Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
9°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.03.2019, 09:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Slovenskí tanečníci zaznamenali neobyčajný úspech: Aha, s čím idú do sveta zabojovať o zlato!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
25.3.2019 09:13 | |
+1 -0
Reagovať
Bolo to nápadité, držim palce. Aj keby v LA nevyhrali, nie je podstatné...aj tak je to úspech, že sa zúčastnia a inšpiruju..
poluciana
22.3.2019 15:33 | |
+2 -11
Reagovať
Dobre vedia ale oproti inym velmi slabe
Olicek
22.3.2019 19:21 | |
+6 -0
Chcel by som vidiet vas... prosim vas preco ste taka negativna... uprimne, je mi vas naozaj luto... za to neviete nic o tanci tak mate komplexi a kazite dni aj ostatnym vasimi komentarmi... dakujem
amazing.girl
22.3.2019 22:12 | |
+2 -4
Olicek, a co mame napisat? Ta choreografia je priserna, takisto aj hudba. Jedine ten chlapec vpredu je dobry
Olicek
24.3.2019 18:58 | |
+2 -0
Tak nepiste nic. Choreografia je uzasna a tak isto hudba. Chcel by som podotknúť že boli v Juniorskej kategórii kde boli najmladší a predsa skoncili na druhom mieste. A ked boli druhí tak to asi moc hrozne nebolo, nemyslite? Ak sa vam to nepaci tak si to nechajte pre seba. Nie že by ste sa radovali ze niekto tak mladí ako oni a zo slovenska dostali na takuto sutaz, ale budete pisat hate komenty.
Ri.chard
24.3.2019 20:29 | |
+4 -0
Mne to tiez moc vela nehovori, ale nie som odbornik. Ale zaujima ma vas nazor, moja dcera tancuje. Vy tiez tancujete v nejakej skupine?
fazulinka
22.3.2019 10:40 | |
+19 -0
Reagovať
super...držim palce... go to gold
Hjurem
22.3.2019 10:40 | |
+2 -17
Reagovať
Na Slovensku je mnoho skvelych tanecnych skupin, ktore uz davno maju nejeden titul Majstrov Europy ci sveta. Takze to nie je neobycajny uspech.
najk
22.3.2019 10:44 | |
+9 -2
no daj dve
Olicek
22.3.2019 19:16 | |
+5 -0
Myslim ze na slovensku ich urcite neni mnoho, dokonca to nezratam skoro ani na jednej ruke... Tato skupina nevyhrala iba tuto sutaz ale aj majstrostva sveta a to dva krat... a upozornujem ze toto nie su majstrovstva sveta! Toto je omnoho vacsia sutaz... toto nie je klasicky typ sutaze... su tam iba najlepsi tanecnici na planete tak sa prosim zdrzte vasich zaostalych komentarov a nekecajte do veci o ktorych neviete nic a starajte sa o vase hovna! Dakujem
amazing.girl
22.3.2019 22:16 | |
+0 -6
Jaj, tak olicek je daky ambiciozny rodic odtial. Tak ich viac zasponzorujte, investujte do trenera. Neda sa zistit co je to za tema, ale neprinasa ziadne pozitivne emocie
Olicek
24.3.2019 19:19 | |
+0 -0
A vy ste trenerka ktora ma depresie ze sa jej skupina nikam nedostala. Alebo mamicka ktorej dieta nevie nic ani chodit tak musite pisat take komenty.
Zlatica.Strieborna
22.3.2019 09:52 | |
+2 -14
Reagovať
pekne africke ludove tance nacvicuju
Kikusik000
22.3.2019 14:05 | |
+9 -1
Sama si africky ludovy tanec... asi nevies, co je v dnesnej dobe moderne ;)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Daga Daniša: Fico sa hnevá. Jeho stratégia padla Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Supermarket
Dcéra predavačky vidí mamu denne zlomenú prichádzať domov: Slová mladej Slovenky vás donútia zamyslieť sa
Záber
Mojsej v novom klipe facká barmana: Bývalý alkoholik má pre všetkých jasný odkaz
Nick Foligno
Foligno dostal za tento úder lakťom trest: Dištanc a aj platiť bude
(ilustračné foto).
Policajný zbor vs. mestská polícia: Čo od vodičov môžu žiadať?
Kubánsky herec sa
Sexidol Cimarro pokľakol pred krásnou Slovenkou: Pozrite na ten prsteň!
Francúzsky
Francúzsky prezident Macron: Globálny politický systém je v bezprecedentnej kríze
Marek Ďaloga (v
Marek Ďaloga končí v Sparte! Prečo odmietol nadštandardnú ponuku?
Čaputová bola
Prezidentka Čaputová priniesla Jojke neuveriteľný rekord: Toto v Inkognite ešte nezažili!
V areáli
Foto
Požiar v Šuranoch: V areáli mestského podniku služieb zhoreli pracovné stroje i náradie
Stanislav Lobotka
Foto
Lobotka s Nízlovou už odpočítavajú dni: Ukázali bruško aj topánočky!
Spevák si
Tásler s manželkou upratujú pred rozvodom: Začali s delením majetku, každý dostane byt
Primátor Hnúšte
Dočkajú sa novej práce? Do priemyselného parku v Hnúšti vrazili 2,36 mil. €