27
Reagovať
Nahoda co z toho robite kovbojku .
nikalili
23.3.2019 13:32 | |
+12 -9
Reagovať
KENDI00 TY POTKAN PROVOKATÉR
kendi00
23.3.2019 13:42 | |
+6 -8
Ja som prvy nepisal,ty troll.
scipakov
23.3.2019 13:05 | |
+50 -9
Reagovať
Tomu sa dá ťažko uveriť, bude to asi nejaký hoax veď predsa USA náš vzor a priateľ!!!
kayakaya
23.3.2019 13:16 | |
+20 -3
Podla tvare ciste Americanky 😏😆
kendi00
23.3.2019 13:24 | |
+7 -47
Presne tak,budeme si brat vzor v Rusoch.Takze vsetci povinne dopovat a ak odmietnes,skoncis ako Skripalovci.
DebiI
23.3.2019 13:56 | |
+44 -6
Kendi, ty úbohý mainstreamový ťuťmáčik! Viac dopingu používajú Holanďania a vyhovárajú sa na astmu! Zopár Rusov dopovalo a už im zakázali účaasť na OH, ale Američan dopuje každý tretí, ale im účasť zakázať sa nikto neodváži! Pritom na poslednej Olympiáde bolo pozitívnych viac Američanov, ako Rusov súťažiacich ako bez štátnej príslušnosti po splnení prísnejších kritérii ako tebou milovaní Yankeeovia! Prestaň sa vyžívať v meraní dvojakým meradlom, lebo na to doplatíš!!!
kendi00
23.3.2019 13:59 | |
+7 -35
Debil,nick ti sedi,toto je moc,ze zopar rusov dopovalo,ty asi nechapes rozdiel medzi dopingom jednotlivcom a dopingom,ak ho riadi zvaz alebo dokonca stat.Skus mi vysvetlit ako doplatim na moj nazor?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Dobroslav Trnka
Komentár Ľubomíra Jaška: Dobroslav dobro neslávi, strápňuje sa Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Kováčikovi sa
Špeciálny prokurátor Kováčik o zverejnenej nahrávke: Či je pravá, môže potvrdiť iba SIS
Cooking man
Foto Kvíz
Tento kvíz by mal zvládnuť každý, kto sa vie obracať v kuchyni: Dáte 10 z 10?
Neurochirurg
Neurochirurgovia Šteňovci odmietajú, že by v prípade chlapca pochybili: Drsná kritika Kalavskej
FC Barcelona.
Fanúšikovia Barcelony sa búria: Vedenie ligy im chce vziať slávne El Clásico
Hasič Eric sa oženil so svojou láskou a tešil sa na spoločnú budúcnosť: Krutý verdikt mesiac po svadbe
Pred Bertramkou
Foto
Ivana dala odpratať sviečky pred Bertramkou: Čo sa tam po pár hodinách udialo, jej zlomí srdce
Čo hovorí jeho
Reč tela odhalila prokurátora: Odborníčka Trnku prekukla, toto pred ňou nedokázal zakryť
Petra Vlhová
Foto
Vlhová má o motiváciu viac: Ak v Kitzbüheli zvíťazí, dostane rozprávkové peniaze!
Zobral svoju frajerku na futbal, rýchlo to oľutoval: Z pohľadu na zúfalého muža pôjdete do kolien
Jágr má telo boha
Foto
Jágr si počas prestávky užíva Vegas: Ukázal sexi telo, fanúšičky budú šalieť!
Líder strany
Líder OĽaNO nedokáže mlčať: Poviem vám, prečo som vtrhol na Ficovu tlačovku
Lukáš Lacko
Slovak Open sa konečne dočkal: Tenisti si u nás prilepšia o rekordný balík!