Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.03.2019, 10:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Horský vodca Michalko si vyskúšal najvyššiu lezeckú stenu v Poprade: Toľko mu trvalo, kým sa dostal na vrchol!

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
24.3.2019 10:46 | |
+3 -14
Reagovať
Dosť slabe sa takouto køkøtinou chváliť. Selfičkovy horolezec. Ale v tatrach na ozajstnej skale by bol zaşratý
tcpip
24.3.2019 12:57 | |
+3 -0
Poluciana, Ty ho poznas? Ak nie, si lepsia ako Sherlock Holmes.... na zaklade jedneho clanku tolko dedukcie. Ja som o nom cital prvykrat. Aj o tejto indoorovej stene. A z clanku som si odniesol uplne ine veci: najvyssia indoorova lezecka stena je na Slovensku a nemali podporu od mesta ani cestovneho ruchu (narozdiel od J&T), uvedomil som si, ze tahat indoorove single lano na 31 metrov je naozaj rozdiel oproti dvojickam, kde mas stand aj na kratsej vzdialenosti ... Mne ani nenapadlo nadavat na tohto pana. Preco to napadlo Tebe. A selfie? No, je horsky vodca, fotografie na jeho profile ocenia jeho klienti, je to cast jeho reklamy. Podporuje sameho seba.
Winnstone11
24.3.2019 13:18
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Winnstone11
24.3.2019 10:14
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Creizi
24.3.2019 11:00 | |
+4 -2
Horský vodca Jaro Michalko ročne absolvuje približne 100 výstupov a túr. Napr. na Gerlach 2 655 m n. m. Dĺžka túry: 8 hod.: Výstup - jednoznačne najžiadanejší výstup, vystupuje sa zo Sliezskeho domu. Cena: 250 - 258 € (v závislosti od trasy), cennik z roku 2014!
Creizi
24.3.2019 13:25 | |
+0 -0
výstup na Gerlachovský štít: https://youtu.be/4cAZLXM70Ow
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS. Už preňho nepracuje Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Spevák Lehotský (70)
Janko Lehotský prezradil tajomstvo vo svojej knihe spomienok: Ako som ulovil Gombitovú
Guardiola má povesť najprísnejšieho trénera na svete.
Guardiolov poradca: Je reálny návrat Pepeho na lavičku Bayernu Mníchov?
(ilustračné foto).
Hrôza v bratislavskom prístave! Mladá žena bojovala o život, nepodarilo sa ju zachrániť
Zuzana Smatanová
Foto
S týmto by ste speváčku Smatanovú nečakali: Vymenila gitaru za...?
Large lake or river in good Sunny weather
Deti z Nemecka prekvapili policajtov: Z rybníka pomocou magnetu vytiahli granáty
V roku 2005 sa postrelil, pravdu o tom povedal až teraz.
Neprítomnosť Pavla Ruska na súde: Prokurátor a Daniel Lipšic ho obviňujú z obštrukcií
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich
2019: Napriek tomu, že sa mu v Nemecku darilo, rozhodol sa vrátiť domov.
Michal emigroval z ČSSR ako posledný: Neveril som, že sa prevrat podarí
Pes Benny na korčuliach a s hokejkou.
Vegas pripravil divákom v prestávke zážitok: Psík Benny hokejistom!
SCORPIONS vystúpia v Bratislave: Bujará párty po koncerte v centre mesta!
Luka Modrič
Foto
Luka Modrič exkluzívne pre Nový Čas: Ja že som mal ísť do Žiliny?!