Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 25. 5.
Vivien , Urban
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.03.2019, 08:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Slováci sa môžu tešiť na nový vodný raj: Zo spustnutého vrtu akvapark za 8 miliónov!

62 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
GOerla2004
23.3.2019 06:50 | |
+5 -1
Reagovať
V článku by som uvítal zloženie vody,účinky.
zdenicka519
23.3.2019 06:32 | |
+2 -12
Reagovať
Mňa by zaujimalo prečo v Lipanoch v Košiciach nie je nič je to druhé najväčšie mesto na slovensku žije tu viac ako 250000ľudí a tu nepostavia nič to aby sme sa vsetciz Košíc niekde trepali toje úplne na hlavu preto je v lete Sarospatak v Maďarsku natrepany Slovákmi lebo ked mam ist doLipian tak pôjdem radšej do maďarska kde to mamblizsie a oveľa lacnejšie....
janicka19
24.3.2019 18:58 | |
+10 -0
Lebo tam majú termálnu vodu... Kde v Košiciach chceš takú najst. A nikoho nezaujíma kde pôjde nejaká zdenicka519 Achjaj..
blavak666
23.3.2019 00:26 | |
+4 -4
Reagovať
jj presne to potrebujeme, to nas zachrani, vivat slovakia !!!
haluskab
22.3.2019 22:37 | |
+0 -3
Reagovať
do termálu chodím najmä v zime a užívam si tobogány---tu mi ale nie je jasné, prečo sú vonku, pravdepodobne v zime budú zavreté a to je zle. V Bešeňovej nie je bazén so studenou vodou ani vonku a v lete sa tam nedá vydržať
luca11
22.3.2019 16:08 | |
+5 -4
Reagovať
My vsetko len kritizujeme naco preco.No hlavne nech to je pre buduce generacie ktore budu postupne prichadzat o niekolko desatrocii nech si to uziju.
ajajha
22.3.2019 16:39 | |
+22 -5
To máš pravdu, fakt si užijú, hlavne keď už ani kúsok pôdy nebude vhodný na obrábanie a v lese ani korienky nenájdu. Nechápem prečo v tejto dobe je tá, všetko prirodzené pažravá nenásytnosť ničiaca, uznávaná ako najvyšší zmysel existencie. asi to je tým, že blahobyt dosiahol svoj vrchol a ďaolší krok bude nezastaviteľný a nikdy nekončiaci pád. Tá depresia určite príde, nedá sa jej vyhnúť, lebo nič nerastie nekonečne, iba po nebo.
blavak666
23.3.2019 00:26 | |
+1 -1
to uz nebudu ani slovaci, vsak sme tu uz v mensine ...
jofko1111
22.3.2019 15:52 | |
+6 -5
Reagovať
no a cigani môžu predavať teplu vodu
poluciana
22.3.2019 14:42 | |
+3 -14
Reagovať
Konečne dačo vláda robí pre ľudí
ajajha
22.3.2019 15:14 | |
+10 -3
Ako irónia výstižné, ako myslené prvoplánové tzv. úprimne, tak záleží na veku, do tridsať dá sa nad tridsať hlúpe a škoda sa pozastaviť.
bugmenot2
22.3.2019 12:28 | |
+15 -2
Reagovať
Cez kolko spoločností v daňových rajoch to bolo a bude prevetrané? Fondy € sa nájdu? Ak sa nájdu a nesplnia sa vopred dané podmienky, fondy budú musieť byť vrátené, zatiahne ako vždy cieľový štát (dane domácich), bez nárokovania si škody od zosnovateľa investora? Kolkoraz sa vyžiada nafúknutá vratka DPH, nikdy v takej výške neodvedená, ako bola/bude investorom poslušne vyplatená? Je možné, že ide o točené peniaze s pochybným pôvodom, určené na prepranie a ich znásobenie? P.S. Táto otázka nemieri úplne presne na túto "stavbu", ale je inšpirovaná ohromným množstvom iných, s už tradičnými postupmi, v rôznych kombináciách používaných už desaťročia. Je možné, že toto je úplne iný prípad.
blbecsity
22.3.2019 10:45 | |
+28 -6
Reagovať
Okolie Lipan je tak silný región, s takou úžasnou potenciou návševnosti, že investícia je návratná do dvoch rokov(troch,štyroch...desiatich). Práčka?
ajajha
22.3.2019 10:21 | |
+11 -8
Reagovať
Trápne, zaostalé ,primitívne, zdegenerované, v súlade s tým aké myslene má väčšina zakomplexovaných obyvateľov slovenska, to ako opis zachytený v článku tak aj komentáre. Človek vie len ničiť ,kradnúť, parazitovať a ešte to povýšiť na zmysel a význam života.
mojnazor117
22.3.2019 10:33 | |
+13 -3
ajajha - prave si sa klasifikoval medzi zakomplexovanych, trapnych, zdegenerovanych primitivov. A stacilo tak malo, nekliknut na clanok, necitat a nereagovat. Vidis ako malo stacilo a mohol si si uchovat svoj status vynimocneho a jedinecneho cloveka. Len na co by ti bol v tejto spolocnosti?
ajajha
22.3.2019 13:52 | |
+2 -4
mojnazor117, Na čo som sa klasifikoval ja, to viem ja. To že som sa dobrovoľne na mnou vymedzený moment zaradil niekam je tak isto v mojej kompetencii a chudákom, ktorý sa sami radia do spoločenstva zúfalcov ba priam sa degradujú by sa medzi nich dostali sú mi ukradnutí,. Ja môžem čo chcem a v ten moment čo konám nejakú činnosť je to práve tá ,ktorú konať chcem, no netrvám a ani sa neprezentujem svoju činnosť, lebo je len taká obyčajná. No nejaká naivka, ktorá náhodne prerozprávala sem niečo z iného komentára, ma oslovila len do tej miery ako som na jej múdrosť reagoval. Nejaký komentár je menenej ako nič v tom rozsahu činností, ktoré cez deň vykonám. Nie som bez viny, ale si ju uvedomujem a hľadám riešenie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Pamätník Ludvíka
Čo naozaj trápi región, kde uspel Harabin Aktuality.sk
Na Slovensku sa
Prví hlasujúci čakali na otvorenie miestností: Dôvod, prečo sme prišli voliť
Totti to stále
Cisár to má stále v nohe: Legendárny Totti jedným dotykom pomstil parádičku súpera
Americký
Trump nedostal financie na rozšírenie múru s Mexikom: Federálny sudca návrh zmietol zo stola
Spevák Miro Jaroš
Foto
Spevákovi Jarošovi sa splnil veľký sen: Stretnutie so svetoznámou speváčkou
Radko (9) hrá
Rodičia chceli dopriať talentovanému Radkovi veľký zážitok: Na kempe v Barcelone nás ošklbali o 2 000 €!
Ramsay mal
Hokejoví odborníci Šupler a Bohunický hodnotia slovenskú striedačku na MS: Zlyhali asistenti trénera!
Volodymyr Hrojsman
Ukrajinský parlament prijal rezignačný list: Podal ho premiér krajiny
Na Slovensku sa
Slováci si volia europoslancov: Ako to pri urne nepokaziť
V máji
Z EÚ dostávame najviac peňazí na hlavu hneď po Estónsku: Politológ hovorí o slovenskom paradoxe
Párik na seba
Český milionár pokľakol na červenom koberci v Cannes: S bývalou striptérkou randí len 6 týždňov
Prísne strážená
Judita obvinená z vraždy kamaráta Tomáša († 16): Z luxusného života do basy!
Matúš (vľavo)
Hokejové dvojčatá Matúš a Jakub Sukeľovci sú na nespoznanie: Frajerka si ich pomýlila