Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.03.2019, 15:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Banskú Štiavnicu ocenil uznávaný National Geographic: Tieto 4 miesta v meste a okolí určite navštívte!

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
samsebou83
23.3.2019 02:57 | |
+5 -1
Reagovať
Núú úú Štiavnička Naša Banská krásnúčká plus okolie sitno tajch kalvária skanzen občas nejaký ten hradný zrúcanínček =nádhera, U Mňa ,palec hore. ;-)
bobor5
23.3.2019 10:04 | |
+3 -0
bol si pozrieť aj iné banské mesta zapísané UNESCO - porovnaj a potom napíš..
viera49
22.3.2019 17:49 | |
+7 -4
Reagovať
Bola som na jeseň v B.Š. so spolužiakmi, ktorí emigrovali za kom. do USA - boli Štiavnicou očarení - ja tiež. Nedivím sa rodákom, že sú takí hrdí...
varujdusu
22.3.2019 17:21 | |
+9 -3
Reagovať
Keby zakazali autam vstup do centra, bolo by to super. Takto je mesto pre mna uz prilis komercne a smogove. Aj tajchy si pamatam este ako chlapec, plne rakov, cistej vody a takmer bez aut. Teraz su spinave, plne chaluh z chat a stankov, ktore tam vyrastli podobne ako hotely na Donovaloch. Ej, Stiavnica uz nie ta, ktoru som dakedy miloval
bobor5
22.3.2019 17:22 | |
+1 -1
napíš sentrekovi, lebo pre neho je to božské mesto...
dominikp123
22.3.2019 16:55 | |
+6 -2
Reagovať
Ja by som odporučil navštevu baní, tabačky, huty, plety, preglejky,Štiavnických stredných a učňovských škôl a najkrajšia je asi vychýrená pôrodnica a nemocnica s poliklinikou. Myslím že čoskoro by bolo dobré sa pozrieť aj na vodohospodársky podnik.
johanslota
22.3.2019 17:45 | |
+2 -3
Back to the future
sontrek
22.3.2019 16:47 | |
+7 -5
Reagovať
Banska Stiavnica je bezpochyby najkrajsie mesto na Slovensku a my na Slovensku mozeme byt len hrdy nato ze si to vsimnu aj v zahranici,lebo mnoho znas nevie nic ine iba kritizovat a nic si nevazi.V BS najdete nielen krasnu prirodu,mnoho kulturnych pamiatok,nadhernych jazier,ale hlavne klud.Budme radi a vazme si co tu mame
bobor5
22.3.2019 16:52 | |
+5 -8
rozbité, bez koncepcie, fakt také slovenské..
bobor5
22.3.2019 16:53 | |
+8 -5
sontrek, neviem kde žiješ, ale všetko je tu super až kým nevytiahneš nohu za hranice. potom je to skôr biedne..
sontrek
22.3.2019 16:55 | |
+2 -2
Hlavne v Kosiciach napriklad na luniku 9
bobor5
22.3.2019 16:57 | |
+2 -4
hanbíš sa za to kde žiješ?????? ja nie, Košice sú určite v 1. päťke slov. miest..
bobor5
22.3.2019 16:58 | |
+5 -3
stačilo sa mi pred pár rokmi prejsť od stanice do centra BŠ - hrôza, ako rok po vojne..
sontrek
22.3.2019 16:58 | |
+3 -2
A okrem ineho v zahranici som vacsinu casu v roku dost cestujem a viem porovnavat a Banska Stiavnica je jedinecna to mi ver ma svoje caro,ked sa tebe nepaci je to len tvoj problem nik ta tam nevola
bobor5
22.3.2019 17:04 | |
+3 -2
ak si často vo svete porovnaj ju s inými podobnými baníckymi mestami vo svete- chudý príbuzný..skús Goslar, Kutnú Horu,... a potom napíš - ale už objektívne.. jedinečné a najkrajšie je veľkýýýý rozdiel
sontrek
22.3.2019 17:05 | |
+2 -2
jaj bobor ty si bol v BS pred par rokmi,tak to by si mal ist teraz nakolko,teraz to tam vyzera uplne inac a mimochodom ja som bol v Kosiciach minule na zelez,stanici a bal som sa tam prejst aby ma neprepadol nejaky rom co sa mi v BS urcite nestane
bobor5
22.3.2019 17:17 | |
+3 -3
tak asi 5.rokmi a fandil bz som ti , že už sa nám nepotlkajú chudinské tlupy a všetky domy sú rekonštruované, dám hlavu na klát, že taká tretina ešte nie.., dúfam, že si všimol i tú najmodernejšiu ŽS na Slovensku - možno po trenčíne. zaujímavé, že ja som na košickej S 3x do týždna a v živote ma nikto neprepadával. .. nebude to tvoja nadutá hlúpa zaujatosť??? čo ten Goslar a Kutná Hora, národovče???
sontrek
22.3.2019 17:25 | |
+3 -0
Bobor tu je pozitivny clanok o Slovensku,budme radi a vazme si to ze si nas tu vobec niekto vsimne.Ty musis mat strasne smutny zivot,takze je ta skoda riesit.Pre mna je Banska Stiavnica na Slovensku topka.Atym som povedal vsetko
bobor5
22.3.2019 17:29 | |
+2 -1
vážiť si niečo sa nevylučuje s tým povedať, že síce pekné, ale zdaleka a zdaleka nie najlepšie. chváliť hlúpo je pokrytecké..musíš mať strašne blbý život, ak nemáš otvorené oči..a nepochopil si ani na 3x, že neriešim Slovensko...
bobor5
22.3.2019 17:32 | |
+2 -1
mimochodom minule sa nejakom podobnom rebríčku umiestnili v desiatke i Košice a smial som sa a neblbol na rozdiel od teba.
sontrek
22.3.2019 17:55 | |
+3 -2
bobor ty si to nepochopil mna a ani clanok ani na 10-krat.Samozrejme v kazdom meste je kopec nedostatkov a veci ktore sa nam nepacia je to ci v BS ci v KE ci v NT odkial ja mimochodom pochadzam.Tento clanok je o niecom pozitivnom co si vsimli aj v zahranici,ale ty a tebe podobny sa snazis kritizovat.A to je to typicke Slovenske,ze akykolvek clanok sa objavi v nejakom denniku,tak ludia vacsinou kritizuju,dehonestuju a podobne a potom to aj v nasej spolocnosti tak vyzera,ja som rad ked je nieco pozitivne a vyjadrim kladny nazor.Lebo ludia co vsetko stale kritizuju maju ten ubohy zivot o ktorom pises-prajem ti pekny den
kveci
22.3.2019 16:45 | |
+7 -2
Reagovať
Veľká Vodárenská (je charakteristická inou farbou vody ako ostatné tajchy) je v lete najobľúbenejšia kúpeľňa osadníkov z neďalekého Šobova. Tak ak chcete niečo nachytať, nech sa páči! :))))
bobor5
22.3.2019 16:34 | |
+0 -3
Reagovať
a potom navštvte Kutnú Horu v Českua porovnajte, snád okrem tajchov to bude 10: 0 v prospech Kutnej Hory..
3470
22.3.2019 16:09 | |
+5 -1
Reagovať
A co ocenili prijazdovu cestu do bs?
kveci
22.3.2019 16:43 | |
+3 -3
Treba sa opýtať Luntera... :))))
bobor5
22.3.2019 16:46 | |
+6 -4
kveci alebo čo urobil za 4 roky premúúúúdretý Kotleba?????????????????????????
kveci
22.3.2019 18:43 | |
+3 -3
Cesty v kraji boli určite v lepšom stave a kopa z nich nanovo. Ale Lunter má ešte 2,5 roka čas, hoci... A keď sme pri Kotlebovi - na tlačovkách určite nevyberal od diskutujúcich po 2 eur. A kto nezaplatil, neodpovedal mu. A ešte niečo k Tebe, pretože takých je tu viac, čo vidia čierno - bielo. Keď nie si s Lunterom, si kotlebovec, keď si nevolil Čaputovú, si smerák, keď "nežerieš opozíciu, si koaličník, keď nie si amerikanofil, si rusofób... Ale veď predsa existujú aj iné varianty, nemyslíš? Svet je pestrý. Je tu ešte jeden vták, ktorý keď je debata o slivkovom lekvári, aj vtedy sem zamontuje Putina. Holt cesty - chodím po nich denne, má ich pod "palcom" Lunter, preto som ho spomenul. Problém?
bobor5
23.3.2019 10:03 | |
+0 -0
píšem, že si kotlebovec?? nie.. len sa pýtam, čo urobil jeho predchodca, ktorého zjavne nemáš v láske..a mám problém s čierno - bielym videním - tvojim..
R418
22.3.2019 15:21 | |
+11 -3
Reagovať
Mala som tu cest zit v BS vydrzala som rok🙄velmi krasne mesto ale len na vikend😐😐
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
ONLINE: Kočnerovi som nezháňal tlačiareň na zmenky, ale porcelánové tanečnice, tvrdí svedok Aktuality.sk
Milan Jurčina
Jurčina je na skúške v Sparte Praha, Ďaloga predĺžil zmluvu
Britský premiér
Európska únia a Veľká Británia dosiahli dohodu o brexite: Posledné slovo majú parlamenty
Prezidentka
Prezidentka Čaputová: Slovensko prechádza očistným procesom
Jurkovič v šou
Škandál na markizáckej Farme: Agresívny útok svalnatého Bratislavčana, napadnutý skončil v nemocnci!
Predseda strany
Fico spájanie Smeru-SD s Gorilou odmieta: Obul sa do Radičovej
Autokamera v Číne zachytila neznámy padajúci objekt: Žiariaci úlomok neba
Viera Rusková
Aktualizované
Viera Rusková prehovorila o násilnom obsadení Markízy: Chlapci od pána Čongrádyho ma vytláčali autom z cesty
Slovenský
Sabbatini po prvom kole s bilanciou jeden úder pod par v štvrtej desiatke
Obria stavba
Slovenský rekord nitrianskych pekárov: Náš chlebový stromček sme upiekli za 32 hodín
Pred Bertramkou
Bertramka po smrti Gotta († 80) zívala prázdnotou, tomu je koniec: Kto ako prvý vstúpil do vily?
Man proposing to
Foto
Žena sa na internete pochválila zásnubným prsteňom: Reakcia ľudí ju zhodila zo stoličky
Sonny Milano
Gól v Columbuse spomienkou na legendu: Sonny Milano napodobnil Demitru († 36)