Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.03.2019, 05:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Šokujúca výpoveď lekára na súde: Dobitému Henrymu († 36) desať dní po smrti zmenil zdravotný záznam!

151 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
homunculus
25.5.2019 11:03 | |
+0 -0
Reagovať
ÚPLATKY ... ÚPLATKY ... ÚPLATKY.!!! ..."Neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš!"
kobra4
23.3.2019 06:48 | |
+10 -2
Reagovať
Po Emilovi z bratislavského gymnázia ide polícia: Za nenávistný status študenta 3 roky basy?! NČ selektuje diskusie, demokracia ako vyšitá! Ten hlúpy sopliak čo v živote dokázal, že sa povyšuje nad ostatných? Však nemá ani maturitu. Vidieť, aký odpad vychádza z dnešných škôl. Čo toto bude v dospelosti za človeka? Rodičia budú určite rovnakí arogantní hlúpi zm rdi!
animale67
23.3.2019 11:12 | |
+5 -4
Škola napojená na Progresívne Slovensko...stačí si dopátrať...
Kurt.ko
23.3.2019 06:33 | |
+12 -0
Reagovať
Halloooo a Dobšiná nič?zabudlo sa? však to bol len biely.smradi zapredany
blavak666
23.3.2019 06:06 | |
+3 -37
Reagovať
Je nevinny, ten arogantny trpazlik ho provokoval a potom sa chcel skovavat za dievcata. Co vlastne cakal ked vyvolal konflikt s 3x vacsim opitym chlapom ??????? Dostal jednu po papuli, nikto nemohol tusit ze ma vrodenu chybu v gebuli.
bubl
25.3.2019 01:50 | |
+13 -0
Blavak, aky si ty už len hlupáčik. Jediny kto tu v diskusii provokuje si ty. 15r zasran
bubl
25.3.2019 01:58 | |
+7 -1
Zato ty máš poriadnu vadu v gebuli, davaj si pozor, aby si nestretol podobneho ozrateho, vypatlaneho obríka tiež na ulici. Skončiš ako filipinec. Takže sa nikomu neposmievaj.
homunculus
25.5.2019 11:06 | |
+0 -0
...Ale ten "nevinný" čo zabíjal, Filipíncovi "iba" odkopol hlavu.
Miro2727
23.3.2019 05:34 | |
+35 -2
Reagovať
Lekarovi okamzita vypoved a trestne stihat. Tomu hajzlovi co zabil Henryho by som dal maximalny mozny trest v najtazsej skupine bez moznosti podmienecneho prepustenia. Teraz mozes robit machra v base ty uboziak sedlacky, nech sa ti to vsetko vrati ty hnijuce lajno.
poluciana
28.3.2019 15:57 | |
+1 -1
Mohol si vyštudovať a stať sa sudcom a mohol si mu dať. Ale takto možeš len pisať dal by som a treba
Rebelia
23.3.2019 02:40 | |
+37 -1
Reagovať
Do basy so všetkými, ktorí faľšujú zdravotné záznamy, inak tu nikdy nebude poriadok! Aj v tomto konkrétnom prípade sa hyena v bielom plášti zrejme chcela priživiť na smrti, okamžite by som ich pozátvatal a dal exemplárne tresty!
poluciana
28.3.2019 15:58 | |
+1 -0
By som a dal by som. Tak daj
ph4n4tic
23.3.2019 02:38 | |
+16 -0
Reagovať
nuz tak isto ako ked niekto pod vplyvom alkoholuspravi nehodu a usmrti ineho ucastnika tak toto bol podobny pripad lebo tak isto doslo k pochybeniu pod vplyvom alkoholu a navyse aj zapil to antidepresivami... Dospely clovek si musi byt vedomy toho co moze pod vplyvom sposobit a kontrolovat svoje spravanie lebo to moze dopadnut ako v tomto pripade. A potom je uz neskoro nieco vysvetlovat a vymyslat si pribehy ze on si myslel ze je pasak... ak sa stal svedkom trestneho cinu tak mal zavolat policiu a mali to riesit oni.. Nuz chalan si zrazu zmyslel ze je superman. Velky doraz by sa mal klast na pozitie alkoholu v tomto pripade iba tak sa podari eliminovat taketo nechcene skutky.
bubl
23.3.2019 00:48 | |
+34 -4
Reagovať
Čo som hovoril?? Ze sa z toho vyvlečie, hodí to na svoje zdravie, podobne jak prasa Majskyy. Ubohy hajzlík, ubit chlapca na smrt to hej, niest nàsledky a do basy to nie. Už je chlapisko podelany, že tam bude za defku 😁😁.
bubl
23.3.2019 00:49 | |
+34 -0
Pekny kvítko a špekulant. Že toto aj tie súdy zožerú, nechápem.
adamsstdi
23.3.2019 00:07 | |
+5 -14
Reagovať
Ona Henry :-D
Pani.Krasna
23.3.2019 06:55 | |
+4 -0
Do toho je ja každého ***. Tu sa diskutuje o jeho vražde, nie o sexuálnej orientácii, ak ste si nevšimli.
ph4n4tic
22.3.2019 23:15 | |
+23 -2
Reagovať
Ci uz mal zdravotne problemy alebo nie tak treba pozerat na to ze ciou rukou bola smrt zavinena... a k tomu odsudeniu podla mna by bolo spravodlive naparit 12 rokov s moznostou prepustenia v polovicke trestu, samozrejme v pripade prikladneho spravania a potom po prepusteni zakaz konzumacie alkoholu na 10 rokov minimalne.
old-debo
22.3.2019 23:28 | |
+11 -8
Ako sa dá v base "nepríkladne" správať? Poznám prípad, kde chlapík v opilosti pichol nožom kamaráta.Po dvoch rokov bol prepustený podmienečne "za dobré správanie"
ph4n4tic
22.3.2019 23:31 | |
+17 -1
neviem, nebol som tam ale samozrejme by som ho nepustil skor ako po 6 rokoch nech si z neho ti gangstri ostatni beru priklad... proste nieco si odpytak musi, 2-3 roky za zabitie je velmi malo.
old-debo
22.3.2019 23:40 | |
+1 -16
ph4n4tic-Smrť človek je bezvýznamná, ak sa jedná o peniaze.Každý basman nás stojí ročne asi 15000€. Si ochotný prispieť mimo svojich daní nejakú sumu, aby títo basmani neboli prepustení na slobodu ani po polovice trestu?
ph4n4tic
22.3.2019 23:43 | |
+8 -5
presne preto nezijem na slovensku lebo je to tam tak trocha nedomyslene...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Kto by volil koalíciu PS/SPOLU/Za ľudí Aktuality.sk
Vodičov kravy
Vystrašení vodiči na Liptove: Po diaľnici sa špacírovali kravy, zasahovala polícia
Maestrovi sa
Prahu zaliali slzy: Najsilnejšie momenty poslednej rozlúčky a pohrebu Karla Gotta († 80)
Pri klavíri
Foto
Originály grafík svetových majstrov ohurujú východ: V Košiciach visí Manet aj Renoir
Časť Nagana
Smrtiaca apokalypsa v Japonsku: Ostrov Honšu bičovali naraz tajfún aj zemetrasenie
Herečka Jane Fonda
Foto
Jane Fonda zadržala polícia: Fotka 81-ročnej oscarovej herečky v putách
Predseda Národnej
Danko sa vyjadril ku Kosovu: Toto je podľa neho riešením
Danube river in
Facka pre Fidesz: Budapešť bude mať opozičného primátora
Bale v súboji
Foto
Wales si v šlágri skupiny rozdelil body s Chorvátskom: Ako sa menia postupové šance Slovákov?
Na snímke
Foto
Slováci remizovali s Paraguajom: Trio srdciarov sa lúčilo s reprezentačným dresom
Foto
Šokujúca forma terapie: Koláčiky v tvare vagíny majú pomáhať ženám
Netradičnú mušľu
Foto
Žena našla mušľu s podobizňou známeho muža: Zistíte, o koho ide, strasie vás od hrôzy
Flag of poland
Aktualizované
Voľby v Poľsku majú výsledok: Na čele krajiny zostáva strana PiS